Trnava – Nitra 2:0 (kon.) | Sereď – Dunajská Streda 3:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:0 (1:0)
FC Nitra
Nedeľa 04.08.2019, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 3. kolo

Spartak po góloch Mesíka a Sobczyka porazil Nitru 2:0, hoci mohol aj vyšším rozdielom, tri body sú v Trnave a to je pre andelov dôležité. (19:51:51)

90+3

90+3
    Gól dal aj Dangubič, ale pre ofsajd neplatí.

90+3
    MItreova technická strela končí na rohu, vytlačil ju tam gólman Nitry.

90+2
    Priamy kop pre Spartak. Sobczyk bol faulovaný, lopta je asi 25 metrov od brány.

90+1
    Nadstavený čas sú tri minúty.

90
    Priamy kop pre Nitru.

88
    O majiteľovi troch bodov je už zrejme rozhodnuté, zo strany Spartaka to bolo v druhej polovici zápasu trápenie.

87
    Trnava dala gól!
    Center z pravej strany a lopta sa dostal k ALEXOVI SOBCZYKOVI, ten si strihol nožničky a prekonal brankára Nitry. Spartak vedie 2:0.

86
    Žltú kartu dostáva Pavol Farkaš (FC Nitra).

85
    Tavares si prebral na hranici šestnástky loptu a namieril mimo brány Nitry.

84
    Šurnovského roh berie do rúk vo výskoku Rusov.

83
    Roh pre Nitru.

83
    Sobczykov center z pravej strany riešili hneď dvaja domáci, ale ani jeden nezakončil. Opäť sa akcia končí útočným faulom.

82
    Do konca zápasu ostáva čosi viac ako desať minút.

81
    Tlak Spartak v šestnástke Nitry nevyriešil zakončením Tavares, napokon bol pískaný útočný faul.

80
    Center Gatarica sa neujal, Rusov pošle loptu do hry.

79

78
    Od úvodnej minúty to vyzeralo na poriadku nakladačku pre Nitru, ale v posledných minútach zápasu sú v hre o body.