Slalom žien, 1. kolo, Špindlerův Mlýn | (kon.) | | | Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Špindlerův Mlýn | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Týmový závod, HS134, Oslo | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Muži 50 km klasicky, Oslo | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. Go (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - skoky HS134, Oslo
Vítěz: J. Go (JPN)
Jan Prošek
Konečné pořadí
1. Go Jamamoto (JPN) 125,3 b.
2. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0,02
3. Maxime Laheurte (FRA) +0:23
4. Jošito Watabe (JPN) +0:25
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:32
6. Manuel Faisst (GER) +0:33
7. Akito Watabe (JPN) +0:44
7. Espen Bjørnstad (NOR) +0:44
9. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:52
10. Francois Braud (FRA) +1:03
11. Szczepan Kupczak (POL) +1:04
12. Hideaki Nagai (JPN) +1:11
13. Samuel Costa (ITA) +1:14
14. Terence Weber (GER) +1:15
15. Ilkka Herola (FIN) +1:16
16. Rjota Jamamoto (JPN) +1:21
17. Bernhard Gruber (AUT)+1:35
18. Julian Schmid (GER) +1:36
19. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:39
20. Martin Fritz (AUT) +1:42
21. Lukas Klapfer (AUT) +1:44
22. Fabian Riessle (GER) +1:48
23. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:52
24. Vincenz Geiger (GER) +1:52
24. Paul Gerstgraser (AUT) +1:52
24. Tim Hug (SUI) +1:52
27. Espen Andersen (NOR) +1:55
28. Eero Hirvonen (FIN) +2:02
29. Antoine Gerard (FRA) +2:03
30. Wilhelm Denifl (AUT)+2:07
_____________________________
44. Jan Vytrval (CZE) +4:13
1. Go Jamamoto (JPN) 125,3 b.
2. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0,02
3. Maxime Laheurte (FRA) +0:23
4. Jošito Watabe (JPN) +0:25
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:32
6. Manuel Faisst (GER) +0:33
7. Akito Watabe (JPN) +0:44
7. Espen Bjørnstad (NOR) +0:44
9. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:52
10. Francois Braud (FRA) +1:03
11. Szczepan Kupczak (POL) +1:04
12. Hideaki Nagai (JPN) +1:11
13. Samuel Costa (ITA) +1:14
14. Terence Weber (GER) +1:15
15. Ilkka Herola (FIN) +1:16
16. Rjota Jamamoto (JPN) +1:21
17. Bernhard Gruber (AUT)+1:35
18. Julian Schmid (GER) +1:36
19. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:39
20. Martin Fritz (AUT) +1:42
21. Lukas Klapfer (AUT) +1:44
22. Fabian Riessle (GER) +1:48
23. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:52
24. Vincenz Geiger (GER) +1:52
24. Paul Gerstgraser (AUT) +1:52
24. Tim Hug (SUI) +1:52
27. Espen Andersen (NOR) +1:55
28. Eero Hirvonen (FIN) +2:02
29. Antoine Gerard (FRA) +2:03
30. Wilhelm Denifl (AUT)+2:07
_____________________________
44. Jan Vytrval (CZE) +4:13
1. Andreas Skoglund (NOR)
2. Aleksander Skoglund (NOR)
3. Pawel Twardosz (POL)
4. Jan Vytrval (CZE)
5. Aaron Kostner (ITA)
6. Rjota Jamamoto (JPN)
7. Jens Luuras Oftebro (NOR)
8. Vid Vrhovnik (SLO)
9. Adam Cieslar (POL)
10. Pawel Slowiok (POL)
11. Laurent Muhlethaler (FRA)
12. Tim Hug (SUI)
13. Harald Johnas Riiber (NOR)
14. Julian Schmid (GER)
15. Paul Gerstgraser (AUT)
16. Taylor Fletcher (USA)
17. Maxime Laheurte (FRA)
18. Arttu Mäkiaho (FIN)
19. Johannes Lamparter (AUT)
20. Leevi Mutru (FIN)
21. Szczepan Kupczak (POL)
22. Magnus Hovdal Moan (NOR)
23. Samuel Costa (ITA)
24. Francois Braud (FRA)
25. Hideaki Nagai (JPN)
26. Antoine Gerard (FRA)
27. Bernhard Gruber (AUT)
28. Eero Hirvonen (FIN)
29. Einar Luraas Oftebro (NOR)
30. Alessandro Pittin (ITA)
31. Go Jamamoto (JPN)
32. Jošito Watabe (JPN)
33. Terence Weber (GER)
34. Wilhelm Denifl (AUT)
35. Lukas Greiderer (AUT)
36. Espen Andersen (NOR)
37. Lukas Klapfer (AUT)
38. Magnus Krog (NOR)
39. Ilkka Herola (FIN)
40. Martin Fritz (AUT)
41. Manuel Faisst (GER)
42. Espen Bjørnstad (NOR)
43. Fabian Riessle (GER)
44. Jörgen Graabak (NOR)
45. Vincenz Geiger (GER)
46. Franz-Josef Rehrl (AUT)
47. Akito Watabe (JPN)
48. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Go Jamamoto (JPN) 125,3 b.
2. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0,02
3. Maxime Laheurte (FRA) +0:23
4. Jošito Watabe (JPN) +0:25
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:32
6. Manuel Faisst (GER) +0:33
7. Akito Watabe (JPN) +0:44
7. Espen Bjørnstad (NOR) +0:44
9. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:52
10. Francois Braud (FRA) +1:03
11. Szczepan Kupczak (POL) +1:04
12. Hideaki Nagai (JPN) +1:11
13. Samuel Costa (ITA) +1:14
14. Terence Weber (GER) +1:15
15. Ilkka Herola (FIN) +1:16
16. Rjota Jamamoto (JPN) +1:21
17. Bernhard Gruber (AUT)+1:35
18. Julian Schmid (GER) +1:36
19. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:39
20. Martin Fritz (AUT) +1:42
21. Lukas Klapfer (AUT) +1:44
22. Fabian Riessle (GER) +1:48
23. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:52
24. Vincenz Geiger (GER) +1:52
24. Paul Gerstgraser (AUT) +1:52
24. Tim Hug (SUI) +1:52
27. Espen Andersen (NOR) +1:55
28. Eero Hirvonen (FIN) +2:02
29. Antoine Gerard (FRA) +2:03
30. Wilhelm Denifl (AUT)+2:07
_____________________________
44. Jan Vytrval (CZE) +4:13 (10:03:23)