Obří slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žien, 1. kolo, Soldeu | Víťaz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | Víťaz: Alexey Lutsenko (Astana) (kon.) |
Týmový závod, lety HS240, Vikersund | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Štafeta žien, 4x6 km, Östersund | Víťaz: Nórsko (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Östersund | Norsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Falun | S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: B. Gruber (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - běh 10 km, Schonach
Vítěz: B. Gruber (AUT)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Bernhard Gruber (AUT) 25:10,8
2. Lukas Greiderer (AUT) +0,6
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) +9,8
4. Vincenz Geiger (GER) +23,5
5. Ilkka Herola (FIN) +28,8
6. Manuel Faisst (GER) +33,6
7. Johannes Rydzek (GER) +40,2
8. Antoine Gerard (FRA) +46,8
9. Akito Watabe (JPN) +51,4
10. Alessandro Pittin (ITA) +1:00,7
11. Fabian Riessle (GER) +1:18,8
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:30,5
13. Eero Hirvonen (FIN) +1:32,1
14. Lukas Klapfer (AUT) +1:32,7
15. Espen Bjørnstad (NOR) +1:33,2
16. Magnus Krog (NOR) 1:33,3
17. Paul Gerstgraser (AUT) +1:36,8
18. Francois Braud (FRA) +1:37,6
19. Wilhelm Denifl (AUT) +1:39,1
20. Hideaki Nagai (JPN) +1:45,5
21. Jan Schmid (NOR) +1:57,4
22. Terence Weber (GER) +2:01,2
23. Jörgen Graabak (NOR) +2:06,4
24. Adam Cieslar (POL) +2:10,2
25. Espen Andersen (NOR) +2:11,5
26. Rjota Jamamoto (JPN) +2:12,8
27. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:14,0
28. Aaron Kostner (ITA) +2:22,2
29. Leevi Mutru (FIN) +2:37,5
30. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:43,0
36. Ondřej Pažout (CZE) +3:24,1
Pořadí po skoku
1. Jošito Watabe (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:21
3. Terence Weber (GER) +0:22
4. Bernhard Gruber (AUT) +0:32
5. Manuel Faisst (GER) +0:34
6. Rjota Jamamoto (JPN) +0:34
7. Lukas Greiderer (AUT) +0:37
8. Espen Bjørnstad (NOR) +0:39
9. Johannes Rydzek (GER) +0:42
10. Vincenz Geiger (GER) +0:43
11. Paul Gerstgraser (AUT) +0:44
12. Ilkka Herola (FIN) +0:44
13. Akito Watabe (JPN) +0:45
14. Jan Schmid (NOR) +0:46
15. Fabian Riessle (GER) +0:51
16. Harald Johnas Riiber (NOR) +0:52
17. Lukas Klapfer (AUT) +0:54
18. Hideaki Nagai (JPN) +0:58
19. Szczepan Kupczak (POL) +1:01
20. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:07
21. Antoine Gerard (FRA) +1:10
22. Espen Andersen (NOR) +1:13
23. Leevi Mutru (FIN) +1:15
24. Ondřej Pažout (CZE) +1:16
25. Wilhelm Denifl (AUT) +1:22
26. Jasper Good (USA) +1:23
27. David Welde (GER) +1:25
28. Vid Vrhovnik (SLO) +1:25
29. Erněst Jachin (RUS) +1:29
30. Go Jamamoto (JPN) +1:36
Tomáš Portyk (CZE) DQ
Průběžné pořadí SP
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1358
2. Akito Watabe (JPN) 819
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) 787
4. Johannes Rydzek (GER) 761
5. Vincenz Geiger (GER) 753
6. Mario Seidl (AUT) 729
7. Jörgen Graabak (NOR) 699
8. Fabian Riessle (GER) 656
9. Espen Bjørnstad (NOR) 566
10. Manuel Faisst (GER) 444
35. Tomáš Portyk (CZE) 86
61. Jan Vytrval (CZE) 5
1. Bernhard Gruber (AUT) 25:10,8
2. Lukas Greiderer (AUT) +0,6
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) +9,8
4. Vincenz Geiger (GER) +23,5
5. Ilkka Herola (FIN) +28,8
6. Manuel Faisst (GER) +33,6
