Dunajská Streda – Žilina | 1:0 (kon.) | | | Sereď – Ružomberok | 0:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Podbrezová | 2:1 (kon.) |
Trenčín – Senica | 2:3 (kon.) | | | Trnava – Nitra | 1:1 (kon.) |
Lipany – Lok. Košice | 0:1 (kon.) | | | Prešov – Šamorín | 2:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Inter Bratislava | 1:1 (kon.) |
Dubnica – Pohronie | 2:0 (kon.) | | | Bardejov – L. Mikuláš | 1:1 (kon.) |
Dukla Praha – Slavia | 1:5 (kon.) |
Bournemouth – Burnley | 1:3 (kon.) | | | Huddersfield Town – Leicester | 1:4 (kon.) | | | Newcastle – Crystal Palace | 0:1 (kon.) |
Girona – Espanyol | 1:2 (kon.) | | | Real Madrid – Eibar | 2:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Valencia | 2:0 (kon.) |
Barcelona – Atlético Madrid | 2:0 (kon.) |
Hertha – Düsseldorf | 1:2 (kon.) | | | Leverkusen – Lipsko | 2:4 (kon.) | | | Schalke – Frankfurt | 1:2 (kon.) |
Stuttgart – Norimberk | 1:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Hannover | 3:1 (kon.) | | | Bayern – Dortmund | 5:0 (kon.) |
Parma – Turín | 0:0 (kon.) | | | Juventus – AC Miláno | 2:1 (kon.) | | | Sampdoria – AS Rím | 0:1 (kon.) |
Oostende – Beerschot | 2:1 (kon.) | | | Westerlo – Sint-Truiden | 2:2 (kon.) | | | St.Gilloise – Waasland-Beveren | 5:1 (kon.) |
Mouscron – Cercle Brugge | 2:3 (kon.) | | | Genk – Gent | 2:1 (kon.) |
Belenenses – Santa Clara | 1:1 (kon.) | | | Nacional – Aves | 0:0 (kon.) | | | Guimarães – Chaves | 4:0 (kon.) |
Moreirense – Braga | 1:0 (kon.) |
Machačkala – FK Dinamo Moskva | 1:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Samara | 1:0 (kon.) | | | S. Moskva – CSKA Moskva | 0:2 (kon.) |
Lyon – Dijon | 1:3 (kon.) | | | Amiens – Saint-Étienne | 2:2 (kon.) | | | Angers – Rennes | 3:3 (kon.) |
Guingamp – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Nîmes – Caen | 2:0 (kon.) |
Chrudim – Táborsko | 2:1 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 1:1 (kon.) | | | Prostějov – Znojmo | 5:1 (kon.) |
Wacker – Rapid Viedeň | 0:2 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Rheindorf Altach | 1:1 (kon.) | | | Mattersburg – Hartberg | 3:0 (kon.) |
Willem II – Amsterdam | 1:4 (kon.) | | | Den Haag – Utrecht | 5:0 (kon.) | | | Groningen – Excelsior | 1:0 (kon.) |
Graafschap – Alkmaar | 1:1 (kon.) | | | Heracles – Breda | 1:0 (kon.) |
Manchester City – Brighton | 1:0 (kon.) |
Hearts – Hibernian | 1:2 (kon.) |
Jagiellonia – Zagłębie S. | 2:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Gliwice | 2:2 (kon.) | | | Gdańsk – Lech Poznań | 1:0 (kon.) |
Kiel – St. Pauli | 2:1 (kon.) | | | Duisburg – Ingolstadt | 2:4 (kon.) | | | Sandhausen – Paderborn | 1:1 (kon.) |
Sivasspor – Kayserispor | 1:3 (kon.) | | | Alanyaspor – Bursaspor | 1:0 (kon.) | | | Galatasaray – Yeni Malatyaspor | 3:0 (kon.) |
koniec
HFC ADO Den Haag
5:0
(3:0)
FC Utrecht
77
|
Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Danny Bakker, přichází Tomáš Necid.
|
|
72
|
Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází Thijmen Goppel.
|
|
66
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Nicolas Gavory, přichází Leon Guwara.
|
|
64
|
Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Erik Falkenburg, přichází Melvyn Lorenzen.
|
|
46
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Othman Boussaid, přichází Michiel Kramer.
|
|
46
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Timo Letschert, přichází Mark van der Maarel.
|
Góly:
11. Immers, 36. Meijers, 37. D. Bakker, 83. Necid, 90. Immers
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 2:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 2:8.
Rozhodca: Lindhout A.
Diváci:
Karty: 82. Kerk (UTR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 2:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 2:8.
HFC ADO Den Haag:
Zwinkels – Malone, Pinas, Beugelsdijk, Meijers (C) – D. Bakker (77. Necid), El Khayati, Goossens – Becker (72. Goppel), Immers, Falkenburg (64. Lorenzen).
Náhradníci: Groothuizen, Havekotte – Boussakou, Goppel, Gorter, Kanon, Hooi, Lorenzen, Necid, Polley, Rieder, van Kins.
Tréner:
FC Utrecht: D. Jensen – Klaiber, Letschert (46. van der Maarel), W. Janssen (C), Gavory (66. Guwara) – Bazoer – van Overeem, Simon Gustafson, van de Streek – Kerk, Boussaid (46. Kramer).
Náhradníci: Marsman – Bahebeck, Emanuelson, Görtler, Guwara, Kramer, Strieder, van der Maarel, Venema.
Tréner:
Náhradníci: Groothuizen, Havekotte – Boussakou, Goppel, Gorter, Kanon, Hooi, Lorenzen, Necid, Polley, Rieder, van Kins.
Tréner:
FC Utrecht: D. Jensen – Klaiber, Letschert (46. van der Maarel), W. Janssen (C), Gavory (66. Guwara) – Bazoer – van Overeem, Simon Gustafson, van de Streek – Kerk, Boussaid (46. Kramer).
Náhradníci: Marsman – Bahebeck, Emanuelson, Görtler, Guwara, Kramer, Strieder, van der Maarel, Venema.
Tréner:
Rozhodca: Lindhout A.
Diváci:
Ondřej Kreželok