Obrovský slalom žien, 1. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noel (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 5. etapa | Víťaz: Jakob Fuglsang (Astana Pro Team) (kon.) |
Lety HS240, Vikersund | Vítěz: D. Prevc (SLO) (kon.) |
Hromadný štart žien, 12,5 km, Östersund | Víťazka: Dorothea Wiererová (ITA) (kon.) | | | Hromadný štart muži, 15 km, Östersund | Vítěz: D. Windisch (ITA) (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | (zruš.) | | | Beh 15 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - beh 15 km, Schonach
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 25:14,9
2. Jan Schmid (NOR) +25,0
3. Bernhard Gruber (AUT) +38,2
4. Alessandro Pittin (ITA) +49,2
5. Akito Watabe (JPN) +1:12,9
6. Ilkka Herola (FIN) +1:18,5
7. Paul Gerstgraser (AUT) +1:21,2
8. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:23,2
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:25,2
10. Magnus Krog (NOR) +1:26,2
11. Antoine Gerard (FRA) +1:27,7
12. Aaron Kostner (ITA) +1:29,9
13. Adam Cieslar (POL) +1:32,8
14. Terence Weber (GER) +1:37,0
15. Jošito Watabe (JPN) +1:40,3
16. Wilhelm Denifl (AUT) +1:45,3
17. Espen Bjørnstad (NOR) +1:46,5
18. Fabian Riessle (GER) +1:52,5
19. Francois Braud (FRA) +1:54,9
20. David Welde (GER) +1:59,1
21. Rjota Jamamoto (JPN) +2:02,0
22. Johannes Rydzek (GER) +2:05,7
23. Tim Hug (SUI) +2:23,2
24. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:39,3
25. Espen Andersen (NOR) +2:40,4
26. Hideaki Nagai (JPN) +2:46,6
27. Edgar Vallet (FRA) +2:49,0
28. David Mach (GER) +2:50,9
29. Eero Hirvonen (FIN) +2:55,8
30. Manuel Faisst (GER) +2:59,9
32. Ondřej Pažout (CZE) +3:12,4
Startovní listina
1. Rjota Jamamoto (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:17
3. David Welde (GER) +0:31
4. Jan Schmid (NOR) +0:40
5. Jošito Watabe (JPN) +0:52
6. Bernhard Gruber (AUT) +0:53
7. Wilhelm Denifl (AUT) +0:53
8. Terence Weber (GER) +0:54
9. Akito Watabe (JPN) +1:06
10. Simon Hüttel (GER) +1:13
11. Vid Vrhovnik (SLO) +1:17
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:19
13. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:20
14. Ilkka Herola (FIN) +1:21
15. Erněst Jachin (RUS) +1:22
16. Tim Hug (SUI) +1:23
17. David Mach (GER) +1:26
18. Adam Cieslar (POL) +1:27
19. Espen Bjørnstad (NOR) +1:28
20. Paul Gerstgraser (AUT) +1:28
21. Edgar Vallet (FRA) +1:29
22. Alessandro Pittin (ITA) +1:31
23. Ondřej Pažout (CZE) +1:32
24. Aaron Kostner (ITA) +1:33
25. Hideaki Nagai (JPN) +1:37
26. Lukas Greiderer (AUT) +1:47
27. Szczepan Kupczak (POL) +1:50
28. Justin Moczarski (GER) +1:52
29. Če-un Pak (KOR) +1:52
30. Johannes Rydzek (GER) +1:55
31. Luis Lehnert (GER) +1:55
32. Francois Braud (FRA) +2:01
33. Julian Schmid (GER) +2:09
34. Espen Andersen (NOR) +2:16
35. Jasper Good (USA) +2:16
36. Fabian Riessle (GER) +2:19
37. Magnus Krog (NOR) +2:20
38. Ben Loomis (USA) +2:22
39. Ivan Ivanov (RUS) +2:24
40. Go Jamamoto (JPN) +2:26
41. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:29
42. Antoine Gerard (FRA) +2:29
