Obrovský slalom žien, 1. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noel (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 5. etapa | Víťaz: Jakob Fuglsang (Astana Pro Team) (kon.) |
Lety HS240, Vikersund | Vítěz: D. Prevc (SLO) (kon.) |
Hromadný štart žien, 12,5 km, Östersund | Víťazka: Dorothea Wiererová (ITA) (kon.) | | | Hromadný štart muži, 15 km, Östersund | Vítěz: D. Windisch (ITA) (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | (zruš.) | | | Beh 15 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Hromadný štart muži, 15 km, Östersund
Vítěz: D. Windisch (ITA)
Denisa Józsová
Konečné pořadí
1. Dominik Windisch (ITA) 40:54,1
2. Antonin Guigonnat (FRA) +22,8
3. Julian Eberhard (AUT) +23,3
4. Alexandr Loginov (RUS) +27,4
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +33,2
6. Arnd Peiffer (GER) +39,6
7. Simon Eder (AUT) +43,9
8. Benedikt Doll (GER) +44,4
9. Tarjei Bø (NOR) +47,9
10. Dmitro Pidručnij (UKR) +48,2
11. Simon Desthieux (FRA) +1:03,4
12. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:12,5
13. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:17,8
14. Jakov Fak (SLO) +1:19,0
15. Philipp Nawrath (GER) +1:19,5
16. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:25,0
17. Lukas Hofer (ITA) +1:38,6
18. Benjamin Weger (SUI) +1:39,2
19. Felix Leitner (AUT) +1:41,0
20. Tomáš Krupčík (CZE) +1:51,2
21. Sean Doherty (USA) +1:55,9
22. Erlend Bjøntegaard (NOR) +2:06,7
23. Jeremy Finello (SUI) +2:11,0
24. Martin Fourcade (FRA) +2:28,8
25. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:43,5
26. Sebastian Samuelsson (SWE) +2:58,1
27. Erik Lesser (GER) +2:59,8
28. Michal Krčmář (CZE) +3:03,2
29. Vladimir Iliev (BUL) +3:06,4
30. Leif Nordgren (USA) +3:51,7
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Dominik Windisch (ITA) 33:59,7
2. Simon Eder (AUT) +15,3
3. Antonin Guigonnat (FRA) +17,2
4. Julian Eberhard (AUT) +23,9
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +24,3
...
20. Tomáš Krupčík (CZE) +1:23,6
30. Michal Krčmář (CZE) 2:49,0
Pořadí po třetí střelbě:
1. Jevgenij Garaničev (RUS) 24:39,8
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +19,6
3. Dmitro Pidručnij (UKR) +20,5
4. Simon Eder (AUT) +26,9
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +30,4
...
9. Tomáš Krupčík (CZE) +50,9
30. Michal Krčmář (CZE) +3:01,7
Pořadí po druhé střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 16:15,9
2. Simon Desthieux (FRA) +1,5
3. Arnd Peiffer (GER) +3,2
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +5,9
5. Tarjei Bø (NOR) +6,4
...
8. Tomáš Krupčík (CZE) +9,7
30. Michal Krčmář (CZE) +2:22,2
Pořadí po první střelbě:
1. Benedikt Doll (GER) 8:09,3
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +0,5
3. Alexandr Loginov (RUS) +3,6
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +4,1
5. Dmitro Pidručnij (UKR) +4,9
...
