L. Mikuláš – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.) | KFC Komárno – Púchov 2:2 (kon.) | Dubnica – Šamorín 4:1 (kon.)
Bardejov – Trebišov 1:1 (kon.) | Poprad – Košice 3:2 (kon.) | Skalica – Podbrezová 3:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2:0 (1:0)
ŠK Slovan Bratislava U21
Sobota 03.08.2019, 17:00 • Futbalový štadión Lipt. Mikuláš • MONACObet liga • 3. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš – Krčík A., Gerát, Bartoš, Staš, Nemergut, Kačerík, Čery, Laura, Kucharčík (C), Krčík D.
    Náhradníci: Slaniniak – Urban, Lukáč, Václavík, Baran, Kotora, Porubän

ŠK Slovan Bratislava B: Trnovský – Kozlovský (C), Guzmics, Majling, Borovský, Habodasz, Haramia, Fronc, Potoma, Jackuliak, Herman
    Náhradníci: Repiský – Mašulovič, Baláž, Čech, Petráš, Schlossár, Švihel

Rozhodca: Čiernik – Špivák, Mihalík.

1

3
    V úvode zápasu sa hra prelieva zo strany na stranu, loptu však majú opticky viac v moci hosti z Bratislavy.

5
    Máme za sebou úvodných 5 minút prvého polčasu, Liptovský Mikuláš hrá so Slovanom B stále nerozhodne 0:0.

7
    Domáci sa dostali na dobre Trnovského bránky, lopta však mieri mimo priestoru troch tyčí.

10
    Desať minút prvého polčasu je za nami, v Liptovskom Mikuláši sa skóre zatiaľ nemení.

12
    Lenže to už nemusela byť pravda, pretože domáci futbalisti sa dostali pred bránku B tímu Slovana, nasledovala strela, ktorú však gólman Trnovský zlikvidoval.

14
    Jeden z hráčov hostí ostáva ležať otrasený na trávniku, po krátkom ošetrení však bude pokračovať v zápase.

16
    Domáci futbalisti sú v tejto časti zápasu jasne smerom dopredu aktívnejší než hostia.

18
    Hostia z Bratislavy v týchto momentoch kombinujú na svojej polovici trávnika.

19
    Domáci Tatran opäť strelecky pohrozil, lopta však mieri vedľa Trnovského bránky.

22
    V tomto momente je za nami polovica prvého polčasu, domáci sa čoraz viac tlačia dopredu, ale obrana Slovana B zatiaľ odoláva.

24
    Prvý náznak šance aj v podaní Slovana B, strela však letí vedľa Gábrišovej bránky a domáci brankár tak nemusel zasahovať.

26
    Oba tímy majú na svojom konte po jednom rohovom kope, ani jeden z gólmanov ale nemusel zasahovať.

29
    Tatran ale stupňuje svoj tlak a gól doslova visí vo vzduchu.

30
    Máme za sebou úvodnú polhodinu zápasu, stav je stále 0:0.

31
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Už to však ale neplatí a domáci otvárajú skóre zápasu. Úspešným strelcom je RICHARD NEMERGUT.

33
    Slovan sa po inkasovanom góle snaží tlačiť dopredu a čo najskôr vyrovnať.

34
    Strela v podaní hostí mieri vedľa Gábrišovej bránky.

36
    Domáci kontrujú aktivite hostí rohovým kopom, Trnovský ale tentoraz nemusel zasahovať.

36
    Napokon končí lopta za čiarou, nasledovať bude odkop od bránky hostí.

38
    Loptu majú momentálne v moci futbalisti Slovana B.

40
    Domáci v tomto zápase už šesťkrát okúsili strelecké šťastie, zatiaľ však vedú len 1:0.

41
    Do konca prvého polčasu ostáva menej ako 5 minút.

43
    Nebezpečný útok v podaní domáceho tímu, Trnovský ale napokon nemusel zasahovať.

44
    Jeden z domácich hráčov ostáva otrasený na trávniku, po krátkom ošetrení však bude pokračovať v zápase.

45
    V prvom polčase bude hlavný rozhodca Čiernik nadstavovať minimálne 1 minútu.

45+1

Po prvom polčase vedie Tatran Liptovský Mikuláš nad Slovanom Bratislava B 1:0. Druhý polčas sa začne približne o 18:00.

46

50
    Máme za sebou 50 minút zápasu, Tatran stále vedie nad Slovanom B 1:0.

51
    Žltú kartu dostáva Samuel Habodasz (ŠK Slovan Bratislava B).

53
    Žltú kartu dostáva Martin Majling (ŠK Slovan Bratislava B).

57
    Tatran je smerom dopredu stále aktívny, v pomere striel v zápase vedie 10:4.

60
    Po hodine hry vedie tím zo srdca Liptova nad Slovanom B stále 1:0.

63
    Domáci majú loptu viac vo svojej moci.

65
    Rohový kop Tatrana z pravej strany, Trnovský ale nemusel zasahovať.

68
    Slovan v týchto momentoch kombinuje na svojej polovici trávnika.

70
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 20 minút.

73
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, hostia sa zatiaľ nedokážu dostať do výraznejšieho tlaku.

75
    Žltú kartu dostáva Ľuboslav Laura (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

78
    Žltú kartu dostáva Richard Nemergut (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 10 minút, Tatran stále vedie nad Slovanom B rozdielom jediného gólu.

83
    Domáci pôsobia v závere zápasu pomerne nervózne, snažia sa ubrániť cenné tri body.

84
    Žltú kartu dostáva Adam Krčík (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

85
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 5 minút.

88
    Domáci v samom závere zápasu potvrdzujú výhru a vedú 2:0! Druhý gól Tatrana dáva ĽUBOSLAV LAURA!

90
    Nadstavovať sa budú minimálne 3 minúty.

90+1
    V závere zápasu ešte jedna strela domácich na Trnovského bránku.

90+3

S konštatovaním, že Tatran Liptovský Mikuláš porazil na domácej pôde Slovan Bratislava B pomerom 2:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (18:50:04)