Sivasspor – Kayserispor 1:3 (kon.) | Alanyaspor – Bursaspor 1:0 (kon.) | Galatasaray – Yeni Malatyaspor 3:0 (kon.)
Alanyaspor
1:0 (0:0)
Bursaspor
cz Sobota 06.04.2019, 15:00Turecká Superliga

Domácí celek vyhrává tento zápas 1:0, a tak získává body do tabulky. Mnoho fotbalové krásy tento duel nenabídl. (17:02:18)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:11.

90+5

90+5
    To už probíhá poslední nastavená minuta a domácí celek stále drží těsné vedení.

90+4
    Haydar Yılmaz má na svém kontě další dobrý zákrok, poradil se se střelou soupeře z velké dálky.

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, což vyhovuje domácím fotbalistům.

90+2
    Muhammed Sengezer vykopává od své branky, rychle přenáší směr hry. Hostující celek se v nastaveném čase pokouší vyrovnat, ale na výraznější šanci čeká.

90+1
    Pět minut se bude nastavovat.

90
    Další šance hostů končí odpískaným útočným faulem. Rozehrávat budou domácí.

89
    Žlutou kartu dostává Haydar Yılmaz (Alanyaspor).

89
    Tunay Torun měl obrovskou šanci, před branku u tyčky se dostal k míči, ale poskakující balon nedokázal přesněji poslat do branky.

88
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí celek stále drží jednobrankové vedení.

87
    Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Djalma, přichází Isaac Sackey.

85
    Jeden z domácích hráčů, Fabrice N´Sakala, byl faulovaný soupeřem. Nějakou dobu se tedy nehrálo. Nastavovat se pravděpodobně bude delší časový úsek.

83
    Lucas Villafáňez z dobré pozice zakončoval domácí akci. Jeho projektil se však do branky nevešel,a tak bude rozehrávat Muhammed Sengezer.

82
    Domácí Djalma pálil z velké dálky, jeho rána končí výrazně mimo branku.

82
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, což vyhovuje domácím. Ti drží jednobrankové vedení.

81
    Hostující mužstvo se pokouší co nejrychleji vyrovnat.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o jednu brnaku. Haydar Yılmaz má míč po nepřesné akci hostů. Rychle vykopává od své branky,

79
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, rozehrávat budou hosté.

77
    Nedovoleně si nyní počínal jeden z hostujících hráčů, následně rozehrávali domácí. Ti se však do výraznější šance nedostali.

76
    Ceyhun Gülselam byl faulovaný soupeřem, rozehrávat tak bude domácí celek.

74
    Alanyaspor pokračuje v aktivní hře a pokouší se své vedení navýšit. Obrana hostujícího celku musí hrát zodpovědně. Djalma svou akci zakončit nedokázal.
    72. Papiss CISSÉ - 1:0

72
    Alanyaspor právě vstřelil branku!
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek se dostává nyní do vedení. Po rychlé akci se prosazuje ránou k tyčce PAPISS CISSÉ.

71
    Střídání v týmu Bursaspor: ze hřiště odchází Yusuf Erdoğan, přichází Onur Atasayar.

69
    Muhammed Sengezer vykopává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

68
    Domácí rozehrávali volný kop, Welinton se následně dostal do zakončení, jeho rána byla nepřesná.

67
    Žlutou kartu dostává Georgios Tzavellas (Alanyaspor).

67
    Žlutou kartu dostává Iasmin Latovlevici (Bursaspor).

66
    Djalma pálil z dobré pozice, jeho ránu zblokovala hostující obrana, akce pokračuje dál.

64
    Fabrice N´Sakala nedosáhl na dlouhou přihrávku spoluhráče, a tak míč mají hostující fotbalisté. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

62
    Volný kop pro hosty. Centr se snesl před branku, gólman zasahovat nemusel, hlavička Toruna byla nepovedená.

61
    Žlutou kartu dostává Welinton (Alanyaspor).

58
    Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Josef Šural, přichází Lucas Villafáňez.

58
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, do hostující kombinace se zapojí také brankář Muhammed Sengezer. Ten rychle vykopává od své branky, a tak se přesouvá hra.

57
    Žlutou kartu dostává Josef Šural (Alanyaspor).

55
    Deset minut hry ze druhého poločasu je pryč, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit.

53
    Hostující celek se rychle dostal na útočnou polovinu, ale rána končí vysoko nad.

52
    Hodně důrazně dokázala domácí obrana zastavit útočnou akci, směr hry se tedy rychle otáčí.

48
    Alanyaspor se propracoval do dobré střelecké pozice, rána jednoho z hráčů končí mimo.

47
    Henri Saivet měl obrovskou šanci, položil si brankáře soupeře, a pak zakončoval. Jeho ránu i tak dokázal Haydar Yılmaz zastavit.

