Obrovský slalom žien, 1. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noel (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 5. etapa | Víťaz: Jakob Fuglsang (Astana Pro Team) (kon.) |
Lety HS240, Vikersund | Vítěz: D. Prevc (SLO) (kon.) |
Hromadný štart žien, 12,5 km, Östersund | Víťazka: Dorothea Wiererová (ITA) (kon.) | | | Hromadný štart muži, 15 km, Östersund | Vítěz: D. Windisch (ITA) (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | (zruš.) | | | Beh 15 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Finále SP - slalom mužov, 1. kolo, Soldeu
Vítěz: C. Noel (FRA)
Jan Vojkůvka
Pořadí 1. kola
1. Clement Noël (FRA) 54,21
2. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,84
3. Daniel Yule (SUI) +0,95
4. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,40
5. Alexis Pinturault (FRA) +1,41
6. Marcel Hirscher (AUT) +1,43
7. Manfred Mölgg (ITA) +1,52
8. Felix Neureuther (GER) +1,67
9. Manuel Feller (AUT) +1,68
10. Christian Hirschbühl (AUT) +1,77
11. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,85
12. Stefano Gross (ITA) +2,04
13. Dave Ryding (GBR) +2,12
14. Giuliano Razzoli (ITA) +2,14
15. Julien Lizeroux (FRA) +2,38
16. Michael Matt (AUT) +2,47
17. Alex Vinatzer (ITA) +2,63
18. Marc Digruber (AUT) +2,64
19. Loïc Meillard (SUI) +2,74
20. Stefan Hadalin (SLO) +3,17
21. Albert Popov (BUL) +3,19
22. Istok Rodeš (CRO) +3,29
23. Elias Kolega (CRO) +3,47
Sebastian Foss-Solevåg (NOR) DNF
André Myhrer (SWE) DNF
Startovní listina
1. Ramon Zenhäusern (SUI)
2. Dave Ryding (GBR)
3. Henrik Kristoffersen (NOR)
4. Daniel Yule (SUI)
5. Clement Noël (FRA)
6. Marcel Hirscher (AUT)
7. Alexis Pinturault (FRA)
8. Christian Hirschbühl (AUT)
9. Manuel Feller (AUT)
10. Manfred Mölgg (ITA)
11. Michael Matt (AUT)
12. Felix Neureuther (GER)
13. Loïc Meillard (SUI)
14. André Myhrer (SWE)
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
16. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
17. Stefan Hadalin (SLO)
18. Stefano Gross (ITA)
19. Albert Popov (BUL)
20. Julien Lizeroux (FRA)
21. Giuliano Razzoli (ITA)
22. Istok Rodeš (CRO)
23. Marc Digruber (AUT)
24. Elias Kolega (CRO)
25. Alex Vinatzer (ITA)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Marcel Hirscher (AUT) 768
2. Daniel Yule (SUI) 491
3. Ramon Zenhäusern (SUI) 471
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 471
5. Clement Noël (FRA) 451
Průběžné pořadí SP
1. Marcel Hirscher (AUT) 1528
2. Alexis Pinturault (FRA) 1113
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1002
4. Dominik Paris (ITA) 950
5. Vincent Kriechmayr (AUT) 739
150. Jan Zabystřan (CZE) 4
1. Clement Noël (FRA) 54,21
2. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,84
3. Daniel Yule (SUI) +0,95
4. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,40
5. Alexis Pinturault (FRA) +1,41
6. Marcel Hirscher (AUT) +1,43
7. Manfred Mölgg (ITA) +1,52
8. Felix Neureuther (GER) +1,67
9. Manuel Feller (AUT) +1,68
10. Christian Hirschbühl (AUT) +1,77
11. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,85
12. Stefano Gross (ITA) +2,04
13. Dave Ryding (GBR) +2,12
14. Giuliano Razzoli (ITA) +2,14
15. Julien Lizeroux (FRA) +2,38
16. Michael Matt (AUT) +2,47
17. Alex Vinatzer (ITA) +2,63
18. Marc Digruber (AUT) +2,64
19. Loïc Meillard (SUI) +2,74
20. Stefan Hadalin (SLO) +3,17
21. Albert Popov (BUL) +3,19
22. Istok Rodeš (CRO) +3,29
23. Elias Kolega (CRO) +3,47
Sebastian Foss-Solevåg (NOR) DNF
André Myhrer (SWE) DNF
Startovní listina
1. Ramon Zenhäusern (SUI)
