Jablonec – Jihlava 4:4 (kon.)
FK Jablonec
4:4 (3:2)
FC Vysočina Jihlava
cz Piatok 24.05.2019, 11:00 • Areál Břízky • Juniorská liga sk. B – Čechy (CZ) • 9. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:56:38)

Je dobojováno! Oba celky se s Juniorskou ligou rozloučily velmi kvalitním zápasem, který nabídl hned osm branek. Jihlava do utkání vstoupila skvěle a brzy vedla o dvě branky. Jablonečtí poté převzali otěže utkání a díky čtyřem brankám šli taktéž do dvoubrankového vedení, ovšem ani Severočeši nakonec nedokázali svůj náskok udržet a body se budou dělit.

90+1

90
    Jihlavští fotbalisté se hlasitě zlobí na verdikt rozhodčího Hocka, který pískal faul na polovině hřiště, rozehrávat bude Jablonec.

89
    Domácí budou vhazovat na polovině hřiště poblíž střídaček. Za malou chvíli se rozeběhne poslední minuta základní hrací doby.

88
    Do velkého vápna Jablonce směřoval centr, ovšem do hry vstoupil sudí, který odpískal nedovolený zákrok fotbalisty v modrém dresu.

87
    Hlavní rozhodčí Hock odpískal nedovolený zákrok domácího fotbalisty na pravé straně. Standardku dostanou k dispozici také hosté.

85
    Blíží se závěr dnešního zápasu. Hraje se převážně ve středu hřiště, na větší příležitosti na jedné či druhé straně čekáme.

84
    Jablonečtí rozehrávali standardní situaci, ovšem Dutka vyběhl a dokázal balón vyboxovat do bezpečí, akce domácích pokračuje.

83
    Domácí hráči postupovali do situace dva na dva. Dutka si poradil se střeleckým pokusem jabloneckého hráče z těžkého úhlu.

81
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Martin Řezáč, přichází Diomande Mory.

80
    Jihlava teď zamkla domácí fotbalisty poblíž jejich vápna. Hosté budou vhazovat z pravé strany poblíž rohového praporku.
    79. Velkou šanci měli hosté

79
    Nechybělo mnoho a obrat mohl být dokonán! Hostující hráč dostal skvělou přihrávku do běhu a postupoval úplně sám na Vajnera, kterého zkoušel přehodit. Domácí gólman vytáhl bravurní zákrok, míč vyrazil na rohový kop!

78
    Severočeši během krátké chvíle dokázali vybojovat už druhý rohový kop. Znovu budou rozehrávat z pravé strany.

77
    Žlutou kartu dostává David Šteffl (FC Vysočina Jihlava).

75
    Je evidentní, že v tuto chvíli jsou to hosté, kteří mají mírnou psychickou výhodu. Dutka po zisku míče ihned rozehrává svým spoluhráčům.

74
    Hostující fotbalisté vybojovali rohový kop na pravé straně hřiště, poté se dostali do zakončení. To postrádalo přesnost, balón mířil vysoko nad branku!

72
    Severočeši se bleskově vydali dopředu, ovšem hlavní rozhodčí pískal útočný faul, což se domácím hráčům vůbec nelíbí
    71. Mašič- 4:4

71
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Hosté dotahují krok a srovnávají, začínáme od začátku! AMIR MAŠIČ si po centru z levé strany zpracoval míč, poté ihned po otočce zakončoval, Vajner neměl šanci, hostující hráč zkompletoval hattrick!

69
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Dominik Pleštil, přichází Jan Šohaj.

68
    Na druhé straně zahrozili domácí. Ti z celé akce vybojovali pouze autové vhazování na levé straně hřiště poblíž rohového praporku.
    66. Mašič- 4:3

66
    Vysočina vzápětí vybojovala další roh, po kterém dokázala skórovat a snížit! AMIR MAŠIČ míč netrefil podle svých představ, ovšem balón nakonec mířil do protipohybu domácího gólmana!

65
    Poprvé o sobě dali ve druhém poločase vážněji vědět i hosté. Ti vybojovali svůj teprve druhý rohový kop v dnešním utkání.

63
    Hostující zadáci teď uhlídali balón, který směřoval do zámezí. Pro ten si doběhl Dutka, který bude odkopávat od branky.

62
    Rychlá kombinace domácích na pravé straně, poté zblokovaný střelecký pokus. Jablonečtí budou rozehrávat rohový kop!

61
    Po delším ošetření a střídání se pokračuje. Rozběhla se závěrečná třetina dnešního zápasu, Jablonec vede dvoubrankovým rozdílem.

58
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Agon Hani, přichází Albert Kozák.

58
    Stále se nehraje, Agon Hani nejspíše nebude moci pokračovat ve hře, u postranní lajny je nachystaný Albert Kozák.

58
    Hra je v tuto chvíli přerušena, na trávníku totiž zůstal ležet domácí fotbalista, se kterým to nevypadá úplně nejlépe.

57
    Dlouhá kombinace jihlavských fotbalistů na vlastní polovině hřiště. Jablonec neustupuje od aktivního napadání.

56
    Fotbalista v zeleném dresu zakončoval z nějakých jedenácti metrů. Střela mířila pod horní tyčku, Dutka balón vyrazil na rohový kop!