7. Johannes Rydzek (GER) +40,2
8. Antoine Gerard (FRA) +46,8
9. Akito Watabe (JPN) +51,4
10. Alessandro Pittin (ITA) +1:00,7
11. Fabian Riessle (GER) +1:18,8
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:30,5
13. Eero Hirvonen (FIN) +1:32,1
14. Lukas Klapfer (AUT) +1:32,7
15. Espen Bjørnstad (NOR) +1:33,2
16. Magnus Krog (NOR) 1:33,3
17. Paul Gerstgraser (AUT) +1:36,8
18. Francois Braud (FRA) +1:37,6
19. Wilhelm Denifl (AUT) +1:39,1
20. Hideaki Nagai (JPN) +1:45,5
21. Jan Schmid (NOR) +1:57,4
22. Terence Weber (GER) +2:01,2
23. Jörgen Graabak (NOR) +2:06,4
24. Adam Cieslar (POL) +2:10,2
25. Espen Andersen (NOR) +2:11,5
26. Rjota Jamamoto (JPN) +2:12,8
27. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:14,0
28. Aaron Kostner (ITA) +2:22,2
29. Leevi Mutru (FIN) +2:37,5
30. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:43,0
36. Ondřej Pažout (CZE) +3:24,1
Pořadí po skoku
1. Jošito Watabe (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:21
3. Terence Weber (GER) +0:22
4. Bernhard Gruber (AUT) +0:32
5. Manuel Faisst (GER) +0:34
6. Rjota Jamamoto (JPN) +0:34
7. Lukas Greiderer (AUT) +0:37
8. Espen Bjørnstad (NOR) +0:39
9. Johannes Rydzek (GER) +0:42
10. Vincenz Geiger (GER) +0:43
11. Paul Gerstgraser (AUT) +0:44
12. Ilkka Herola (FIN) +0:44
13. Akito Watabe (JPN) +0:45
14. Jan Schmid (NOR) +0:46
15. Fabian Riessle (GER) +0:51
16. Harald Johnas Riiber (NOR) +0:52
17. Lukas Klapfer (AUT) +0:54
18. Hideaki Nagai (JPN) +0:58
19. Szczepan Kupczak (POL) +1:01
20. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:07
21. Antoine Gerard (FRA) +1:10
22. Espen Andersen (NOR) +1:13
23. Leevi Mutru (FIN) +1:15
24. Ondřej Pažout (CZE) +1:16
25. Wilhelm Denifl (AUT) +1:22
26. Jasper Good (USA) +1:23
27. David Welde (GER) +1:25
28. Vid Vrhovnik (SLO) +1:25
29. Erněst Jachin (RUS) +1:29
30. Go Jamamoto (JPN) +1:36
Tomáš Portyk (CZE) DQ
Průběžné pořadí SP
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1358
2. Akito Watabe (JPN) 819
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) 787
4. Johannes Rydzek (GER) 761
5. Vincenz Geiger (GER) 753
6. Mario Seidl (AUT) 729
7. Jörgen Graabak (NOR) 699
8. Fabian Riessle (GER) 656
9. Espen Bjørnstad (NOR) 566
10. Manuel Faisst (GER) 444
35. Tomáš Portyk (CZE) 86
61. Jan Vytrval (CZE) 5
1. Bernhard Gruber (AUT) 25:10,8
2. Lukas Greiderer (AUT) +0,6
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) +9,8
4. Vincenz Geiger (GER) +23,5
5. Ilkka Herola (FIN) +28,8
6. Manuel Faisst (GER) +33,6
7. Johannes Rydzek (GER) +40,2
8. Antoine Gerard (FRA) +46,8
9. Akito Watabe (JPN) +51,4
10. Alessandro Pittin (ITA) +1:00,7
11. Fabian Riessle (GER) +1:18,8
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:30,5
13. Eero Hirvonen (FIN) +1:32,1
14. Lukas Klapfer (AUT) +1:32,7
15. Espen Bjørnstad (NOR) +1:33,2
16. Magnus Krog (NOR) 1:33,3
17. Paul Gerstgraser (AUT) +1:36,8
18. Francois Braud (FRA) +1:37,6
19. Wilhelm Denifl (AUT) +1:39,1
20. Hideaki Nagai (JPN) +1:45,5
21. Jan Schmid (NOR) +1:57,4
22. Terence Weber (GER) +2:01,2
23. Jörgen Graabak (NOR) +2:06,4
24. Adam Cieslar (POL) +2:10,2
25. Espen Andersen (NOR) +2:11,5
26. Rjota Jamamoto (JPN) +2:12,8
27. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:14,0
28. Aaron Kostner (ITA) +2:22,2
29. Leevi Mutru (FIN) +2:37,5
30. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:43,0
36. Ondřej Pažout (CZE) +3:24,1