46
    Střídání v týmu Bursaspor: ze hřiště odchází Umut Nayir, přichází Allano.

46
    Aytaç Kara pálil z dobré pozice, jeho projektil výborně vyrazil domácí brankář.

46

45+4

45+4
    Vinou zranění hráče v nastaveném čase se bude hrát o něco déle

45+3
    Muhammed Sengezer bude vykopávat od své branky.

45+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

45
    Steven Caulker situaci zvládl a míč před dotírajícím soupeřem odehrál.

45
    Žlutou kartu dostává Ceyhun Gülselam (Alanyaspor).

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Hostující celek měl nyní problémy s rozehrávkou, ale dokázal si poradit. Burak Kapacak neměl komu rozehrávat, a tak poslal balon raději do autu.

43
    V poklidném tempu se dohrává první poločas, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se na polovině hrací plochy.

42
    Střídání v týmu Bursaspor: ze hřiště odchází Umut Meraş, přichází Iasmin Latovlevici.

41
    Bursaspor vybojoval vhazování na útočné polovině, následně se dopustil útočného faulu.

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, na první branku v tomto zápase zatím čekáme.

38
    Umut Meraş musí být z hrací plochy odnesen na nosítkách. Jeho stav po jednom ze soubojů nevypadá vůbec dobře.

38
    Aytaç Kara pálil z velké dálky, jeho rána končí nad. Vykopává od své branky bude domácí brankář.

37
    Henri Saivet se výborně dokázal vrátit před branku, dobrou poziční hrou zastavil akci soupeře.

35
    Domácí hráči vybojovali autové vhazování. Do výraznější šance se propracovat nedokázali.

34
    Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, aktivněji hraje hostující celek.

32
    Haydar Yılmaz dobře zastavil hostující akci, je z toho rohový kop. Yusuf Erdoğan odvedl dobrou práci.

31
    Nyní se do šance propracoval hostující celek, který hraje poslední minuty aktivněji.

Muhammed Sengezer bude po nepřesné domácí akci vykopávat od své branky. Míč poslal až na útočnou polovinu.

29
    Turečtí fanoušci vytváří velmi dobrou atmosféru tomuto zápasu. Ertuğrul Ersoy má nějaké problémy s nohou. Bude doošetřen mimo hrací plochu.

28
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, obrázek hry je nyní vyrovnaný. Yusuf Erdoğan zkoušel své spoluhráče vyslat do rychlé akce, ale míč zpracovat nedokázal.
    26. Papiss Cissé (ALN)
    Bursaspor

26
    Papiss Cissé měl velkou šanci, jeho projektil po chybné rozehrávce domácího celku končí mimo branku. Bursaspor mě nyní štěstí.

23
    Žlutou kartu dostává Efecan Karaca (Alanyaspor).

23
    Žlutou kartu dostává Aurélien Chedjou (Bursaspor).

22
    Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Hostující celek si před brankou počínal nedovoleně. Po faulu na Fabrice N´Sakalu budou rozehrávat domácí.

20
    Bursaspor hraje momentálně aktivněji, domácí celek se musí bránit nátlakové hře soupeře.

18
    Hostující celek vhazuje na útočné polovině, Umut Meraş uvede míč do hry. Následný centr před branku odvrátila obrana.

17
    Tunay Torun byl faulovaný domácím Ceyhunem Gülselamem. Rozehrávat tedy bude hostující celek.

15
    Haydar Yılmaz musel zasahovat proti střele soupeře. Henri Saivet (Bursaspor) zakončoval z dobré pozice a jeho ránu zastavil poměrně snadno Haydar Yılmaz (Alanyaspor).

13
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se do výraznější šancí dostat nemůže.

11
    Domácí celek rozehrával rohový kop, po centru před branku následně rozehrával Efecan Karaca. Jeho projektil končí výrazně mimo branku, Vykopávat bude Muhammed Sengezer.

10
    Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Cenk Alkılıç, přichází Steven Caulker.

8
    Umut Meraş zkoušel založit útočnou akci svého celku, ale dlouhá přihrávka byla nepřesná.

6
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nikam nežene,

4
    Henri Saivet hledal spoluhráče před brankou, následnou ránou s velkou dávkou štěstí zastavil domácí brankář.

3
    Domácí hrají v bílém, hosté v zeleném. Alanyaspor rozehrává od své branky.

2
    Domácí celek hraje aktivněji, kombinuje na polovině soupeře.

Fanoušci odpalují pyrotechniku, zápas za třaskavé atmosféry začíná.

1

Favoritem zápasu je domácí celek, který v tabulce je na jedenácté pozici, hosté jsou na patnácté pozici. Domácí z posledních pěti zápasů vyhráli tři, hosté jen jeden. Výrazně lepší výchozí pozici má Alanyaspor. Ten v posledním zápase sice prohrál, ale v tomto zápase proti papírově slabšímu soupeři by měl být papírově lepším týmem.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Turecké Superligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Alanyaspor a Bursaspor.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.