Skalica – Vítkovice sk 4:1 (kon.) | Osijek – Ostrava 1:1 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš sk 1:1 (kon.)
Arsenal Tula – Příbram 0:0 (kon.) | Pardubice – Trenčín sk 4:3 (kon.) | Poprad – Podbrezová sk 0:0 (zruš.)
Karabach – Plzeň 2:2 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Sparta Praha 1:1 (kon.) | Limassol – Liberec 1:2 (kon.)
Austria – Slavia 2:3 (kon.) | Sepsi – Dunajská Streda sk 0:3 (kon.)
Sepsi OSK
0:3 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Utorok 02.07.2019, 19:00 • Stadionul Municipal • Prípravný zápas

FC DAC Dunajská Streda si podmanila druhý polčas a tromi gólmi rozhodla o pomerne jasnom víťazstve v tomto prípravnom zápase. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (21:08:51)

90+0

89
    Stretnutie sa už iba dohráva.

88
    Hamed štartoval na loptu doprava, včas pred ním zasiahol Beskorovajnij a odkopol ju za autovú čiaru.

87
    Slančík sa ocitol zo desať metrov pred vlastnou šestnástkou, pri lopte bol ale prvý a odkopol ju do bezpečia.

86
    Taiwo sa pokúsil centrovať sprava, jeho lopta pred bránu neprešla. Obrancovia Sepsi ju odkopli.

85
    Minúty ubiehajú, zápas pomaly končí. Teraz sme navyše nehrali, pretože prebiehalo ošetrovanie.

84
    Kristofér Vida sa dral do veľkej šance, takmer išiel sám na kasu, ale nakoniec mu lopta ušla a jeden zo zadákov Sepsi ju odkopol.

83
    Dunajská Streda sa pokúsila o kolmicu do šestnástky protivníka, ale tá bol nepresná. Nasleduje iba "päťka".

82
    Rumunský tím to skúsil po pravom krídle, tam loptu odkopol pripravený ukrajinský obranca Beskorovajnij.

81
    Divkovič poslal dobrú loptu do vápna súpera, ako prvý sa k nej ale dostal brankár z tímu Sepsi.

80
    Desať minút ostáva do konca zápasu. Dokážu sa hráči Sepsi OSK zapísať na streleckú listinu aspoň raz?

79
    Taiwo nemal čas na manévrovania v strede ihriska, loptu preto vrátil iba svojim defenzívnejším spoluhráčom.

78
    Po rohovom kope sa nestalo vôbec nič. Dopredu navyše prešli hráči DAC. Všetko ukončil pokusom nad Bednár.

77
    Andrei Dumiter sa mohol vybrať do samostatného nájazdu, ale nemal rýchlosť. Získal iba roh.