Sereď – Dunajská Streda | 0:5 (kon.) | | | Ružomberok – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Trenčín – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) |
Senica – Nitra | 4:1 (kon.) | | | Podbrezová – Trnava | 0:0 (kon.) |
Bardejov – Lipany | 3:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Petržalka | 1:2 (kon.) | | | Inter Bratislava – Prešov | 0:1 (kon.) |
Šamorín – Skalica | 1:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Poprad | 0:1 (kon.) |
Slovácko – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Opava – Sigma Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Karviná – Zlín | 2:0 (kon.) |
Plzeň – Ostrava | 2:1 (kon.) |
Tottenham – Huddersfield Town | 4:0 (kon.) | | | Brighton – Bournemouth | 0:5 (kon.) | | | Burnley – Cardiff | 2:0 (kon.) |
Fulham – Everton | 2:0 (kon.) | | | Southampton – Wolverhampton | 3:1 (kon.) | | | Manchester United – West Ham | 2:1 (kon.) |
Espanyol – Alavés | 2:1 (kon.) | | | Huesca – Barcelona | 0:0 (kon.) | | | Atlético Madrid – Vigo | 2:0 (kon.) |
Sevilla – Real Betis | 3:2 (kon.) |
Brémy – Freiburg | 2:1 (kon.) | | | Hannover – Mönchengladbach | 0:1 (kon.) | | | Lipsko – Wolfsburg | 2:0 (kon.) |
Stuttgart – Leverkusen | 0:1 (kon.) | | | Dortmund – Mainz | 2:1 (kon.) |
Spal – Juventus | 2:1 (kon.) | | | AS Rím – Udinese | 1:0 (kon.) | | | AC Miláno – Lazio | 1:0 (kon.) |
Beerschot – Eupen | 2:0 (kon.) | | | Waregem – Mouscron | 2:2 (kon.) | | | Cercle Brugge – Waasland-Beveren | 3:2 (kon.) |
Kortrijk – St.Gilloise | 0:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – Oostende | 1:0 (kon.) | | | Gent – Antverpy | 1:2 (kon.) |
Santa Clara – Moreirense | 1:1 (kon.) | | | Portimonense – Porto | 0:3 (kon.) | | | Aves – Lisabon | 1:3 (kon.) |
Jenisej – Ufa | 0:0 (kon.) | | | Arsenal Tula – FC Ural | 0:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Orenburg | 2:3 (kon.) |
Groznyj – Lok. Moskva | 1:3 (kon.) |
Marseille – Nîmes | 2:1 (kon.) | | | Caen – Angers | 0:1 (kon.) | | | Monaco – Remeš | 0:0 (kon.) |
Štrasburg – Guingamp | 3:3 (kon.) |
Sokolov – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Pardubice – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Hartberg – Rheindorf Altach | 0:1 (kon.) | | | Wacker – Admira Wacker Mödling | 1:3 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Mattersburg | 2:1 (kon.) |
Alkmaar – Den Haag | 2:3 (kon.) | | | Amsterdam – Excelsior | 6:2 (kon.) | | | Feyenoord – Heracles | 2:1 (kon.) |
Sittard – Venlo | 1:1 (kon.) |
Gliwice – Korona | 4:0 (kon.) | | | Zagłębie S. – Wisła Pł. | 1:3 (kon.) | | | Śląsk – Zabrze | 0:1 (kon.) |
Arka – Miedź | 1:1 (kon.) | | | Kraków – Gdańsk | 4:2 (kon.) | | | Zagłębie – Wisla Kraków | 3:1 (kon.) |
Lech Poznań – Jagiellonia | 0:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Pogoń | 3:1 (kon.) |
Sandhausen – Dynamo Drážďany | 3:1 (kon.) | | | Magdeburg – Darmstadt | 0:1 (kon.) | | | Paderborn – Duisburg | 4:0 (kon.) |
Sheffield Utd. – Millwall | 1:1 (kon.) |
Rizespor – Göztepe | 1:0 (kon.) | | | Konyaspor – Sivasspor | 1:1 (kon.) | | | Besiktas – Başakşehir | 2:1 (kon.) |
koniec
Cercle Bruggy KSV
3:2
(1:1)
Waasland-Beveren
83
|
Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Karlo Lulič, přichází Jur Schryvers.
|
|
79
|
Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Gianni Bruno, přichází Nabil Alioui.
|
|
78
|
Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Serge Gakpé, přichází Miguel Van Damme.
|
|
77
|
Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Stefan Miloševič, přichází Francesco Forte.
|
|
75
|
Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Floriano Vanzo, přichází Denzel Jubitana.
|
|
46
|
Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Benjamin Delacourt, přichází Benjamin Lambot.
|
Góly:
16. Gakpé, 54. Bruno (pen.), 90. Alioui – 2. Boljević, 71. Andrijašević
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 10:5.
Rozhodca: Frederik Geldhof. Asistenti: K. Dhondt, S. Hutsebaut. Čtvrtý rozhodčí: J. Boterberg
Diváci:
Karty: 52. Caufriez (WAS), 75. Boljević (WAS) 78. Boljević (WAS), 84. Caufriez (WAS)
Nepremenená penalta: 68. Boljević (WAS), mimo
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 10:5.
Cercle Bruggy KSV:
Nardi – Palun, Ueda, Delacourt (46. Lambot), Etienne – Bongiovanni, Marega, Mercier – Bruno (79. Alioui), Gakpé (78. Van Damme), Tormin.
Náhradníci: Van Damme – Vanhoutte, Lambot, Decostere, Alioui, Deman.
Tréner:
Waasland-Beveren: Debaty – Boljević, Caufriez, Moren, Vukotić, Foulon – Keita, Lulič (83. Schryvers), Vanzo (75. Jubitana) – Andrijašević, Miloševič (77. Forte).
Náhradníci: Roef – Massop, Bizimana, Forte, Badibanga, Jubitana, Schryvers.
Tréner:
Náhradníci: Van Damme – Vanhoutte, Lambot, Decostere, Alioui, Deman.
Tréner:
Waasland-Beveren: Debaty – Boljević, Caufriez, Moren, Vukotić, Foulon – Keita, Lulič (83. Schryvers), Vanzo (75. Jubitana) – Andrijašević, Miloševič (77. Forte).
Náhradníci: Roef – Massop, Bizimana, Forte, Badibanga, Jubitana, Schryvers.
Tréner:
Rozhodca: Frederik Geldhof. Asistenti: K. Dhondt, S. Hutsebaut. Čtvrtý rozhodčí: J. Boterberg
Diváci:
Tomáš Reiner
@ReinyTom