9. Tomáš Krupčík (CZE) +6,1
30. Michal Krčmář (CZE) +1:36,3
Startovní listina
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Dmitro Pidručnij (UKR)
3. Arnd Peiffer (GER)
4. Alexandr Loginov (RUS)
5. Vladimir Iliev (BUL)
6. Quentin Fillon Maillet (FRA)
7. Tarjei Bø (NOR)
8. Simon Desthieux (FRA)
9. Martin Fourcade (FRA)
10. Simon Eder (AUT)
11. Antonin Guigonnat (FRA)
12. Benedikt Doll (GER)
13. Lukas Hofer (ITA)
14. Benjamin Weger (SUI)
15. Julian Eberhard (AUT)
16. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
17. Jevgenij Garaničev (RUS)
18. Eric Lesser (GER)
19. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
20. Sebastian Samuelsson (SWE)
21. Sean Doherty (USA)
22. Erlend Bjøntegaard (NOR)
23. Tomáš Krupčík (CZE)
24. Dominik Windisch (ITA)
25. Philipp Nawrath (GER)
26. Jakov Fak (SLO)
27. Jeremy Finello (SUI)
28. Felix Leitner (AUT)
29. Michal Krčmář (CZE)
30. Leif Nordgren (USA)
Průběžné pořadí závodu s hromadným startem:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 174 bodů
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 162 bod
3. Arnd Peiffer (GER) 127 bodů
4. Martin Fourcade (FRA) 118 bodů
5. Jevgenij Garaničev (RUS) 109 bodů
...
13. Ondřej Moravec (CZE) 72 bodů
16. Michal Krčmář (CZE) 70 bodů
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 1082 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 753 bodů
3. Simon Desthieux (FRA) 723 bodů
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) 721 bodů
5. Martin Fourcade (FRA) 634 bodů
...
17. Michal Krčmář (CZE) 353 bodů
28. Ondřej Moravec (CZE) 251 bodů
44. Tomáš Krupčík (CZE) 123 bodů
64. Martin Otčenáš (SVK) 33 bodů
69. Michal Šlesingr (CZE) 28 bodů
77. Matěj Kazár (SVK) 20 bodů
91. Tomáš Hasilla (SVK) 10 bodů
1. Dominik Windisch (ITA) 40:54,1
2. Antonin Guigonnat (FRA) +22,8
3. Julian Eberhard (AUT) +23,3
4. Alexandr Loginov (RUS) +27,4
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +33,2
6. Arnd Peiffer (GER) +39,6
7. Simon Eder (AUT) +43,9
8. Benedikt Doll (GER) +44,4
9. Tarjei Bø (NOR) +47,9
10. Dmitro Pidručnij (UKR) +48,2
11. Simon Desthieux (FRA) +1:03,4
12. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:12,5
13. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:17,8
14. Jakov Fak (SLO) +1:19,0
15. Philipp Nawrath (GER) +1:19,5
16. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:25,0
17. Lukas Hofer (ITA) +1:38,6
18. Benjamin Weger (SUI) +1:39,2
19. Felix Leitner (AUT) +1:41,0
20. Tomáš Krupčík (CZE) +1:51,2
21. Sean Doherty (USA) +1:55,9
22. Erlend Bjøntegaard (NOR) +2:06,7
23. Jeremy Finello (SUI) +2:11,0
24. Martin Fourcade (FRA) +2:28,8
25. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:43,5
26. Sebastian Samuelsson (SWE) +2:58,1
27. Erik Lesser (GER) +2:59,8
28. Michal Krčmář (CZE) +3:03,2
29. Vladimir Iliev (BUL) +3:06,4
30. Leif Nordgren (USA) +3:51,7
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Dominik Windisch (ITA) 33:59,7
2. Simon Eder (AUT) +15,3
3. Antonin Guigonnat (FRA) +17,2
4. Julian Eberhard (AUT) +23,9
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +24,3
...
20. Tomáš Krupčík (CZE) +1:23,6
30. Michal Krčmář (CZE) 2:49,0
Pořadí po třetí střelbě:
1. Jevgenij Garaničev (RUS) 24:39,8
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +19,6
3. Dmitro Pidručnij (UKR) +20,5
4. Simon Eder (AUT) +26,9
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +30,4
...
9. Tomáš Krupčík (CZE) +50,9
30. Michal Krčmář (CZE) +3:01,7
Pořadí po druhé střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 16:15,9
2. Simon Desthieux (FRA) +1,5
3. Arnd Peiffer (GER) +3,2
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +5,9
5. Tarjei Bø (NOR) +6,4
...
