Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch | 1:1 (kon.) | | | Almaty – Široki Brijeg | 2:1 (kon.) | | | FK Makedonija – Alaškert | 0:3 (kon.) |
KF Teuta – Ventspils | 1:0 (kon.) | | | Inter Turku – Brøndby | 2:0 (kon.) | | | Levadia Tallinn – Stjarnan | 3:2 (po pr.) |
RFS Riga – Ljubljana | 0:2 (kon.) | | | RoPS Rovaniemi – Aberdeen | 1:2 (kon.) | | | Universitatea Craiova – Sabail | 3:2 (kon.) |
Minsk – FK Liepāja | 1:2 (kon.) | | | Levski Sofia – Ružomberok | 2:0 (kon.) | | | Limassol – Kauno Žalgiris | 4:0 (kon.) |
Kraków – Dunajská Streda | 2:2 (po pr.) | | | Haugesund – Cliftonville | 5:1 (kon.) | | | Milsami – FCSB | 1:2 (kon.) |
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni | 6:0 (kon.) | | | CS Petrocub – Larnaca | 0:1 (kon.) | | | Kutaisi – Ordabasy | 0:2 (kon.) |
Vaduz – Breidablik | 2:1 (kon.) | | | Žalgiris Vilnius – Honvéd Budapešť | 1:1 (kon.) | | | Zrinjski Mostar – AP Brera Strumica | 3:0 (kon.) |
Be'er Sheva – Laçi | 1:0 (kon.) | | | Niederkorn – Cork City | 1:2 (kon.) | | | Engordany – Dinamo Tbilisi | 0:1 (kon.) |
B36 Tórshavn – Crusaders | 2:3 (kon.) | | | Hajduk Split – Gżira | 1:3 (kon.) | | | Hibernians FC – Soligorsk | 0:1 (kon.) |
Kukësi – Debrecín | 1:1 (kon.) | | | Fehérvár – Zeta | 0:0 (kon.) | | | Mura – Haifa | 2:3 (kon.) |
Norrköping – St Patrick´s | 2:1 (kon.) | | | Shkupi – Pjunik | 1:2 (kon.) | | | Vitebsk – KuPS | 1:1 (kon.) |
Ballymena – Malmö | 0:4 (kon.) | | | Budućnost Podgorica – Narva | 4:1 (kon.) | | | Domžale – Balzan | 1:0 (kon.) |
Kilmarnock – Connah's Quay | 0:2 (kon.) | | | Niš – Flora | 2:2 (kon.) | | | Rangers – St Joseph's | 6:0 (kon.) |
Trnava – FK Radnik | 2:0 (3:2 po pen.) | | | Reykjavík – Molde | 0:0 (kon.) | | | Légia Varšava – Europa | 3:0 (kon.) |
Shamrock – Brann | 2:1 (kon.) |
Česko – Nórsko | 0:0 (kon.) | | | Írsko – Francúzsko | 0:1 (kon.) |
Arsenal – Bayern | 2:1 (kon.) |
New England – Vancouver | 4:0 (kon.) | | | Atlanta United – Houston | 5:0 (kon.) | | | Chicago Fire – Columbus | 2:2 (kon.) |
Toronto – New York RB | 3:1 (kon.) |
koniec
La Adelita UE Engordany
0:1
(0:0)
FC Dinamo Tbilisi
Jan Šlapáček
Góly:
81. Medioub
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:12. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:10.
Rozhodca: Berke – Kobor, Vígh-Tarsonyi
Diváci:
Karty: 69. Spano (ENY), 71. Ferré (ENY)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:12. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:10.
La Adelita UE Engordany:
Rubio – Aguéro, Brito, Ruiz, Soares – Ferré, Spano – Serra, Bouharma, Gómez (87. Peppe) – Lafont (72. Gil)
Náhradníci: Coca – Peppe, Guida, Gil, Ruivo, Maneiro, Varela
Tréner:
FC Dinamo Tbilisi: Najera – Rukhaia, Medioub, Kobouri, Kaplienko – Shyshka (59. Ninua), Kardava – Zaria (73. Kukhianidze) – Shulaia (57. Kavtaradze), Kutalia, Daffe
Náhradníci: Litovchenko – Kukhianidze, Papava, Iashvili, Abuashvili, Ninua, Kavtaradze
Tréner:
Náhradníci: Coca – Peppe, Guida, Gil, Ruivo, Maneiro, Varela
Tréner:
FC Dinamo Tbilisi: Najera – Rukhaia, Medioub, Kobouri, Kaplienko – Shyshka (59. Ninua), Kardava – Zaria (73. Kukhianidze) – Shulaia (57. Kavtaradze), Kutalia, Daffe
Náhradníci: Litovchenko – Kukhianidze, Papava, Iashvili, Abuashvili, Ninua, Kavtaradze
Tréner:
Rozhodca: Berke – Kobor, Vígh-Tarsonyi
Diváci:
11.07.2019
Dinamo Tbilisi - Engordany 6:0
Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 8:0. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:10.
Dinamo Tbilisi - Engordany 6:0
Góly: 6. Ninua, 21. Kuchianidze, 61. Kavtaradze, 69. Kutalia (pen.), 72. Kuchianidze, 80. Zaria
Karty: 79. Zaria (DTB) – 5. Bouharma (ENY), 66. Varela (ENY), 72. Serra (ENY), 74. Spano (ENY), 85. Peppe (ENY)
Držení míče: 54 % : 46 %.Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 8:0. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:10.
V odvetném duelu se proti sobě postaví La Adelita UE Engordany a FC Dinamo Tbilisi a nedá se očekávat, že bychom se dočkali nějakého dramatického zápasu. Tbilisi totiž v domácím prostředí vyhrálo vysoko 6:0 a postup má doslova kapse.
La Adelita UE Engordany: Rubio – Aguéro, Brito, Ruiz, Soares – Ferré, Spano – Serra, Bouharma, Gómez – Lafont
Náhradníci: Coca – Peppe, Guida, Gil, Ruivo, Maneiro, Varela
FC Dinamo Tbilisi: Najera – Rukhaia, Medioub, Kobouri, Kaplienko – Shyshka, Kardava – Zaria – Shulaia, Kutalia, Daffe
Náhradníci: Litovchenko – Kukhianidze, Papava, Iashvili, Abuashvili, Ninua, Kavtaradze
Rozhodčí: Berke – Kobor, Vígh-Tarsonyi.