Žilina – Sereď | 1:2 (kon.) | | | Michalovce – Dunajská Streda | 0:2 (kon.) | | | Trnava – Senica | 0:1 (kon.) |
Podbrezová – Trenčín | 0:0 (kon.) | | | Nitra – Zlaté Moravce | 2:2 (kon.) |
Lipany – Žilina B | 0:2 (kon.) | | | Prešov – Pohronie | 0:1 (kon.) | | | Dubnica – L. Mikuláš | 3:2 (kon.) |
Manchester City – Tottenham | 1:0 (kon.) | | | Bournemouth – Fulham | 0:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – Watford | 1:2 (kon.) |
West Ham – Leicester | 2:2 (kon.) | | | Wolverhampton – Brighton | 0:0 (kon.) | | | Newcastle – Southampton | 3:1 (kon.) |
Vigo – Girona | 2:1 (kon.) | | | Eibar – Atlético Madrid | 0:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Huesca | 0:0 (kon.) |
Barcelona – Sociedad | 2:1 (kon.) |
Augsburg – Stuttgart | 6:0 (kon.) | | | Bayern – Brémy | 1:0 (kon.) | | | Leverkusen – Norimberk | 2:0 (kon.) |
Mainz – Düsseldorf | 3:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Lipsko | 1:2 (kon.) | | | Schalke – Hoffenheim | 2:5 (kon.) |
Parma – AC Miláno | 1:1 (kon.) | | | Bologna – Sampdoria | 3:0 (kon.) | | | Cagliari – Frosinone | 1:0 (kon.) |
Empoli – Spal | 2:4 (kon.) | | | CFC Janov – Turín | 0:1 (kon.) | | | Lazio – Chievo | 1:2 (kon.) |
Udinese – Sassuolo | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Fiorentina | 2:1 (kon.) | | | Inter – AS Rím | 1:1 (kon.) |
St.Gilloise – Waregem | 2:2 (kon.) | | | Westerlo – Oostende | 0:0 (kon.) | | | Cercle Bruggy – Kortrijk | 1:2 (kon.) |
Eupen – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) |
Moreirense – Chaves | 0:1 (kon.) | | | Belenenses – Rio Ave | 1:3 (kon.) | | | Feirense – Braga | 0:2 (kon.) |
Porto – Santa Clara | 1:0 (kon.) |
Ufa – Arsenal Tula | 1:2 (kon.) | | | Orenburg – Rostov | 3:0 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Samara | 1:0 (kon.) |
Lok. Moskva – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Zenit | 2:3 (kon.) |
Guingamp – Marseille | 1:3 (kon.) | | | Nice – Caen | 0:1 (kon.) | | | Nîmes – Bordeaux | 2:1 (kon.) |
Štrasburg – Montpellier | 1:3 (kon.) |
Sokolov – Vlašim | 2:0 (kon.) | | | Pardubice – Prostějov | 2:1 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Hartberg | 2:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Rapid Viedeň | 2:2 (kon.) | | | Mattersburg – Wacker | 3:1 (kon.) |
Emmen – Utrecht | 2:0 (kon.) | | | Groningen – Amsterdam | 0:1 (kon.) | | | Arnhem – Zwolle | 4:1 (kon.) |
Feyenoord – Alkmaar | 2:1 (kon.) | | | Venlo – Graafschap | 4:1 (kon.) |
Gdańsk – Gliwice | 0:2 (kon.) | | | Zagłębie – Pogoń | 2:3 (kon.) | | | Jagiellonia – Lech Poznań | 3:3 (kon.) |
Légia Varšava – Kraków | 1:0 (kon.) |
Hamburger – Aue | 1:1 (kon.) | | | Kiel – Paderborn | 1:2 (kon.) | | | Duisburg – Sandhausen | 2:2 (kon.) |
Fürth – Union Berlín | 1:1 (kon.) |
Trabzonspor – Yeni Malatyaspor | 2:1 (kon.) | | | Akhisarspor – Antalyaspor | 1:2 (kon.) | | | Galatasaray – Kayserispor | 3:1 (kon.) |
Göztepe – BB Erzurumspor | 0:1 (kon.) |
Liberec – Bohemians | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 2:0 (kon.) |
Jihlava – Zlín | 0:2 (kon.) |
koniec
CF OS Belenenses
1:3
(0:2)
Rio Ave FC
90+4
|
Domácí krajní obránce Bergdich vidí žlutou kartu.
|
|
42
|
Ljujič si nedal říct a znovu tvrdě fauluje. Rozhodčí svůj slib dodržel a ukazuje domácímu záložníkovi žlutý kartonek.
|
|
22
|
O minutu později se poprvé žlutí. Proti pravidlům se provinil Augusto.
|
Góly:
73. Sasso – 21. B. Moreira, 35. B. Moreira, 48. Borevković
Rozhodca: Nuno Almeida
Diváci:
Karty: 42. Ljujić (BLN), 90+4. Bergdich (BLN) – 22. Augusto (AVE)
Nepremenená penalta:
CF OS Belenenses:
Muriel – Kiki (46. Lucca), Sasso (78. da Silva), Cleylton, Viana – Henrique, Santos, Ljujić (55. Dálcio) – Bergdich, Keita, Licá.
Náhradníci: Mika – Cabral, Dálcio, Lucca, da Silva, Salo, Kikas.
Tréner:
Rio Ave FC: Jardim – Rocha, Borevković, Semedo, Figueiredo (64. Reis) – N. Santos, Tarantini, Augusto, Gabrielzinho (78. Carlos) – B. Moreira, Gelson (75. Jambor).
Náhradníci: Paulo Vítor – Carlos, Galeno, Jambor, Reis, Messias, Ronan.
Tréner:
Náhradníci: Mika – Cabral, Dálcio, Lucca, da Silva, Salo, Kikas.
Tréner:
Rio Ave FC: Jardim – Rocha, Borevković, Semedo, Figueiredo (64. Reis) – N. Santos, Tarantini, Augusto, Gabrielzinho (78. Carlos) – B. Moreira, Gelson (75. Jambor).
Náhradníci: Paulo Vítor – Carlos, Galeno, Jambor, Reis, Messias, Ronan.
Tréner:
Rozhodca: Nuno Almeida
Diváci:
Alexander Valoušek