55
    V posledních minutách se hraje v podstatě jen na polovině hostujícího celku, který se musí bránit. Jablonečtí vhazují na pravé straně.

53
    Domácí jsou aktivnější. Tentokráte si ale na útočné polovině nerozuměli, balón poté skončil v zámezí, odkopávat bude Dutka.

52
    Hosté si znovu přihrávali na vlastní polovině, jenže nechtěli vyrobit další chybu, balón tak směřoval do bezpečí, už zase hraje Jablonec.
    51. Breda- 4:2

51
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Dnes už druhá obrovská hrubka v hostující defenzivě. DAVID BREDA poté pokračoval úplně sám na Dutku, kterému udělal kličku, vzápětí zakončoval do prázdné branky!

50
    Úvodní pětiminutovka druhého poločasu je téměř za námi. Zatím se hraje převážně ve středu hřiště, sudí pískal další faul.

48
    Z celé situace vůbec nic nebylo, na druhé straně naopak zahrozila Vysočina. Střelecký pokus z poměrně slušné pozice nakonec nebyl přesný!

47
    Hosté si v úvodu druhého poločasu pomohli nedovoleným zákrokem poblíž postranní lajny, standardka pro domácí celek!

46

Druhý poločas začne přibližně ve 12:05.

Je to tak, úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Hosté šli brzy do dvoubrankového vedení, ovšem domácí celek poté převzal otěže zápasu a ještě před pauzou dokázal přetočit vývoj ve svůj prospěch. Druhý poločas ještě slibuje pořádné drama!

45+1

45
    Míč skončil v zámezí, rozehrávky se za malou chvíli ujme brankář Dutka. Víc už se v prvním poločase nejspíše nestane.
    43. Maqastena- 3:2

43
    Severočeši po zásluze otáčejí vývoj dnešního utkání a v závěru prvního poločasu se díky chybě hostujícího gólmana dostávají do vedení. Prosadil se LEONARD MAQASTENA!
    42. Skvěle zákroky brankáře Dutky

42
    Dutka si poradil proti zakončení z nějakých deseti metrů, poté i proti následné dorážce, tlak domácích fotbalistů je v tuto chvíli obrovský!

41
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, na hostující branku se řítí jedna útočná akce soupeře za druhou.

39
    Do kombinace domácích fotbalistů se v tuto chvíli zapojil Vajner. Ten přihrával na pravou stranu, Jablonec už zase spěchá směrem dopředu.

38
    Dutka musel opět na zem! Hostující gólman zasahoval po zakončení jabloneckého hráče zpoza velkého vápna!
    36. Peřina- 2:2

36
    Srovnáno! Severočeši opět zahrozili po pravé straně, odkud do vápna směřoval výborný centr. JAROSLAV PEŘINA pak ve skluzu překonal hostujícího gólmana!

35
    Z pravé strany teď před brankáře Dutku směřoval střílený centr. Žádný z domácích hráčů míč nakonec tečovat nedokázal.

33
    Severočeši jsou v těchto chvílích lepším týmem. Domácí mají navrch, z levé strany budou rozehrávat další rohový kop.
    32. Dobrý zákrok brankáře Dutky

32
    Jelikož se jednalo o nedovolený zákrok zhruba metr před vápnem, Jablonec se pokusil o přímé ohrožení branky. Se střelou na vzdálenější tyčku si poradil Dutka!
    31. Žlutá karta

31
    Žlutou kartu dostává Roman Dutka (FC Vysočina Jihlava).

30
    Do sprintérského souboje se s domácím hráčem dostal opět brankář Dutka. Ten byl v tuto chvíli u míče později a zasáhl nohy fotbalisty Jablonce. Podle rozhodčího to bylo před velkým vápnem. Uvidíme, jakou kartu sudí Hock vytáhne!

29
    Po centru z pravé strany se domácí hráč dostal k zakončení hlavou. To postrádalo razanci, Dutka míč uhlídal před čarou.

27
    Ven z branky musel Dutka. Ten celou situaci bez větších problémů zvládl a bleskově rozehrál svým spoluhráčům.

26
    Jednomu z hostujících hráčů chyběl krok k tomu, aby dosáhl na balón, v takovém případě pak nejspíše i překonal Vajnera.

24
    Severočeši o malou chvíli později vybojovali další rohový kop. Soupeř uháněl do brejku, jenže domácí se dokázali vrátit včas.

23
    Domácí teď svého soupeře zamkli před jeho velkým vápnem. Vybojovali rohový kop, ten budou rozehrávat z levé strany.

21
    Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi. Fotbalista v modrém dresu teď zakončoval zpoza velkého vápna, jeho pokus mířil vysoko nad branku!

20
    Jeden z domácích hráčů se teď hodně teatrálně dožadoval odpískání pokutového kopu. Sudí Hock pouze kroutí hlavou, hra pokračuje.