43. Tomáš Portyk (CZE) +2:30
44. Leevi Mutru (FIN) +2:33
45. Manuel Faisst (GER) +2:34
46. Gašper Brecl (SLO) +2:37
47. Lukas Klapfer (AUT) +2:38
48. Vincenz Geiger (GER) +2:42
49. Jörgen Graabak (NOR) +3:06
50. Eero Hirvonen (FIN) +3:11
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 25:14,9
2. Jan Schmid (NOR) +25,0
3. Bernhard Gruber (AUT) +38,2
4. Alessandro Pittin (ITA) +49,2
5. Akito Watabe (JPN) +1:12,9
6. Ilkka Herola (FIN) +1:18,5
7. Paul Gerstgraser (AUT) +1:21,2
8. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:23,2
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:25,2
10. Magnus Krog (NOR) +1:26,2
11. Antoine Gerard (FRA) +1:27,7
12. Aaron Kostner (ITA) +1:29,9
13. Adam Cieslar (POL) +1:32,8
14. Terence Weber (GER) +1:37,0
15. Jošito Watabe (JPN) +1:40,3
16. Wilhelm Denifl (AUT) +1:45,3
17. Espen Bjørnstad (NOR) +1:46,5
18. Fabian Riessle (GER) +1:52,5
19. Francois Braud (FRA) +1:54,9
20. David Welde (GER) +1:59,1
21. Rjota Jamamoto (JPN) +2:02,0
22. Johannes Rydzek (GER) +2:05,7
23. Tim Hug (SUI) +2:23,2
24. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:39,3
25. Espen Andersen (NOR) +2:40,4
26. Hideaki Nagai (JPN) +2:46,6
27. Edgar Vallet (FRA) +2:49,0
28. David Mach (GER) +2:50,9
29. Eero Hirvonen (FIN) +2:55,8
30. Manuel Faisst (GER) +2:59,9
32. Ondřej Pažout (CZE) +3:12,4
Startovní listina
1. Rjota Jamamoto (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:17
3. David Welde (GER) +0:31
4. Jan Schmid (NOR) +0:40
5. Jošito Watabe (JPN) +0:52
6. Bernhard Gruber (AUT) +0:53
7. Wilhelm Denifl (AUT) +0:53
8. Terence Weber (GER) +0:54
9. Akito Watabe (JPN) +1:06
10. Simon Hüttel (GER) +1:13
11. Vid Vrhovnik (SLO) +1:17
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:19
13. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:20
14. Ilkka Herola (FIN) +1:21
15. Erněst Jachin (RUS) +1:22
16. Tim Hug (SUI) +1:23
17. David Mach (GER) +1:26
18. Adam Cieslar (POL) +1:27
19. Espen Bjørnstad (NOR) +1:28
20. Paul Gerstgraser (AUT) +1:28
21. Edgar Vallet (FRA) +1:29
22. Alessandro Pittin (ITA) +1:31
23. Ondřej Pažout (CZE) +1:32
24. Aaron Kostner (ITA) +1:33
25. Hideaki Nagai (JPN) +1:37
26. Lukas Greiderer (AUT) +1:47
27. Szczepan Kupczak (POL) +1:50
28. Justin Moczarski (GER) +1:52
29. Če-un Pak (KOR) +1:52
30. Johannes Rydzek (GER) +1:55
31. Luis Lehnert (GER) +1:55
32. Francois Braud (FRA) +2:01
33. Julian Schmid (GER) +2:09
34. Espen Andersen (NOR) +2:16
35. Jasper Good (USA) +2:16
36. Fabian Riessle (GER) +2:19
37. Magnus Krog (NOR) +2:20
38. Ben Loomis (USA) +2:22
39. Ivan Ivanov (RUS) +2:24
40. Go Jamamoto (JPN) +2:26
41. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:29
42. Antoine Gerard (FRA) +2:29
43. Tomáš Portyk (CZE) +2:30
44. Leevi Mutru (FIN) +2:33
45. Manuel Faisst (GER) +2:34
46. Gašper Brecl (SLO) +2:37
47. Lukas Klapfer (AUT) +2:38
48. Vincenz Geiger (GER) +2:42
49. Jörgen Graabak (NOR) +3:06
50. Eero Hirvonen (FIN) +3:11
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1518
