Obrovský slalom žien, 1. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noel (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 5. etapa | Víťaz: Jakob Fuglsang (Astana Pro Team) (kon.) |
Lety HS240, Vikersund | Vítěz: D. Prevc (SLO) (kon.) |
Hromadný štart žien, 12,5 km, Östersund | Víťazka: Dorothea Wiererová (ITA) (kon.) | | | Hromadný štart muži, 15 km, Östersund | Vítěz: D. Windisch (ITA) (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | (zruš.) | | | Beh 15 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - muži 15 km voľne, Falun
Vítěz: A. Bolšunov (RUS)
Adam Kodet
Konečné pořadí
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 33:18,6
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +8,9
3. Didrik Tønseth (NOR) +17,7
4. Sjur Røthe (NOR) +32,2
5. Andrej Larkov (RUS) +41,3
6. Simen Hegstad Krüger (NOR) +44,6
7. Alexej Červotkin (RUS) +52,1
8. Andrew Musgrave (GBR) +1:03,3
9. Irineu Esteve Altmiras (AND) +1:07,9
10. Dario Cologna (SUI) +1:09,0
11. Alex Harvey (CAN) +1:10,9
12. Florian Notz (GER) +1:12,2
13. Jens Burman (SWE) +1:13,5
14. Michal Novák (CZE) +1:14,2
15. Calle Halfvarsson (SWE) +1:15,1
16. David Norris (USA) +1:15,3
17. Denis Spicov (RUS) +1:18,5
18. Francesco De Fabiani (ITA) +1,19,1
19. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1:22,1
20. Daniel Rickardsson (SWE) +1:26,2
21. Andrej Melničenko (RUS) +1:27,6
22. Jevgenij Bělov (RUS) +1:27,8
23. Maurice Manificat (FRA) +1,30,2
24. Adrien Backscheider (FRA) +1:31,9
25. Roman Furger (SUI) +1:32,8
26. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:32,9
27. Jonas Dobler (GER) +1:37,7
28. Lucas Bögl (GER) +1:40,6
29. Jules Lapierre (FRA) +1:42,7
30. Matti Heikkinen (FIN) +1:45,3
Startovní listina
1. Marcus Ruus (SWE)
2. Stefan Zelger (ITA)
3. Fredrik Andersson (SWE)
4. Bernhard Tritscher (AUT)
5. Snorri Einarsson (ISL)
6. Roman Furger (SUI)
7. Simon Lageson (SWE)
8. Sebastian Eisenlauer (GER)
9. Michal Novák (CZE)
10. Jason Rüesch (SUI)
11. Karl-Johan Westberg (SWE)
12. Hugo Lapalus (FRA)
13. Björn Sandström (SWE)
14. Andreas Katz (GER)
15. Dominik Bury (POL)
16. David Norris (USA)
17. Perttu Hyvärinen (FIN)
18. Kyle Bratrud (USA)
19. Irineu Esteve Altmiras (AND)
20. Matti Heikkinen (FIN)
21. Federico Pellegrino (ITA)
22. Lucas Bögl (GER)
23. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
24. Scott Patterson (USA)
25. Jules Lapierre (FRA)
26. Toni Livers (SUI)
27. Oskar Svensson (SWE)
28. Viktor Thorn (SWE)
29. Alexej Červotkin (RUS)
30. Jonas Dobler (GER)
31. Florian Notz (GER)
32. Jens Burman (SWE)
33. Adrien Backscheider (FRA)
34. Jean Marc Gaillard (FRA)
35. Daniel Rickardsson (SWE)
36. Andrew Musgrave (GBR)
37. Clement Parisse (FRA)
38. Alex Harvey (CAN)
39. Dario Cologna (SUI)
40. Phillip Bellingham (AUS)
41. Iivo Niskanen (FIN)
42. Verneri Suhonen (FIN)
43. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
44. Marti Vigo del Arco (ESP)
45. Sjur Røthe (NOR)
46. Maciej Staręga (POL)
47. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
48. Jens Andersson (SWE)
49. Didrik Tønseth (NOR)
50. Kevin Bolger (USA)
51. Andrej Melničenko (RUS)
52. Kamil Bury (POL)
53. Andrej Larkov (RUS)
54. Johan Häggström (SWE)
55. Jevgenij Bělov (RUS)
56. William Poromaa (SWE)
57. Calle Halfvarsson (SWE)
58. Markus Vuorela (FIN)
59. Maurice Manificat (FRA)
60. Jack Carlyle (CAN)
61. Denis Spicov (RUS)
62. Imanol Rojo (ESP)
63. Francesco De Fabiani (ITA)
64. Eric Rosjoe (SWE)
65. Simen Hegstad Krüger (NOR)
66. Axel Ekström (SWE)
67. Hans Christer Holund (NOR)
68. Antti Ojansivu (FIN)
69. Aleksander Bolšunov (RUS)
Průběžné pořadí SP v distančních závodech
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 686 b.
