Boston – Florida 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:0 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 2:4 (kon.)
Detroit – NY Rangers 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa Bay – Minnesota 0:3 (kon.) | Chicago – Buffalo 5:4 (3:1 po s.n.)
Dallas – Colorado 4:0 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (kon.) | Arizona – Calgary 2:0 (kon.)
LA Kings – St. Louis 0:4 (kon.) | San Jose – Montreal 5:2 (kon.)
Arizona Coyotes
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Calgary Flames
cz Piatok 08.03.2019, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:40:08)

Calgary Flames: 30.

Neuvěřitelné! Arizona vítězí i v osmém zápase v řadě, když dnes poráží nejlepší tým Západní konference a Darcy Kuemper (Arizona) slaví čisté konto! V podání Kojotů to byl excelentní taktický výkon, kdy nechali soupeře v úvodu zápasu trochu vybláznit a poté mu dvěma góly dokázali zlomit vaz.

59:18
    S ambicemi Calgary na body to již vypadá hodně bledě, naopak další výhra Arizony je na spadnutí.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:35
    Josh Archibald (Arizona) mohl zpečetit vítězství domácích, ale z pravé strany netrefil branku!

57:53
    Michael Grabner (Arizona) opět netrefuje branku soupeře, ale není to zakázané uvolnění, hra pokračuje.

57:22
    Calgary stále bez gólmana, v šesti hráčích na ledě, ale stále bez nějaké velké šance, nedej bože prvního gólu.

57:00
    Rasmus Andersson (Calgary) netrefuje od modré branku Arizony.

56:29
    Clayton Keller (Arizona) zkouší z vlastní třetiny trefit prázdnou branku soupeře, ale je z toho pouze zakázané uvolnění.

55:52
    Michael Grabner (Arizona) netrefuje odkrytou branku Calgary, hosté si oddechli.

55:25
    Hosté to již v tuto chvíli zkouší v šesti, Mike Smith zůstává na střídačce!

55:15
    A další pokus hostů, tentokrát s elitní formací.

54:20
    Calgary se sice snaží, ale dostat se do útočného pásma a poté i do nějaké šance, to je dnes hodně těžké.

53:10
    Arizona pouze vyhazuje puk ze třetiny, to domácím v tuto chvíli stačí.
    52:34 Vinnie Hinostroza (Arizona) neproměnil nařízené trestné střílení!

52:34
    Vinnie Hinostroza (Arizona) neproměnil nařízené trestné střílení!

52:34
    Po faulu Giordana budou mít domácí výhodu trestného střílení!

51:30
    Nepřesná rozehrávka Sama Bennetta (Calgary), je odpískán icing, hra se stěhuje přes Smitha.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:55
    Calgary rozehrává zpoza vlastní branky, Arizona se ale stále velmi pozorně brání, hosté to budou mít hodně těžké.

50:05
    Posledních deset minut před námi, puk míří za branku Calgary, v moci ho mají hosté.

48:54
    A je tu další brejk, Clayton Keller (Arizona) se dostal sám před Smitha, kterého však nepřekonává.

48:27
    TJ Brodie (Calgary) neudržel puk na útočné modré, elitní formace Calgary ale zůstala na ledě.

48:00
    Calgary pomalu, ale jistě, získává převahu a hosté se budou snažit o vstřelení kontaktní branky.

46:55
    Oba týmy jsou již v plném počtu.

46:27
    Richard Pánik (Arizona) zablokoval střelu soupeře od modré a od slovenského internacionála se odrazil do středního pásma.

45:45
    Rasmus Andersson (Calgary) zakroužil útočným pásmem a dostal se před Kuempera, kterého ale překonat nedokázal.

45:20
    Michael Grabner (Arizona) se dostal do brejku, ale z pravé strany neprostřelil Smitha.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

44:50
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách, hosté se dostávají, po levé straně, do útočného pásma.

44:15
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Andrew Mangiapane – 2 min., držení).

44:15
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Josh Archibald – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

43:32
    Arizona v dnešním zápase potvrzuje skvělou formu z posledních zápasů.
    42:49 Jakob CHYCHRUN - 2:0

42:49
    Arizona právě vstřelila branku!
    Christian Fischer chtěl zakončit na hranici brankoviště, ale trefil jen nohu bránícího hráče, od něhož se ale puk odrazil před JAKOBA CHYCHRUNA, který střelou z první prostřelil, z vrcholu levého kruhu pro vhazování, zasahujícího Smitha. Celou situaci ještě muselo potvrdit video, hosté reklamovali nedovolený zákrok... a výrok sudích je jasný, gól platí, Calgary přichází o oddechový čas. Bez asistence.

42:40
    Puk za brankou Smitha, kde ho vybojovali domácí.

41:48

41:16
    Mark Giordano (Calgary) pálí od modré a puk končí na tyčce domácí branky.

40:52
    Nyní se hosté snaží usadit v útočném pásmu, ale domácí rychle přistupují.

40:35
    Calgary zahajuje třetí třetinu s výhodou přesilové hry.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:51.