2. Akito Watabe (JPN) 893
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) 841
4. Johannes Rydzek (GER) 806
5. Vincenz Geiger (GER) 803
6. Mario Seidl (AUT) 729
7. Jörgen Graabak (NOR) 707
8. Fabian Riessle (GER) 693
9. Espen Bjørnstad (NOR) 596
10. Manuel Faisst (GER) 485
36. Tomáš Portyk (CZE) 86
63. Jan Vytrval (CZE) 5
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 25:14,9
2. Jan Schmid (NOR) +25,0
3. Bernhard Gruber (AUT) +38,2
4. Alessandro Pittin (ITA) +49,2
5. Akito Watabe (JPN) +1:12,9
6. Ilkka Herola (FIN) +1:18,5
7. Paul Gerstgraser (AUT) +1:21,2
8. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:23,2
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:25,2
10. Magnus Krog (NOR) +1:26,2
11. Antoine Gerard (FRA) +1:27,7
12. Aaron Kostner (ITA) +1:29,9
13. Adam Cieslar (POL) +1:32,8
14. Terence Weber (GER) +1:37,0
15. Jošito Watabe (JPN) +1:40,3
16. Wilhelm Denifl (AUT) +1:45,3
17. Espen Bjørnstad (NOR) +1:46,5
18. Fabian Riessle (GER) +1:52,5
19. Francois Braud (FRA) +1:54,9
20. David Welde (GER) +1:59,1
21. Rjota Jamamoto (JPN) +2:02,0
22. Johannes Rydzek (GER) +2:05,7
23. Tim Hug (SUI) +2:23,2
24. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:39,3
25. Espen Andersen (NOR) +2:40,4
26. Hideaki Nagai (JPN) +2:46,6
27. Edgar Vallet (FRA) +2:49,0
28. David Mach (GER) +2:50,9
29. Eero Hirvonen (FIN) +2:55,8
30. Manuel Faisst (GER) +2:59,9
32. Ondřej Pažout (CZE) +3:12,4
1. Rjota Jamamoto (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:17
3. David Welde (GER) +0:31
4. Jan Schmid (NOR) +0:40
5. Jošito Watabe (JPN) +0:52
6. Bernhard Gruber (AUT) +0:53
7. Wilhelm Denifl (AUT) +0:53
8. Terence Weber (GER) +0:54
9. Akito Watabe (JPN) +1:06
10. Simon Hüttel (GER) +1:13
11. Vid Vrhovnik (SLO) +1:17
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:19
13. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:20
14. Ilkka Herola (FIN) +1:21
15. Erněst Jachin (RUS) +1:22
16. Tim Hug (SUI) +1:23
17. David Mach (GER) +1:26
18. Adam Cieslar (POL) +1:27
19. Espen Bjørnstad (NOR) +1:28
20. Paul Gerstgraser (AUT) +1:28
21. Edgar Vallet (FRA) +1:29
22. Alessandro Pittin (ITA) +1:31
23. Ondřej Pažout (CZE) +1:32
24. Aaron Kostner (ITA) +1:33
25. Hideaki Nagai (JPN) +1:37
26. Lukas Greiderer (AUT) +1:47
27. Szczepan Kupczak (POL) +1:50
28. Justin Moczarski (GER) +1:52
29. Če-un Pak (KOR) +1:52
30. Johannes Rydzek (GER) +1:55
31. Luis Lehnert (GER) +1:55
32. Francois Braud (FRA) +2:01
33. Julian Schmid (GER) +2:09
34. Espen Andersen (NOR) +2:16
35. Jasper Good (USA) +2:16
36. Fabian Riessle (GER) +2:19
37. Magnus Krog (NOR) +2:20
38. Ben Loomis (USA) +2:22
39. Ivan Ivanov (RUS) +2:24
40. Go Jamamoto (JPN) +2:26
41. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:29
42. Antoine Gerard (FRA) +2:29
43. Tomáš Portyk (CZE) +2:30
44. Leevi Mutru (FIN) +2:33
45. Manuel Faisst (GER) +2:34
46. Gašper Brecl (SLO) +2:37
47. Lukas Klapfer (AUT) +2:38
48. Vincenz Geiger (GER) +2:42
49. Jörgen Graabak (NOR) +3:06
50. Eero Hirvonen (FIN) +3:11