2. Sjur Røthe (NOR) 441
3. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 433
4. Simen Hegstad Krüger (NOR) 390
5. Didrik Tønseth (NOR) 365
6. Iivo Niskanen (FIN) 305
7. Andrej Melničenko (RUS) 293
8. Andrej Larkov (RUS) 291
9. Jevgenij Bělov (RUS) 288
10. Francesco De Fabiani (ITA) 284
Průběžné celkové pořadí SP
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 1381 b.
2. Aleksander Bolšunov (RUS) 1279
3. Sjur Røthe (NOR) 802
4. Simen Hegstad Krüger (NOR) 708
5. Emil Iversen (NOR) 671
6. Didrik Tønseth (NOR) 670
7. Sergej Ustjugov (RUS) 633
8. Francesco De Fabiani (ITA) 630
9. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 609
10. Federico Pellegrino (ITA) 542
---
108. Michal Novák (CZE) 19
130. Jan Pechoušek (CZE) 6
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 33:18,6
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +8,9
3. Didrik Tønseth (NOR) +17,7
4. Sjur Røthe (NOR) +32,2
5. Andrej Larkov (RUS) +41,3
6. Simen Hegstad Krüger (NOR) +44,6
7. Alexej Červotkin (RUS) +52,1
8. Andrew Musgrave (GBR) +1:03,3
9. Irineu Esteve Altmiras (AND) +1:07,9
10. Dario Cologna (SUI) +1:09,0
11. Alex Harvey (CAN) +1:10,9
12. Florian Notz (GER) +1:12,2
13. Jens Burman (SWE) +1:13,5
14. Michal Novák (CZE) +1:14,2
15. Calle Halfvarsson (SWE) +1:15,1
16. David Norris (USA) +1:15,3
17. Denis Spicov (RUS) +1:18,5
18. Francesco De Fabiani (ITA) +1,19,1
19. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1:22,1
20. Daniel Rickardsson (SWE) +1:26,2
21. Andrej Melničenko (RUS) +1:27,6
22. Jevgenij Bělov (RUS) +1:27,8
23. Maurice Manificat (FRA) +1,30,2
24. Adrien Backscheider (FRA) +1:31,9
25. Roman Furger (SUI) +1:32,8
26. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:32,9
27. Jonas Dobler (GER) +1:37,7
28. Lucas Bögl (GER) +1:40,6
29. Jules Lapierre (FRA) +1:42,7
30. Matti Heikkinen (FIN) +1:45,3
Startovní listina
1. Marcus Ruus (SWE)
2. Stefan Zelger (ITA)
3. Fredrik Andersson (SWE)
4. Bernhard Tritscher (AUT)
5. Snorri Einarsson (ISL)
6. Roman Furger (SUI)
7. Simon Lageson (SWE)
8. Sebastian Eisenlauer (GER)
9. Michal Novák (CZE)
10. Jason Rüesch (SUI)
11. Karl-Johan Westberg (SWE)
12. Hugo Lapalus (FRA)
13. Björn Sandström (SWE)
14. Andreas Katz (GER)
15. Dominik Bury (POL)
16. David Norris (USA)
17. Perttu Hyvärinen (FIN)
18. Kyle Bratrud (USA)
19. Irineu Esteve Altmiras (AND)
20. Matti Heikkinen (FIN)
21. Federico Pellegrino (ITA)
22. Lucas Bögl (GER)
23. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
24. Scott Patterson (USA)
25. Jules Lapierre (FRA)
26. Toni Livers (SUI)
27. Oskar Svensson (SWE)
28. Viktor Thorn (SWE)
29. Alexej Červotkin (RUS)
30. Jonas Dobler (GER)
31. Florian Notz (GER)
32. Jens Burman (SWE)
33. Adrien Backscheider (FRA)
34. Jean Marc Gaillard (FRA)
35. Daniel Rickardsson (SWE)
36. Andrew Musgrave (GBR)
37. Clement Parisse (FRA)
38. Alex Harvey (CAN)
39. Dario Cologna (SUI)
40. Phillip Bellingham (AUS)
41. Iivo Niskanen (FIN)
42. Verneri Suhonen (FIN)
43. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
44. Marti Vigo del Arco (ESP)
45. Sjur Røthe (NOR)
46. Maciej Staręga (POL)
47. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
48. Jens Andersson (SWE)
49. Didrik Tønseth (NOR)
50. Kevin Bolger (USA)
51. Andrej Melničenko (RUS)
52. Kamil Bury (POL)
53. Andrej Larkov (RUS)
54. Johan Häggström (SWE)
55. Jevgenij Bělov (RUS)
56. William Poromaa (SWE)
57. Calle Halfvarsson (SWE)
58. Markus Vuorela (FIN)
59. Maurice Manificat (FRA)
60. Jack Carlyle (CAN)
61. Denis Spicov (RUS)
62. Imanol Rojo (ESP)
63. Francesco De Fabiani (ITA)
64. Eric Rosjoe (SWE)
65. Simen Hegstad Krüger (NOR)
66. Axel Ekström (SWE)
67. Hans Christer Holund (NOR)
68. Antti Ojansivu (FIN)
69. Aleksander Bolšunov (RUS)
Průběžné pořadí SP v distančních závodech
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 686 b.