19
    Nakonec šlo o přímé ohrožení branky, ovšem střelecký pokus postrádal razanci, snadnou práci měl brankář Vajner!

18
    Hlavní rozhodčí odpískal nedovolený zákrok jabloneckého fotbalisty. Vysočina bude rozehrávat standardní situaci!

17
    Domácí teď poslali dlouhý pas za obranu soupeře. Jako první se k balónu dostal brankář Dutka, který vyběhl až na hranici šestnáctky.
    16. Peřina- 1:2

16
    Na Střelnici se dnes sice nehraje, ovšem v posledních minutách to vypadá, že ano. Během čtyř minut už třetí branka, domácí snižují poté, co na levé straně zůstal úplně JAROSLAV PEŘINA, který tváří v tvář uspěl proti Dutkovi!

15
    Uvidíme, jak na inkasovanou branku zareagují domácí fotbalisté. Ti v těchto chvílích drží míč a snaží se něco vymyslet.
    14. Mašič- 0:2

14
    Netrvalo to dlouho a hosté vedou o dva góly! AMIR MAŠIČ dostal hodně prostoru za domácí obranou a jelikož byl Vajner venku z branky, volil chytré zakončení, kterým gólmana Jablonce přehodil!
    12. Breda- 0:1

12
    Po centru z levé strany zakončoval jeden z hostujících fotbalistů do brankové konstrukce. Akce Vysočiny pokračovala, přihrávka směřovala na hráče v modrém dresu, ovšem DAVID BREDA si balón nešťastně srazil do branky, hosté jdou do vedení!

11
    Přenesení hry na pravou stranu, domácí fotbalista si navedl míč na střed hřiště, poté zakončoval doprostřed branky, snadná práce pro Dutku.

10
    Hlavní rozhodčí Hock přerušil hru, balón se podle něj dostal za postranní lajnu. Jihlavští budou vhazovat z vlastní poloviny hřiště.

8
    Nepřesnosti obou týmů ve středu hřiště. Brankáři se zatím rozhodně nenudí, Dutka se už opět rozhlíží, komu by rozehrál.

7
    Jablonečtí to zkoušeli po pravé straně. Domácí fotbalista si poté hodně předkopl balón, ten následně skončil v zámezí.

6
    Na druhé straně se k balónu dostal také Dutka. Ten obdržel těžkou přihrávku, míč i přesto odkopl do bezpečí.

5
    Zatím sledujeme poměrně ofenzivní utkání, hra se přelévá ze strany na stranu, Vajner teď odkopával na útočnou polovinu.
    3. Šance hostů

3
    Jihlavský fotbalista postupoval z levé strany úplně sám na brankáře Vajnera. Hostující hráč ale trestuhodně přestřelil branku!

2
    Domácí zaútočili po levé straně hřiště, odkud přišel centr do pokutového území. Hostující defenziva se bez problémů ubránila.

1

FK Jablonec: Vajner – Hani, Petržilka, Štěpánek, Peřina, Breda, Haitl (K), Kebísek, Pleštil, Maqastena, Breda
    Náhradníci: Richter – Urbánek, Landfeld, Kozák, Šohaj, Horáček, Hajdo

FC Vysočina Jihlava: Dutka – Urbánek (K), Sargsjan, Mašič, Šteffl, Karmazín, Dujmovič, Kolčava, Křišťál, Svatík, Řezáč
    Náhradníci: Mory, Trnka, Banzuzi

Rozhodčí: Hock – Melichar, Vodrážka.

Utkání bude jako hlavní řídit pan David Hock. Na čarách mu budou pomáhat pánové Vít Melichar a Dan Vodrážka. Jak historicky poslední souboj obou týmů v rámci Juniorské ligy dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!

Jablonečtí fotbalisté mají na svém kontě osm bodů a hned šest z nich získali na domácím hřišti. Na druhé straně Jihlava, která je na tom o něco lépe. Hosté jsou s jedenácti body na páté pozici. V rámci nadstavbové části hrála Vysočina venku třikrát. Připsala si jedno vítězství, remízu i porážku. Oba celky se naposledy potkaly loni, bylo to taktéž díky nadstavbě. Jihlava tehdy na domácí půdě zvítězila 6:2.

Zdravím všechny příznivce fotbalu. Juniorská soutěž má na programu své historicky poslední kolo a my se podíváme do skupiny poražených týmů, kde Jablonec narazí na Jihlavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Štěpán Slovák

Góly: 16. Peřina, 36. Peřina, 43. Maqastena, 51. Breda – 12. Breda (vla.), 14. Mašič, 66. Mašič, 71. Mašič

Karty:   31. Dutka (JIH), 77. Šteffl (JIH)

FK Jablonec: Vajner – Hani (58. Kozák), Petržilka, Štěpánek, Peřina, Breda, Haitl (K), Kebísek, Pleštil (69. Šohaj), Maqastena (50. Horáček), Breda

FC Vysočina Jihlava: Dutka – Urbánek (K), Sargsjan, Mašič, Šteffl, Karmazín, Dujmovič (46. Trnka), Kolčava, Křišťál, Svatík, Řezáč (81. Mory)

Rozhodca: Hock – Melichar, Vodrážka