Žilina B – Pohronie | 3:1 (kon.) |
Brighton – Manchester City | 1:4 (kon.) | | | Burnley – Arsenal | 1:3 (kon.) | | | Crystal Palace – Bournemouth | 5:3 (kon.) |
Fulham – Newcastle | 0:4 (kon.) | | | Leicester – Chelsea | 0:0 (kon.) | | | Liverpool – Wolverhampton | 2:0 (kon.) |
Manchester United – Cardiff | 0:2 (kon.) | | | Southampton – Huddersfield Town | 1:1 (kon.) | | | Tottenham – Everton | 2:2 (kon.) |
Watford – West Ham | 1:4 (kon.) |
Bilbao – Vigo | 3:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Sevilla | 1:1 (kon.) | | | Barcelona – Getafe | 2:0 (kon.) |
Real Betis – Huesca | 2:1 (kon.) | | | Girona – Levante | 1:2 (kon.) | | | Leganés – Espanyol | 0:2 (kon.) |
Sociedad – Real Madrid | 3:1 (kon.) | | | Valencia – Alavés | 3:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Valladolid | 1:2 (kon.) |
Villarreal – Eibar | 1:0 (kon.) |
Frankfurt – Mainz | 0:2 (kon.) |
Turín – Sassuolo | 3:2 (kon.) | | | Frosinone – Udinese | 1:3 (kon.) | | | Sampdoria – Empoli | 1:2 (kon.) |
Spal – Neapol | 1:2 (kon.) | | | AS Rím – Juventus | 2:0 (kon.) |
Antverpy – Anderlecht | 1:1 (kon.) | | | Brugge – Genk | 3:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Eupen | 2:2 (kon.) |
Guimarães – Belenenses | 5:1 (kon.) | | | Chaves – Setúbal | 1:2 (kon.) | | | Nacional – Porto | 0:4 (kon.) |
Rio Ave – Benfica | 2:3 (kon.) |
S. Moskva – Ufa | 1:0 (kon.) | | | Zenit – CSKA Moskva | 3:1 (kon.) |
Rennes – Guingamp | 1:1 (kon.) | | | Lille – Bordeaux | 1:0 (kon.) | | | Marseille – Lyon | 0:3 (kon.) |
Táborsko – Pardubice | 3:3 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Prostějov | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové – Ústí n. L. | 2:0 (kon.) |
Wolfsberger – St. Pölten | 4:0 (kon.) | | | Sturm Graz – Austria | 1:3 (kon.) | | | Salzburg – Linz | 2:1 (kon.) |
Amsterdam – Utrecht | 4:1 (kon.) | | | Alkmaar – Eindhoven | 1:0 (kon.) | | | Feyenoord – Den Haag | 0:2 (kon.) |
Groningen – Sittard | 3:0 (kon.) | | | Heerenveen – Breda | 2:1 (kon.) | | | Heracles – Excelsior | 4:5 (kon.) |
Arnhem – Graafschap | 6:1 (kon.) | | | Willem II – Emmen | 2:3 (kon.) | | | Zwolle – Venlo | 2:4 (kon.) |
Gliwice – Jagiellonia | 2:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Pogoń | 1:1 (kon.) | | | Gdańsk – Zagłębie | 1:1 (kon.) |
Kayserispor – Kasımpaşa | 2:1 (kon.) | | | Konyaspor – Trabzonspor | 2:2 (kon.) | | | Başakşehir – Ankaragücü | 2:1 (kon.) |
Yeni Malatyaspor – BB Erzurumspor | 3:1 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 4:3 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 7:0 (kon.) |
Karviná – Jihlava | 2:5 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Zlín | 3:2 (kon.) |
koniec
Ajax Amsterdam
4:1
(2:1)
FC Utrecht
60
|
Žlutou kartu dostává Nicolás Tagliafico (AFC Ajax).
|
|
54
|
Žlutou kartu dostává Sander van de Streek (FC Utrecht).
|
|
40
|
Žlutou kartu dostává Willem Janssen (FC Utrecht).
|
|
36
|
Letschert fauloval těsně před vápnem a vysloužil si žlutou kartu.
|
|
7
|
Žlutou kartu dostává Riechedly Bazoer (FC Utrecht).
|
Góly:
14. Huntelaar, 45+1. van de Beek, 75. Tadić, 80. Tadić (pen.) – 1. Boussaid
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:9.
Rozhodca: P. van Boekel
Diváci:
Karty: 60. Tagliafico (AJA) – 7. Bazoer (UTR), 36. Letschert (UTR), 40. W. Janssen (UTR), 54. van de Streek (UTR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:9.
Ajax Amsterdam:
Onana – Veltman, de Ligt (C), Blind, Tagliafico – Mazraoui (72. Schöne), van de Beek, F. de Jong – Zijach (85. Sinkgraven), Huntelaar (90. Traoré), Tadić.
Náhradníci: B. Varela, Lamprou – de Wit, Dolberg, Ekkelenkamp, Kristensen, Labyad, Lang, Magallán, Schöne, Sinkgraven, Traoré.
Tréner:
FC Utrecht: D. Jensen – Klaiber, Letschert (58. Bergström), W. Janssen (C), Gavory – Bazoer (66. Görtler), Strieder, Simon Gustafson – van de Streek – Kerk, Boussaid (46. Venema).
Náhradníci: Marsman – Dessers, Görtler, Bergström, Venema, van der Maarel.
Tréner:
Náhradníci: B. Varela, Lamprou – de Wit, Dolberg, Ekkelenkamp, Kristensen, Labyad, Lang, Magallán, Schöne, Sinkgraven, Traoré.
Tréner:
FC Utrecht: D. Jensen – Klaiber, Letschert (58. Bergström), W. Janssen (C), Gavory – Bazoer (66. Görtler), Strieder, Simon Gustafson – van de Streek – Kerk, Boussaid (46. Venema).
Náhradníci: Marsman – Dessers, Görtler, Bergström, Venema, van der Maarel.
Tréner:
Rozhodca: P. van Boekel
Diváci:
Daniel Fekets
@DFekets