Black Angels – Pardubice | 0:0 (00:00) | | | Česká Lípa – Hattrick Brno | 0:0 (00:00) | | | Pardubice – Bulldogs | 3:2 (3:1 po s.n.) |
Znojmo – Královské Vinohrady | 8:2 (kon.) |
Slavia Plzeň – Olomouc | 3:4 (po pr.) | | | Liberec – Židenice | 6:3 (kon.) |
koniec
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:2
(0:0, 3:1, 5:1)
Stav série: 2:2
TJ Sokol Královské Vinohrady
56:03
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Jan Svoboda – 2 min., Sekání).
|
|
31:33
|
Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Filip Daberger – 2 min., Bránění ve hře).
|
|
05:11
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Jan Svoboda – 2 min., Sekání).
|
Góly a asistencie:
30. Sláma (Šindelář), 34. Pánek (Šindelář), 37. Čihal (Procházka II), 51. Čihal (Kladivo), 53. Kucharič (Fridrich), 60. Šindelář, 60. Daberger, 60. Palát (Daberger) – 24. O. Stuchlík (Z. Stuchlík), 60. Skřivánek (Svoboda)
Rozhodca: Libor Gavlas, Lukáš Mikula
Diváci: 365
Nepremenená penalta:
TJ Znojmo LAUFEN CZ:
Hándl (Chrást) – Krejčíř, Horák, Procházka, Pánek, Kladivo, Kriš, Daberger, Žižka – Juříček, Palát, Salava – Procházka II, Čihal, Fridrich – Ďuriška, Liška, Kucharič – Šindelář, Sláma.
Náhradníci:
Tréner:
TJ Sokol Královské Vinohrady: Buchta (Mazák) – Jelínek, O. Stuchlík, Vnuk, D. Záň – Entlicher, Gregor, Hájek – Hanák, Harnesk, Hartman – Kachnič, Kapucián, Linhart – Rossi, Skřivánek, Z. Stuchlík – Svoboda, J. Záň.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
TJ Sokol Královské Vinohrady: Buchta (Mazák) – Jelínek, O. Stuchlík, Vnuk, D. Záň – Entlicher, Gregor, Hájek – Hanák, Harnesk, Hartman – Kachnič, Kapucián, Linhart – Rossi, Skřivánek, Z. Stuchlík – Svoboda, J. Záň.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Libor Gavlas, Lukáš Mikula
Diváci: 365
Znojmo | 3 | 4 | Královské Vinohrady |
#1 | Sobota 09.03.2019 • 17:30 |
Královské Vinohrady - Znojmo 3:4 koniec po predl. | |
#2 | Nedeľa 10.03.2019 • 18:00 |
Královské Vinohrady - Znojmo 11:6 | |
#3 | Sobota 16.03.2019 • 18:00 |
Znojmo - Královské Vinohrady 4:5 | |
#4 | Nedeľa 17.03.2019 • 17:00 |
Znojmo - Královské Vinohrady 8:2 | |
#5 | Utorok 19.03.2019 • 19:30 |
Královské Vinohrady - Znojmo 10:4 | |
#6 | Štvrtok 21.03.2019 • 20:00 |
Znojmo - Královské Vinohrady 6:4 | |
#7 | Sobota 23.03.2019 • 17:00 |
Královské Vinohrady - Znojmo 3:1 |
Jaroslav Hejlek