8. Tomáš Krupčík (CZE) +9,7
30. Michal Krčmář (CZE) +2:22,2
Pořadí po první střelbě:
1. Benedikt Doll (GER) 8:09,3
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +0,5
3. Alexandr Loginov (RUS) +3,6
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +4,1
5. Dmitro Pidručnij (UKR) +4,9
...
9. Tomáš Krupčík (CZE) +6,1
30. Michal Krčmář (CZE) +1:36,3
Startovní listina
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Dmitro Pidručnij (UKR)
3. Arnd Peiffer (GER)
4. Alexandr Loginov (RUS)
5. Vladimir Iliev (BUL)
6. Quentin Fillon Maillet (FRA)
7. Tarjei Bø (NOR)
8. Simon Desthieux (FRA)
9. Martin Fourcade (FRA)
10. Simon Eder (AUT)
11. Antonin Guigonnat (FRA)
12. Benedikt Doll (GER)
13. Lukas Hofer (ITA)
14. Benjamin Weger (SUI)
15. Julian Eberhard (AUT)
16. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
17. Jevgenij Garaničev (RUS)
18. Eric Lesser (GER)
19. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
20. Sebastian Samuelsson (SWE)
21. Sean Doherty (USA)
22. Erlend Bjøntegaard (NOR)
23. Tomáš Krupčík (CZE)
24. Dominik Windisch (ITA)
25. Philipp Nawrath (GER)
26. Jakov Fak (SLO)
27. Jeremy Finello (SUI)
28. Felix Leitner (AUT)
29. Michal Krčmář (CZE)
30. Leif Nordgren (USA)
Průběžné pořadí závodu s hromadným startem:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 174 bodů
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 162 bod
3. Arnd Peiffer (GER) 127 bodů
4. Martin Fourcade (FRA) 118 bodů
5. Jevgenij Garaničev (RUS) 109 bodů
...
13. Ondřej Moravec (CZE) 72 bodů
16. Michal Krčmář (CZE) 70 bodů
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 1082 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 753 bodů
3. Simon Desthieux (FRA) 723 bodů
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) 721 bodů
5. Martin Fourcade (FRA) 634 bodů
...
17. Michal Krčmář (CZE) 353 bodů
28. Ondřej Moravec (CZE) 251 bodů
44. Tomáš Krupčík (CZE) 123 bodů
64. Martin Otčenáš (SVK) 33 bodů
69. Michal Šlesingr (CZE) 28 bodů
77. Matěj Kazár (SVK) 20 bodů
91. Tomáš Hasilla (SVK) 10 bodů
1. Dominik Windisch (ITA) 40:54,1
2. Antonin Guigonnat (FRA) +22,8
3. Julian Eberhard (AUT) +23,3
4. Alexandr Loginov (RUS) +27,4
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +33,2
6. Arnd Peiffer (GER) +39,6
7. Simon Eder (AUT) +43,9
8. Benedikt Doll (GER) +44,4
9. Tarjei Bø (NOR) +47,9
10. Dmitro Pidručnij (UKR) +48,2
11. Simon Desthieux (FRA) +1:03,4
12. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:12,5
13. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:17,8
14. Jakov Fak (SLO) +1:19,0
15. Philipp Nawrath (GER) +1:19,5
16. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:25,0
17. Lukas Hofer (ITA) +1:38,6
18. Benjamin Weger (SUI) +1:39,2
19. Felix Leitner (AUT) +1:41,0
20. Tomáš Krupčík (CZE) +1:51,2
21. Sean Doherty (USA) +1:55,9
22. Erlend Bjøntegaard (NOR) +2:06,7
23. Jeremy Finello (SUI) +2:11,0
24. Martin Fourcade (FRA) +2:28,8
25. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:43,5
26. Sebastian Samuelsson (SWE) +2:58,1
27. Erik Lesser (GER) +2:59,8
28. Michal Krčmář (CZE) +3:03,2
29. Vladimir Iliev (BUL) +3:06,4
30. Leif Nordgren (USA) +3:51,7