2. Sjur Røthe (NOR) 441
3. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 433
4. Simen Hegstad Krüger (NOR) 390
5. Didrik Tønseth (NOR) 365
6. Iivo Niskanen (FIN) 305
7. Andrej Melničenko (RUS) 293
8. Andrej Larkov (RUS) 291
9. Jevgenij Bělov (RUS) 288
10. Francesco De Fabiani (ITA) 284
Průběžné celkové pořadí SP
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 1381 b.
2. Aleksander Bolšunov (RUS) 1279
3. Sjur Røthe (NOR) 802
4. Simen Hegstad Krüger (NOR) 708
5. Emil Iversen (NOR) 671
6. Didrik Tønseth (NOR) 670
7. Sergej Ustjugov (RUS) 633
8. Francesco De Fabiani (ITA) 630
9. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 609
10. Federico Pellegrino (ITA) 542
---
108. Michal Novák (CZE) 19
130. Jan Pechoušek (CZE) 6
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 33:18,6
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +8,9
3. Didrik Tønseth (NOR) +17,7
4. Sjur Røthe (NOR) +32,2
5. Andrej Larkov (RUS) +41,3
6. Simen Hegstad Krüger (NOR) +44,6
7. Alexej Červotkin (RUS) +52,1
8. Andrew Musgrave (GBR) +1:03,3
9. Irineu Esteve Altmiras (AND) +1:07,9
10. Dario Cologna (SUI) +1:09,0
11. Alex Harvey (CAN) +1:10,9
12. Florian Notz (GER) +1:12,2
13. Jens Burman (SWE) +1:13,5
14. Michal Novák (CZE) +1:14,2
15. Calle Halfvarsson (SWE) +1:15,1
16. David Norris (USA) +1:15,3
17. Denis Spicov (RUS) +1:18,5
18. Francesco De Fabiani (ITA) +1,19,1
19. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1:22,1
20. Daniel Rickardsson (SWE) +1:26,2
21. Andrej Melničenko (RUS) +1:27,6
22. Jevgenij Bělov (RUS) +1:27,8
23. Maurice Manificat (FRA) +1,30,2
24. Adrien Backscheider (FRA) +1:31,9
25. Roman Furger (SUI) +1:32,8
26. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:32,9
27. Jonas Dobler (GER) +1:37,7
28. Lucas Bögl (GER) +1:40,6
29. Jules Lapierre (FRA) +1:42,7
30. Matti Heikkinen (FIN) +1:45,3 (15:51:35)
1. Martin Johnsrud Sundby
2. Aleksander Bolšunov +0,4
3. Didrik Tønseth +21,0
4. Simen Hegstad Krüger +29,4
5. Andrej Larkov +33,8
6. Alexej Červotkin +35,3
7. Dario Cologna +36,0
8. Sjur Røthe +36,7
---
17. Michal Novák +57,2
1. Alexander Bolšunov
2. Alexej Červotkin +4,4
3. Martin Johnsrud Sundby +5,6
4. Didrik Tønseth +5,7
5. Simen Hegstad Krüger +9,1
6. Andrej Melničenko +10,6
7. Dario Cologna +12,7
8. Johannes Høsflot Klæbo +13,8
---
22. Michal Novák +25,8
1. Didrik Tønseth
2. Aleksander Bolšunov +0,1
3. Alexej Červotkin +0,8
4. Martin Johnsrud Sundby +2,4
5. Hans Christer Holund +4,8
6. Simen Hegstad Krüger +4,9
7. Andrej Melničenko +5,1
8. Dario Cologna +7,3
---
28. Michal Novák +18,5