Sandhausen – Aue 0:3 (kon.) | Paderborn – St. Pauli 0:1 (kon.)
cz Sobota 02.03.2019, 13:00 • Benteler Arena, Paderborn • 2. nemecká Bundesliga

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (15:01:05)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:13.

Je dobojováno! St. Pauli na hřišti Paderbornu drtivou většinu času jenom bránilo, ale i tak si z něj odváží nesmírně cenné tři body, které mu v 81. minutě vystřelil Alexander Meier. Šestatřicetiletý útočník byl jediným hostujícím hráčem, který se dostával do šancí. Poslední z nich využil a svým pátým gólem po přesunu z Frankfurtu pomohl svému novému klubu upevnit si v tabulce čtvrté místo. Paderborn naopak nebere po čtyřech zápasech ani bod a zůstává sedmý.

90+4
    90+4. Uwe Hünemeier měl na hlavě vyrovnání, jenže trefil břevno!

90+4
    Ještě jedna domácí standardní situace, před kterou se vydal do vápna i brankář Zingerle. Schwede zleva odcentroval a Uwe Hünemeier hlavičkoval do břevna!

90+3
    Ze standardní situace domácí nevytěžili vůbec nic. Collinsův centr propadl k Himmelmannovi, jehož St. Pauli už je velmi blízko vítězství.

90+2
    Bernard Tekpetey byl na ose hřiště zastaven Danielem Buballou, který bude rovněž dohrávat se žlutou kartou.

90+2
    Marlon Ritter jemným nákopem dával balón do ohně, kde o něj bojoval Uwe Hünemeier, jenomže si pomohl útočným faulem.

90+1
    Trochu času na vyrovnání Paderborn ještě má. Nad rámec druhé půle jsou přidány další čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Mats Møller Dæhli, přichází Park Yi-young.

89
    Tekpetey se protančil do slušné palebné pozice, ze které ještě roztáhl hru doprava na Rittera. Ten dával přihrávku k malému vápnu dost na náhodu a našel jen kopačku Carstense.

87
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Rjó Mijaiči, přichází Florian Carstens.
    87. Červená karta po 2. žluté

87
    Ersin Zehir uprostřed hřiště podrazil Tekpeteye a po druhé žluté kartě dostal i poměrně zbytečnou červenou. Přesilovka pro Paderborn!

85
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Mohamed Dräger, přichází Khiry Shelton.

84
    Sven Michel tvrdším zákrokem poslal k zemi Buballu. St. Pauli zůstává na míči a zatím nepovoluje domácím žádný tlak.

83
    Strohdiek nebezpečně podskočil centrovaný balón, ale svou chybku ihned napravil, když sám zablokoval Meierovu střelu.