Sjezd žen, Rosa Chutor | (zruš.) | | | Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Ženy 30 km volně, Seefeld | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Víceboj žen, 500 metrů | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Víceboj žen, 3000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS109, Seefeld | Vítěz: Rakousko (kon.) | | | Týmový závod, běh 4x5 km, Seefeld | Vítěz: Norsko (kon.) |
Závod smíšených družstev, HS109, Seefeld | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
Víceboj žen, 500 metrů
Vítěz: M. Takagiová (JPN)
Jan Vojkůvka
Výsledky závodu na 500 metrů
1. Miho Takagiová (JPN) 37,22
2. Ireen Wüstová (NED) +1,24
3. Antoinette de Jongová (NED) +1,30
4. Nana Takagiová (JPN) +1,45
5. Ida Njåtunová (NOR) +1,46
6. Mej Chan (CHN) +1,58
7. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +1,64
8. Nikola Zdráhalová (CZE) +1,69
9. Ajano Satoová (JPN) +1,77
10. Ivanie Blondinová (CAN) +1,80
11. Francesca Lollobrigidová (ITA) +1,83
12. Carlijn Achtereekteová (NED) +2,03
13. Martina Sáblíková (CZE) +2,10
Startovní listina
1. Natalja Voroninová (RUS)
2. Saskia Alusaluová (EST)
3. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
4. Claudia Pechsteinová (GER)
5. Carlijn Schoutensová (USA)
6. Valerie Maltaisová (CAN)
7. Isabelle Weidemannová (CAN)
8. Roxanne Dufterová (GER)
9. Marina Zujevová (BLR)
10. Martina Sáblíková (CZE)
11. Nikola Zdráhalová (CZE)
12. Karolina Bosieková (POL)
13. Mej Chan (CHN)
14. Ida Njåtunová (NOR)
15. Carlijn Achtereekteová (NED)
16. Ragne Wiklundová (NOR)
17. Ireen Wüstová (NED)
18. Miho Takagiová (JPN)
19. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
20. Ajano Satoová (JPN)
21. Francesca Lollobrigidová (ITA)
22. Antoinette de Jongová (NED)
23. Ivanie Blondinová (CAN)
24. Nana Takagiová (JPN)
1. Miho Takagiová (JPN) 37,22
2. Ireen Wüstová (NED) +1,24
3. Antoinette de Jongová (NED) +1,30
4. Nana Takagiová (JPN) +1,45
5. Ida Njåtunová (NOR) +1,46
6. Mej Chan (CHN) +1,58
7. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +1,64
8. Nikola Zdráhalová (CZE) +1,69
9. Ajano Satoová (JPN) +1,77
10. Ivanie Blondinová (CAN) +1,80
11. Francesca Lollobrigidová (ITA) +1,83
12. Carlijn Achtereekteová (NED) +2,03
13. Martina Sáblíková (CZE) +2,10
Startovní listina
1. Natalja Voroninová (RUS)
2. Saskia Alusaluová (EST)
3. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
4. Claudia Pechsteinová (GER)
5. Carlijn Schoutensová (USA)
6. Valerie Maltaisová (CAN)
7. Isabelle Weidemannová (CAN)
8. Roxanne Dufterová (GER)
9. Marina Zujevová (BLR)
10. Martina Sáblíková (CZE)
11. Nikola Zdráhalová (CZE)
12. Karolina Bosieková (POL)
13. Mej Chan (CHN)
14. Ida Njåtunová (NOR)
15. Carlijn Achtereekteová (NED)
16. Ragne Wiklundová (NOR)
17. Ireen Wüstová (NED)
18. Miho Takagiová (JPN)
19. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
20. Ajano Satoová (JPN)
21. Francesca Lollobrigidová (ITA)
22. Antoinette de Jongová (NED)
23. Ivanie Blondinová (CAN)
24. Nana Takagiová (JPN)
1. Miho Takagiová (JPN)
2. Ireen Wüstová (NED) +7,44
3. Antoinette de Jongová (NED) +7,80
4. Nana Takagiová (JPN)+8,70
5. Ida Njåtunová (NOR) +8,82
6. Mej Chan (CHN) +9,48
7. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +9,84
8. Nikola Zdráhalová (CZE) +10,14
9. Ajano Satoová (JPN) +10,62
10. Ivanie Blondinová (CAN) +10,80
11. Francesca Lollobrigidová (ITA) +11,04
12. Carlijn Achtereekteová (NED) +12,18
13. Martina Sáblíková (CZE) +12,60
1. Miho Takagiová (JPN) 37,22
2. Ireen Wüstová (NED) +1,24
3. Antoinette de Jongová (NED) +1,30
4. Nana Takagiová (JPN) +1,45
5. Ida Njåtunová (NOR) +1,46
6. Mej Chan (CHN) +1,58
7. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +1,64
8. Nikola Zdráhalová (CZE) +1,69
9. Ajano Satoová (JPN) +1,77
10. Ivanie Blondinová (CAN) +1,80
11. Francesca Lollobrigidová (ITA) +1,83
12. Carlijn Achtereekteová (NED) +2,03
13. Martina Sáblíková (CZE) +2,10
Ireen Wüstová je průběžně druhá, Antoinette de Jongová, evropská šampionka z letošního víceboje třetí.
1. Nikola Zdráhalová (CZE)
2. Martina Sáblíková (CZE)
3. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
4. Karolina Bosieková (POL)
5. Natalja Voroninová (RUS)
1. Natalja Voroninová (RUS)
2. Saskia Alusaluová (EST)
3. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
4. Claudia Pechsteinová (GER)
5. Carlijn Schoutensová (USA)
6. Valerie Maltaisová (CAN)
7. Isabelle Weidemannová (CAN)
8. Roxanne Dufterová (GER)
9. Marina Zujevová (BLR)
10. Martina Sáblíková (CZE)
11. Nikola Zdráhalová (CZE)
12. Karolina Bosieková (POL)
13. Mej Chan (CHN)
14. Ida Njåtunová (NOR)
15. Carlijn Achtereekteová (NED)
16. Ragne Wiklundová (NOR)
17. Ireen Wüstová (NED)
18. Miho Takagiová (JPN)
19. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
20. Ajano Satoová (JPN)
21. Francesca Lollobrigidová (ITA)
22. Antoinette de Jongová (NED)
23. Ivanie Blondinová (CAN)
24. Nana Takagiová (JPN)
Sábliková na MS ve víceboji během kariéry získala 4 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzovou medaili.