Ve druhé třetině gól nepadl, Calgary mělo velké problémy s přechodem přes střední pásmo a výkon hostů zatím neodpovídá tomu, že jde o tým, který vévodí Západní konferenci. Naproti tomu Arizona se zatím velmi snaží, minimálně udržet těsné vedení, domácí hrají hodně takticky, hlavně neudělat chybu.

40:00

39:48
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Cousins – 2 min., podrážení).

39:22
    Calgary se dostává do útočného pásma, ale hosté nemají prostor na nějakou kombinaci, dobrá práce domácích.

38:20
    Mike Smith (Calgary) pomáhá obráncům s rozehrávkou, Calgary ale opět končí svou akci ve středním pásmu.

37:49
    Mario Kempe (Arizona) vybojoval puk a dostává se do útočného pásma.

37:13
    Brad Richardson (Arizona) to zkusil od modré, Smith v poklidu jeho střelu vyráží.

35:50
    Richard Pánik (Arizona) vrací puk za branku Calgary, kde ale Alex Goligoski neuspěl a hosté dostali puk ze třetiny.

35:12
    Mario Kempe (Arizona) si z levé strany sjel do zakončení a zdá se, že orazítkoval brankovou konstrukci!

34:24
    Hosté forčekují, domácí mají problém s rozehrávkou.

33:25
    Brad Richardson (Arizona) nahazuje puk do útočného pásma, tam ale hrají pouze hosté.

32:32
    Tato přesilová hra se Arizoně vůbec nepovedla, ale domácí získali alespoň další cenné dvě minuty, v nichž se nemuseli strachovat o těsné vedení.

32:16

31:32
    Další vyhozený puk v podání Calgary, domácí se snaží rychle vrátit zpět, ale nedaří se...

31:10
    A hostům se nakonec podařilo puk vyhodit a unavená čtveřice může vystřídat.

30:49
    Arizona se sice drží v útočném pásmu, ale domácí nejsou v optimálním rozestavení.

30:16
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Elias Lindholm – 2 min., hákování).

30:02
    Jsme ve druhé polovině utkání, v němž je to stále o gól, stále je vše otevřené.

29:04
    Andrew Mangiapane (Calgary) zkoušel bekhendem, z pravé strany, srovnat skóre, ale Darcy Kuemper (Arizona) jeho střelu dokázal zneškodnit.

28:15
    Arizona v tuto chvíli hraje takovou udržovanou... hlavně dobře bránit a nehnat se bezhlavě do útočení.

27:50
    Mark Jankowski (Calgary) vybojoval puk ve vlastním pásmu a postupuje dopředu.

26:45
    Mikael Backlund (Calgary) pálí z mezikruží, po přihrávce Giordana z levé strany, Darcy Kuemper (Arizona) si ale se střelou z voleje dokázal poradit.

26:19
    Nick Cousins (Arizona) posouvá puk do útočného pásma a odchází střídat.

25:26
    Mike Smith (Calgary) má puk ve své lapačce, hra přerušena.

24:57
    Calgary se v útoku zatím vůbec nedaří, s výjimkou samotného úvodu zápasu.

23:23
    Puk v hledišti, hra přerušena, vhazovat se bude po levici Smitha.

22:10
    Calgary se drží v útočném pásmu.

21:40
    Nepřesná rozehrávka domácích, je odpískáno zakázané uvolnění.

21:18
    Jakob Chychrun (Arizona) vyčkává za vlastní brankou na to, až jeho spoluhráči vystřídají.

20:28
    Oliver Ekman-Larsson (Arizona) pálí od modré, před brankou se snaží dostat k dorážce Michael Grabner, před nímž ale puk odehrál obránce Flames.

20:01

Další třetina začne přibližně v 4:04.

První třetina je za námi, skvěle do ní vstoupili hosté, kteří doslova zamkli domácí v jejich třetině. Nicméně byl to spíše platonický tlak, protože z něho tolik šancí nakonec nebylo. Naproti tomu domácím se povedlo tlak nejen přečkat, ale díky proměněnému brejku také skórovat. Do konce třetiny se pak hrála spíše taktická bitva.

20:00

19:00
    Poslední minuta první třetiny, hosté s pukem ve vlastní třetině.

18:45
    Třetina se již pouze dohrává, puk ve středním pásmu.

17:35
    A další rychlý brejk domácích, Josh Archibald potáhl po levé straně, na pravé mu najel Michael Grabner, jenže do přihrávky sáhl bránící Frolík, takže puk skončil pouze nad brankou.

17:08
    Calgary krátce v útočném pásmu, než puk získal Niklas Hjalmarsson (Arizona), který ho poslal ze třetiny.

16:35
    Darcy Kuemper (Arizona) sklepává nahozený puk soupeřem, domácí rozehrávají.

16:17

15:30
    Calgary se podruhé za sebou osvobozuje a hosté bleskově střídají.

15:03
    Oliver Ekman-Larsson (Arizona) to zkouší z pravé strany, ale Mike Smith chytá jeho střelu do lapačky a přerušuje hru.

