Uruguaj – Ekvádor | 4:0 (kon.) |
Srbsko – Rakúsko | 0:2 (kon.) | | | Nemecko – Dánsko | 3:1 (kon.) |
Južná Afrika – Nemecko | 0:4 (kon.) | | | Čína – Španielsko | 0:0 (kon.) | | | Nigéria – Francúzsko | 0:1 (kon.) |
J. Kórea – Nórsko | 1:2 (kon.) |
Haiti – Bermudy | 2:1 (kon.) | | | Kostarika – Nikaragua | 4:0 (kon.) |
Česko – Rusko | 1:0 (kon.) |
koniec
Čína
0:0
(0:0)
Španielsko
Milan Huppert
Góly:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 0:9. Střely mimo: 0:9. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:14.
Rozhodca: Edina Alves Batistová – Neuza Ines Backová, Tatiane Sacilotti Dos Santos Camargová (všichni Bra.)
Diváci:
Karty: 63. Li Wen (CHN)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 0:9. Střely mimo: 0:9. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:14.
Čína:
Pcheng Š'-meng (C) – Chan Pcheng, Wu Chaj-jen, Lin Jü-pching, Liou Šan-šan – Wang Šuang (56. Li Wen), Čang Žuej, Wang Jen, Ku Ja-ša (87. Jao Wej) – Wang Šan-šan (46. Jang Li), Li Jing.
Náhradníci: Pi Siao-lin, Sü Chuan – Li Ťia-jüe, Li Wen, Liou Jen-čchiou, Lou Ťia-chuej, Luo Kuej-pching, Sung Tuan, Jao Wej, Tchan Žu-jin, Jang Li, Wang Jing.
Tréner:
Španielsko: Pañosová – Correderaová, Paredesová (C), Leónová, Ouahabiová – L. Garcíaová (86. Jiménezová), Guijarrová, Torrecillaová, Caldenteyová (46. Falcónová) – Hermosová, Garcíaová (67. Putellasová).
Náhradníci: Gallardová, Asunciónová Quiñonesová – Andrésová, Bonmatíová, Falcónová, Jiménezová, Losadaová, Meseguerová, Pereiraová, Putellasová, Torrejónová, Sampedrová.
Tréner:
Náhradníci: Pi Siao-lin, Sü Chuan – Li Ťia-jüe, Li Wen, Liou Jen-čchiou, Lou Ťia-chuej, Luo Kuej-pching, Sung Tuan, Jao Wej, Tchan Žu-jin, Jang Li, Wang Jing.
Tréner:
Španielsko: Pañosová – Correderaová, Paredesová (C), Leónová, Ouahabiová – L. Garcíaová (86. Jiménezová), Guijarrová, Torrecillaová, Caldenteyová (46. Falcónová) – Hermosová, Garcíaová (67. Putellasová).
Náhradníci: Gallardová, Asunciónová Quiñonesová – Andrésová, Bonmatíová, Falcónová, Jiménezová, Losadaová, Meseguerová, Pereiraová, Putellasová, Torrejónová, Sampedrová.
Tréner:
Rozhodca: Edina Alves Batistová – Neuza Ines Backová, Tatiane Sacilotti Dos Santos Camargová (všichni Bra.)
Diváci:
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Mariona Caldenteyová, přichází Andrea Falcónová.