2. Dave Ryding (GBR)
3. Henrik Kristoffersen (NOR)
4. Daniel Yule (SUI)
5. Clement Noël (FRA)
6. Marcel Hirscher (AUT)
7. Alexis Pinturault (FRA)
8. Christian Hirschbühl (AUT)
9. Manuel Feller (AUT)
10. Manfred Mölgg (ITA)
11. Michael Matt (AUT)
12. Felix Neureuther (GER)
13. Loïc Meillard (SUI)
14. André Myhrer (SWE)
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
16. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
17. Stefan Hadalin (SLO)
18. Stefano Gross (ITA)
19. Albert Popov (BUL)
20. Julien Lizeroux (FRA)
21. Giuliano Razzoli (ITA)
22. Istok Rodeš (CRO)
23. Marc Digruber (AUT)
24. Elias Kolega (CRO)
25. Alex Vinatzer (ITA)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Marcel Hirscher (AUT) 768
2. Daniel Yule (SUI) 491
3. Ramon Zenhäusern (SUI) 471
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 471
5. Clement Noël (FRA) 451
Průběžné pořadí SP
1. Marcel Hirscher (AUT) 1528
2. Alexis Pinturault (FRA) 1113
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1002
4. Dominik Paris (ITA) 950
5. Vincent Kriechmayr (AUT) 739
150. Jan Zabystřan (CZE) 4
1. Marcel Hirscher (AUT) 1528
2. Alexis Pinturault (FRA) 1113
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1002
4. Dominik Paris (ITA) 950
5. Vincent Kriechmayr (AUT) 739
150. Jan Zabystřan (CZE)
1. Marcel Hirscher (AUT) 768
2. Daniel Yule (SUI) 491
3. Ramon Zenhäusern (SUI) 471
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 471
5. Clement Noël (FRA) 451
1. Ramon Zenhäusern (SUI)
2. Dave Ryding (GBR)
3. Henrik Kristoffersen (NOR)
4. Daniel Yule (SUI)
5. Clement Noël (FRA)
6. Marcel Hirscher (AUT)
7. Alexis Pinturault (FRA)
8. Christian Hirschbühl (AUT)
9. Manuel Feller (AUT)
10. Manfred Mölgg (ITA)
11. Michael Matt (AUT)
12. Felix Neureuther (GER)
13. Loïc Meillard (SUI)
14. André Myhrer (SWE)
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
16. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
17. Stefan Hadalin (SLO)
18. Stefano Gross (ITA)
19. Albert Popov (BUL)
20. Julien Lizeroux (FRA)
21. Giuliano Razzoli (ITA)
22. Istok Rodeš (CRO)
23. Marc Digruber (AUT)
24. Elias Kolega (CRO)
25. Alex Vinatzer (ITA)
1. Clement Noël (FRA) 54,21
2. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,84
3. Daniel Yule (SUI) +0,95
4. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,40
5. Alexis Pinturault (FRA) +1,41
6. Marcel Hirscher (AUT) +1,43
7. Manfred Mölgg (ITA) +1,52
8. Felix Neureuther (GER) +1,67
Favorizovaní Henrik Kristoffersen a Marcel Hirscher se na průběžné stupně vítězů nedostali. Nor je čtvrtý se ztrátou 1,40, Rakušan, už jistý vítěz slalomu za celou sezonu, je až šestý o 3 setiny pomalejší.
1. Clement Noël (FRA) 54,21
2. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,84
3. Daniel Yule (SUI) +0,95
4. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,40
5. Alexis Pinturault (FRA) +1,41
6. Marcel Hirscher (AUT) +1,43
7. Manfred Mölgg (ITA) +1,52
8. Felix Neureuther (GER) +1,67
9. Manuel Feller (AUT) +1,68
10. Christian Hirschbühl (AUT) +1,77
11. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,85
12. Stefano Gross (ITA) +2,04
13. Dave Ryding (GBR) +2,12
14. Giuliano Razzoli (ITA) +2,14
15. Julien Lizeroux (FRA) +2,38
16. Michael Matt (AUT) +2,47
17. Alex Vinatzer (ITA) +2,63
18. Marc Digruber (AUT) +2,64
19. Loïc Meillard (SUI) +2,74
20. Stefan Hadalin (SLO) +3,17
21. Albert Popov (BUL) +3,19
22. Istok Rodeš (CRO) +3,29
23. Elias Kolega (CRO) +3,47
Sebastian Foss-Solevåg (NOR) DNF
André Myhrer (SWE) DNF