Žilina – Slovan Bratislava | 0:3 (kon.) |
Trebišov – Dubnica | 2:0 (kon.) | | | Žilina B – Lok. Košice | 1:3 (kon.) |
Jablonec – Dukla Praha | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta Praha | 1:1 (kon.) |
Crystal Palace – Manchester City | 1:3 (kon.) | | | Liverpool – Chelsea | 2:0 (kon.) |
Valladolid – Getafe | 2:2 (kon.) | | | Bilbao – Rayo Vallecano | 3:2 (kon.) | | | Sociedad – Eibar | 1:1 (kon.) |
Girona – Villarreal | 0:1 (kon.) | | | Valencia – Levante | 3:1 (kon.) |
Hoffenheim – Hertha | 2:0 (kon.) | | | Düsseldorf – Bayern | 1:4 (kon.) | | | Frankfurt – Augsburg | 1:3 (kon.) |
Turín – Cagliari | 1:1 (kon.) | | | Fiorentina – Bologna | 0:0 (kon.) | | | Sampdoria – CFC Janov | 2:0 (kon.) |
Sassuolo – Parma | 0:0 (kon.) | | | Chievo – Neapol | 1:3 (kon.) | | | Frosinone – Inter | 1:3 (kon.) |
Genk – Brugge | 3:1 (kon.) | | | Charleroi – Westerlo | 2:0 (kon.) |
Marítimo – Feirense | 2:0 (kon.) | | | Rio Ave – Guimarães | 2:1 (kon.) | | | Boavista – Nacional | 1:0 (kon.) |
Braga – Tondela | 3:0 (kon.) | | | Benfica – Setúbal | 4:2 (kon.) |
FK Dinamo Moskva – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Zenit – Machačkala | 5:0 (kon.) | | | Rostov – S. Moskva | 2:1 (kon.) |
Montpellier – Toulouse | 2:1 (kon.) | | | Rennes – Nice | 0:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Bordeaux | 3:0 (kon.) |
Lille – Paríž | 5:1 (kon.) |
Táborsko – Brno | 1:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Chrudim | 2:2 (kon.) |
Wolfsberger – Austria | 1:1 (kon.) | | | Linz – St. Pölten | 0:0 (kon.) | | | Salzburg – Sturm Graz | 3:1 (kon.) |
Eindhoven – Graafschap | 2:1 (kon.) | | | Willem II – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Heerenveen – Groningen | 1:1 (kon.) |
Utrecht – Arnhem | 0:0 (kon.) |
Bochum – Fürth | 3:2 (kon.) | | | Ingolstadt – Kiel | 1:1 (kon.) | | | St. Pauli – Bielefeld | 1:1 (kon.) |
Wigan – Norwich | 1:1 (kon.) |
Kayserispor – Ankaragücü | 0:2 (kon.) | | | Antalyaspor – Kasımpaşa | 1:0 (kon.) | | | Yeni Malatyaspor – Alanyaspor | 1:1 (kon.) |
Fenerbahce – Galatasaray | 1:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Hr. Králové | 7:0 (kon.) |
Teplice – Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 3:1 (kon.) |
koniec
Dynamo Moskva
1:1
(0:0)
FK Krasnodar
78
|
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Grigorij Morozov, přichází Sebastian Holmén.
|
|
76
|
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Dmitrij Skopincev, přichází Cristian Ramírez.
|
|
66
|
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Charles Kaboré, přichází Daniil Utkin.
|
|
60
|
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Černych, přichází Vjačeslav Gruljov.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Magomed Sulejmanov, přichází Ivan Ignatěv.
|
Góly:
77. J. Markov (Joãozinho) – 87. Wanderson
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 16:7.
Rozhodca: Turbin – Bolchotovin, Kudrjavcev
Diváci:
Karty: 36. J. Markov (DMO), 43. Lucenko (DMO), 83. S. Sow (DMO) – 26. Kaboré (KRS), 41. Wanderson (KRS)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 16:7.
Dynamo Moskva:
Šunin – Kozlov, T. Šunjić, Jevgeněv, Morozov (78. Holmén) – Jusupov, S. Sow, Černych (60. Gruljov), Joãozinho – J. Markov, Lucenko.
Náhradníci: Leščuk – Cardoso, Gruljov, Holmén, Moskvičov, Pančenko, Rykov, Temnikov.
Tréner:
FK Krasnodar: Safonov – Stockij, Martynovič, Spajić, Skopincev (76. Ramírez) – Gazinskij, Kaboré (66. Utkin), Pereyra – Sulejmanov (46. Ignatěv), Claesson, Wanderson.
Náhradníci: Kricjuk, Sinicyn – Fjóluson, Golubjov, Ignatěv, N. Markov, Ramírez, Utkin.
Tréner:
Náhradníci: Leščuk – Cardoso, Gruljov, Holmén, Moskvičov, Pančenko, Rykov, Temnikov.
Tréner:
FK Krasnodar: Safonov – Stockij, Martynovič, Spajić, Skopincev (76. Ramírez) – Gazinskij, Kaboré (66. Utkin), Pereyra – Sulejmanov (46. Ignatěv), Claesson, Wanderson.
Náhradníci: Kricjuk, Sinicyn – Fjóluson, Golubjov, Ignatěv, N. Markov, Ramírez, Utkin.
Tréner:
Rozhodca: Turbin – Bolchotovin, Kudrjavcev
Diváci:
Michal Břuchanský