14:49
    Arizona v útočném pásmu, Christian Dvorak zavezl puk po pravé straně.

14:17
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mikael Backlund – 2 min., krosček).

13:23
    Calgary v tuto chvíli těžko hledá cestu do útočného pásma.

12:36
    Christian Dvorak (Arizona) se přihnal z levé strany k brance Flames a pokusil se překonat zasahujícího Smitha, který zneškodnil střelu Pánika... puk se ale nějakým způsobem odrazil před branku, kde ho odehrál obránce Calgary.

12:18
    Následuje pouze vyhození puku v podání hostů, to znamená jediné – zakázané uvolnění Calgary, hra se tak vrací před Smitha.

11:50
    Arizoně se daří dostat puk ze třetiny a chvíli se udržet ve třetině soupeře.

11:15
    Elitní lajna Calgary se nyní pokusí odpovědět na gól soupeře.
    10:16 Clayton KELLER - 1:0

10:16
    Rychlé přečíslení dva na jednoho zakončil CLAYTON KELLER střelou z první, po povedené přihrávce Dvoraka z levé strany, přes ležícího obránce Calgary. Asistence: Christian Dvorak a Jakob Chychrun.

09:48
    A právě Michael Frolík (Calgary) se dostal do šance, z pravé strany ale nedokázal překonat Kuempera.

09:14
    Michael Frolík (Calgary) nahazuje puk do útočného pásma a hosté mohou opět útočit.

08:41
    Puk za brankou Arizony, kde ho vybojovali hosté, ti také mohou útočit.

08:05
    Michael Grabner (Arizona) ve velké šanci, kdy se z pravé strany dostal sám před Smitha, toho ale překonat nedokázal.

07:14
    A registrujeme vůbec první střelecký pokus domácích, kdy Richard Pánik tečuje nahození z pravé strany, Smith je ale pozorný a chytá.

06:54
    Arizona se také na chvíli dostala do útočného pásma a zdá se, že úvodní nápor Calgary je ten tam.

06:30
    Mark Jankowski (Calgary) neuspěl v útočném pásmu, puk míří ze třetiny Arizony.

05:50
    Calgary drželo soupeře celé dvě minuty v jeho třetině, ze strany hostů tomu chybělo trochu více přesnosti.

05:37

05:17
    Bránící čtveřice Arizony již toho má plné zuby, hosté hrají přesilovou hru výborně.

04:30
    Další střela Lindholma z pravé strany, znovu puk končí vedle branky Arizony.

04:11
    Elias Lindholm (Calgary) to zkouší z pravé strany, před brankou Arizony ještě operuje Tkachuk.

03:37
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Darcy Kuemper – 2 min., podrážení). Trest odpyká Vinnie Hinostroza.

03:32
    Arizona stále pod velkým tlakem!

02:16
    Darcy Kuemper (Arizona) chytá střelu Sama Bennetta a raději přerušuje hru.

01:43
    Hosté znovu v útočném pásmu, Calgary má skvělý vstup do zápasu.

00:53
    Alex Goligoski (Arizona) zablokoval střelu Tkachuka.

00:30
    Calgary v útočném pásmu, o puk se bojuje za brankou Darcy Kuempera.

00:01

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Chychrun, Goligoski, Connauton, Demers – Crouse, Galchenyuk, J. Archibald – Grabner, Dvorak, Keller – Pánik, Richardson, Hinostroza – Garland, Kempe, Cousins.

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Brodie, Giordano, Hanifin, Hamonic, Fantenberg, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, Tkachuk – Frolík, Backlund, E. Lindholm – S. Bennett, Jankowski, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Hathaway.

CALGARY FLAMES
    Suveréna Západní konference nečeká v Arizoně nic snadného. V pohodě hrající Kojoti budou chtít obrat o body i Calgary, které vládne konferenci se šestibodovým před druhým Nashvillem. V rámci Pacifické divize ale suverenitu Calgary ohrožuje druhé San Jose, které ztrácí pouhé tři body, navíc má o zápas méně. Kanadský tým dokázal v této sezóně Arizonu porazit ve všech třech předchozích zápasech (6:1 venku, 7:1 a 5:2 doma), vyjde to i počtvrté?

ARIZONA COYOTES
    Kojoti z Arizony zaveleli k útoku na příčky, zajišťující play off. Do konce základní části jim ještě zbývá odehrát šestnáct zápasů a vyjdou-li stejně, jako ty poslední, tak se nemusí o play off obávat. Kojoti vyhráli všech sedm předchozích zápasů a drží tak parádní sedmizápasovou vítěznou sérii! Tu zahájili po prohře právě na ledě Calgary, kde 18. února prohráli 2:5. Na play off ztrácí aktuální Arizona pouze tři body, což není, vzhledem k aktuální formě, v podstatě žádná ztráta.

Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části zámořské NHL, v němž ARIZONA COYOTES přivítá na svém ledě CALGARY FLAMES.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.