Sjezd mužů, Soldeu | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) | | | Sjezd žen, Soldeu | Vítěz: M. Puchnerová (AUT) (kon.) |
Kvalifikace HS138, Trondheim | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
individuální závod mužů, 20 km, Östersund | Vítěz: A. Peiffer (GER) (kon.) |
Tlačová konferencia Adriána Guľu | (kon.) |
koniec udalosti
Finále SP - sjezd mužů, Soldeu
Vítěz: D. Paris (ITA)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí sjezdu v sezoně 2018/19
1. Beat Feuz (SUI) 540
2. Dominik Paris (ITA) 520
3. Vincent Kriechmayr (AUT) 339
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 284
5. Mauro Caviezel (SUI) 282
6. Christof Innerhofer (ITA) 276
7. Bryce Bennett (USA) 236
8. Johan Clarey (FRA) 234
9. Max Franz (AUT) 222
10. Aksel Lund Svindal (NOR) 200
Konečné pořadí
1. Dominik Paris (ITA) 1:26,80
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,34
3. Otmar Striedinger (AUT) +0,41
4. Mauro Caviezel (SUI) +0,47
5. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,48
6. Beat Feuz (SUI) +0,64
7. Josef Ferstl (GER) +0,69
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,71
9. Carlo Janka (SUI) +0,75
10. Travis Ganong (USA) +0,77
11. Matthias Mayer (AUT) +0,86
12. Matthieu Bailet (FRA) +1,08
13. Johan Clarey (FRA) +1,11
13. Hannes Reichelt (AUT) +1,11
15. Lars Rösti (SUI) +1,21
16. Steven Nyman (USA) +1,35
17. Christof Innerhofer (ITA) +1,49
18. Benjamin Thomsen (CAN) +1,65
19. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,73
20. Adrien Théaux (FRA) +1,95
21. Bryce Bennett (USA) +2,11
22. Gilles Roulin (SUI) +2,35
Startovní listina
1. Matthias Mayer (AUT)
2. Gilles Roulin (SUI)
3. Christof Innerhofer (ITA)
4. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
5. Dominik Paris (ITA)
6. Kjetil Jansrud (NOR)
7. Beat Feuz (SUI)
8. Adrien Théaux (FRA)
9. Vincent Kriechmayr (AUT)
10. Otmar Striedinger (AUT)
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
12. Travis Ganong (USA)
13. Bryce Bennett (USA)
14. Hannes Reichelt (AUT)
15. Mauro Caviezel (SUI)
16. Carlo Janka (SUI)
17. Johan Clarey (FRA)
18. Benjamin Thomsen (CAN)
19. Steven Nyman (USA)
20. Josef Ferstl (GER)
21. Matthieu Bailet (FRA)
22. Lars Rösti (SUI)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Beat Feuz (SUI) 500
2. Dominik Paris (ITA) 420
3. Vincent Kriechmayr (AUT) 294
4. Christof Innerhofer (ITA) 276
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 252
6. Bryce Bennett (USA) 236
7. Mauro Caviezel (SUI) 232
8. Max Franz (AUT) 222
9. Johan Clarey (FRA) 214
10. Aksel Lund Svindal (NOR) 200
Průběžné pořadí SP
1. Marcel Hirscher (AUT) 1508
2. Alexis Pinturault (FRA) 999
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 988
4. Dominik Paris (ITA) 750
5. Beat Feuz (SUI) 653
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 634
7. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 587
8. Mauro Caviezel (SUI) 566
9. Marco Schwarz (AUT) 560
10. Daniel Yule (SUI) 491
149. Jan Zabystřan (CZE) 4
1. Beat Feuz (SUI) 540
2. Dominik Paris (ITA) 520
3. Vincent Kriechmayr (AUT) 339
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 284
5. Mauro Caviezel (SUI) 282
6. Christof Innerhofer (ITA) 276
7. Bryce Bennett (USA) 236
8. Johan Clarey (FRA) 234
9. Max Franz (AUT) 222
10. Aksel Lund Svindal (NOR) 200
Konečné pořadí
1. Dominik Paris (ITA) 1:26,80
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,34
3. Otmar Striedinger (AUT) +0,41
4. Mauro Caviezel (SUI) +0,47
5. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,48
6. Beat Feuz (SUI) +0,64
7. Josef Ferstl (GER) +0,69
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,71
9. Carlo Janka (SUI) +0,75
10. Travis Ganong (USA) +0,77
11. Matthias Mayer (AUT) +0,86
12. Matthieu Bailet (FRA) +1,08
13. Johan Clarey (FRA) +1,11
13. Hannes Reichelt (AUT) +1,11
15. Lars Rösti (SUI) +1,21
16. Steven Nyman (USA) +1,35
17. Christof Innerhofer (ITA) +1,49
18. Benjamin Thomsen (CAN) +1,65
19. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,73
20. Adrien Théaux (FRA) +1,95
21. Bryce Bennett (USA) +2,11
22. Gilles Roulin (SUI) +2,35
Startovní listina
1. Matthias Mayer (AUT)
2. Gilles Roulin (SUI)
3. Christof Innerhofer (ITA)
4. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
5. Dominik Paris (ITA)
6. Kjetil Jansrud (NOR)
7. Beat Feuz (SUI)
8. Adrien Théaux (FRA)
9. Vincent Kriechmayr (AUT)
10. Otmar Striedinger (AUT)
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
12. Travis Ganong (USA)
13. Bryce Bennett (USA)
14. Hannes Reichelt (AUT)
15. Mauro Caviezel (SUI)
16. Carlo Janka (SUI)
17. Johan Clarey (FRA)
18. Benjamin Thomsen (CAN)
19. Steven Nyman (USA)
20. Josef Ferstl (GER)
21. Matthieu Bailet (FRA)
22. Lars Rösti (SUI)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Beat Feuz (SUI) 500
2. Dominik Paris (ITA) 420
3. Vincent Kriechmayr (AUT) 294
4. Christof Innerhofer (ITA) 276
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 252
6. Bryce Bennett (USA) 236
7. Mauro Caviezel (SUI) 232
8. Max Franz (AUT) 222
9. Johan Clarey (FRA) 214
10. Aksel Lund Svindal (NOR) 200
Průběžné pořadí SP
1. Marcel Hirscher (AUT) 1508
2. Alexis Pinturault (FRA) 999
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 988
4. Dominik Paris (ITA) 750
5. Beat Feuz (SUI) 653
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 634
7. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 587
8. Mauro Caviezel (SUI) 566
9. Marco Schwarz (AUT) 560
10. Daniel Yule (SUI) 491
149. Jan Zabystřan (CZE) 4
1. Beat Feuz (SUI) 540
2. Dominik Paris (ITA) 520
3. Vincent Kriechmayr (AUT) 339
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 284
5. Mauro Caviezel (SUI) 282
6. Christof Innerhofer (ITA) 276
7. Bryce Bennett (USA) 236
8. Johan Clarey (FRA) 234
9. Max Franz (AUT) 222
10. Aksel Lund Svindal (NOR) 200
1. Dominik Paris (ITA) 1:26,80
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,34
3. Otmar Striedinger (AUT) +0,41
4. Mauro Caviezel (SUI) +0,47
5. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,48
6. Beat Feuz (SUI) +0,64
7. Josef Ferstl (GER) +0,69
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,71
9. Carlo Janka (SUI) +0,75
10. Travis Ganong (USA) +0,77
11. Matthias Mayer (AUT) +0,86
12. Matthieu Bailet (FRA) +1,08
13. Johan Clarey (FRA) +1,11
13. Hannes Reichelt (AUT) +1,11
15. Lars Rösti (SUI) +1,21
16. Steven Nyman (USA) +1,35
17. Christof Innerhofer (ITA) +1,49
18. Benjamin Thomsen (CAN) +1,65
19. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,73
20. Adrien Théaux (FRA) +1,95
21. Bryce Bennett (USA) +2,11
22. Gilles Roulin (SUI) +2,35
Druhé místo obsadil Nor Kjetil Jasnrud, mistr světa z Are. Třetí skončil Otmar Striedinger z Rakouska.
1. Dominik Paris (ITA) 1:26,80
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,34
3. Otmar Striedinger (AUT) +0,41
4. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,48
5. Beat Feuz (SUI) +0,64
1. Matthias Mayer (AUT)
2. Gilles Roulin (SUI)
3. Christof Innerhofer (ITA)
4. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
5. Dominik Paris (ITA)
6. Kjetil Jansrud (NOR)
7. Beat Feuz (SUI)
8. Adrien Théaux (FRA)
9. Vincent Kriechmayr (AUT)
10. Otmar Striedinger (AUT)
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
12. Travis Ganong (USA)
13. Bryce Bennett (USA)
14. Hannes Reichelt (AUT)
15. Mauro Caviezel (SUI)
16. Carlo Janka (SUI)
17. Johan Clarey (FRA)
18. Benjamin Thomsen (CAN)
19. Steven Nyman (USA)
20. Josef Ferstl (GER)
21. Matthieu Bailet (FRA)
22. Lars Rösti (SUI)
1. Beat Feuz (SUI) 500
2. Dominik Paris (ITA) 420
3. Vincent Kriechmayr (AUT) 294
4. Christof Innerhofer (ITA) 276
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 252
6. Bryce Bennett (USA) 236
7. Mauro Caviezel (SUI) 232
8. Max Franz (AUT) 222
9. Johan Clarey (FRA) 214
10. Aksel Lund Svindal (NOR) 200
Paris slavil letos vítězství v Bormiu, Kitzbühlu a Kvitfjelu. V Lake Louise skončil třetí. I přesto je v pořadí až za Feuzem a to kvůli slabším výsledkům na dalších závodech, na kterých končil mimo elitní desítku.
1. Marcel Hirscher (AUT) 1508
2. Alexis Pinturault (FRA) 999
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 988
4. Dominik Paris (ITA) 750
5. Beat Feuz (SUI) 653
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 634
7. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 587
8. Mauro Caviezel (SUI) 566
9. Marco Schwarz (AUT) 560
10. Daniel Yule (SUI) 491
149. Jan Zabystřan (CZE) 4