Písek – Zlín 28:21 (kon.) | Prešov – Michalovce 26:41 (kon.) | Poruba – Veselí n/M 28:22 (kon.)
Olomouc – DHC Plzeň 25:18 (kon.) | Most – Slavia 28:23 (kon.)
DHK Zora Olomouc
25:18 (12:5)
DHC Plzeň
cz Sobota 18.05.2019, 17:30MOL liga žien • O 5. - 8. miesto
    60
    Krátce před koncem se prosazuje také hostující tým, který dělá defenzivní tečku za touto sezonou pro oba celky! (25:18)
    60
    Další úspěšný útok olomouckých házenkářek. Poslední útočná akce tak bude patřit pravděpodobně Plzni. (25:17)
    59
    Domácí celek zhruba minutu a půl před koncem navyšuje svůj náskok! (24:17)
    57
    Z pozice pivotky přichází třiadvacátá trefa olomouckých házenkářek! (23:17)
    57
    V úplném závěru útočné akce se hostující celek přeci jen dokázal prosadit a snížil na rozdíl pěti branek! (22:17)
    54
    Olomouc po nepřesné rozehrávce hostujícího týmu zůstala na útočné polovině, o pár vteřin později skórovala. (22:16)
    53
    Nosková zůstala úplně volná na šesti metrech. To nemohlo dopadnout jinak! (21:16)
    52
    Zora bleskově rozehrála, Patrnčiaková se prosadila z bezprostřední blízkosti! (21:15)
    52
    Plzeň se dostala k odraženému balónu na brankovišti, v tuto chvíli je to už jen o pět branek! (20:15)
    49
    Jedna z hostujících hráček se prosazuje z pravého křídla a snižuje! (20:14)
    49
    Rozdíl ve skóre je po této brance domácích sedmibrankový, stejně jako po prvním poločase. (20:13)
    47
    Sedmička Plzně gólem neskončila, ovšem balón se odrazil zpět k Bušauerové, která se napodruhé nemýlila! (19:13)

47
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Tatiana Gajdošíková). (19:12)
    46
    Plzeňské házenkářky nakonec sehrály tuto akci do brankoviště, odkud se prosadila Nosková! (19:12)
    45
    Z levé strany se prosazuje Salčáková. Zora tak ihned po zisku míč využívá početní výhodu! (19:11)

43
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Linda Galušková). (18:11)
    41
    Brankářka Polášková si na míč sáhla, balón i přesto skončil v síti! (18:11)

39
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Barbora Nosková). (17:9)
    39
    Zora utekla do rychlého brejku. Navíc se bude vylučovat, na palubovce zůstává ležet domácí Severová. (17:9)
    37
    Balón putoval na levou stranu, Olomouc navyšuje svůj náskok na sedm gólů! (16:9)
    37
    Nedáš-dostaneš! Plzeň na druhé straně snižuje na rozdíl šesti branek ve skóre! (15:9)
    35
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Plzeň se prosazuje z levé strany. (15:8)
    34
    Zora šla rychle dopředu, náskok domácího týmu je v tuto chvíli osmibrankový! (15:7)
    33
    Salčáková proměňuje sedmimetrový hod, brankářka Mácalová teď neměla šanci na úspěch! (14:7)
    32
    Plzeňské házenkářky se prosazují podruhé během krátké chvíle. (13:7)
    31
    Hostující celek v závěru úvodní minuty snižuje na rozdíl sedmi branek! (13:6)
    31
    Z pravého křídla se v úvodu druhého poločasu prosazuje domácí Patrnčiaková! (13:5)
    30
    Z osmi metrů na vzdálenější tyčku střílela Kašpárková. Její zakončení bylo milimetrově přesné! (12:5)
    29
    Plzeň se prosazuje z pravého křídla a snižuje na rozdíl šesti branek! (11:5)
    28
    Kašpárková si to namířila mezi hostující obrana, poté zakončovala do protipohybu hostující gólmanky! (11:4)
    28
    Zhruba devět minut jsme čekali na nějakou změnu ve skóre. Dočkali jsme se až nyní, trefila se Patrnčiaková! (10:4)

27
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Denisa Franzová). (9:4)

26
    Nedočkali jsme se ani teď, když Patrnčiaková běžela sama na branku. Domácí hráčka trefila břevno! (9:4)

21
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková). (9:4)
    20
    Další rychlý kontr domácích zakončený další brankou! (9:4)
    19
    Teď už to vyšlo! Patrnčiaková zakončovala na vzdálenější tyčku, rozdíl ve skóre je čtyřbrankový! (8:4)

17
    Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Pavlína Kepková). (7:4)
    17
    Hurychová se prodrala mezi obranou soupeře, následně skórovala! Bylo to s faulem. (7:4)
    16
    Samostatný únik teď další brankou zakončila Patrnčiaková, náskok Zory je v tuto chvíli dvoubrankový! (6:4)
    14
    Hurychová to vzala na sebe! Udělala pohyb na střed, následně vystřelila do šibenice! (5:4)

12
    Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Markéta Hurychová). (4:4)

11
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Valentýna Kapsová). (4:4)
    10
    Z těžkého úhlu na levém křídle skórovala Svobodová, která srovnala skóre! (4:4)
    10
    Dlouhá přihrávka na Patrnčiakovkou, která se ze samostatného úniku nemýlila! (4:3)
    7
    Pěkná akce hostujícího týmu, Plzeň se prosazuje z levé strany a srovnává skóre! (3:3)
    5
    Tvrdá rána z nějakých osmi metrů pod břevno, Polášková neměla nárok, Plzeň snižuje! (3:2)
    4
    Výbornou přihrávku přes celé hřiště dostala Severová, která běžela sama na branku. Třetí gól Zory! (3:1)
    3
    Individuálně se prosadila Kapsová, která ze středu přidala druhou branku svého týmu! (2:1)
    3
    Sedmička také na druhé straně palubovky, Bušauerová srovnává! (1:1)
    2
    Míč si vzala na starost Salčáková, která překonala Šibrovou a otevřela skóre utkání! (1:0)