Sjezd žen, Rosa Chutor | (zruš.) | | | Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Ženy 30 km volně, Seefeld | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Víceboj žen, 500 metrů | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Víceboj žen, 3000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS109, Seefeld | Vítěz: Rakousko (kon.) | | | Týmový závod, běh 4x5 km, Seefeld | Vítěz: Norsko (kon.) |
Závod smíšených družstev, HS109, Seefeld | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
Závod smíšených družstev, HS109, Seefeld
Vítěz: Německo
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Německo 1012,2
2. Rakousko 989,9
3. Norsko 938,4
4. Slovinsko 930,8
5. Japonsko 928,6
6. Polsko 914,9
7. Rusko 896,2
8. Itálie 801,4
9. Česko 374,4
10. USA 364,9
11. Finsko 354,8
12. Rumunsko 311,1
13. Kazachstán 256,8
Startovní listina 2. kola
1. Elena Runggaldierová (ITA)
2. Anna Špyněvová (RUS)
3. Urša Bogatajová (SLO)
4. Kinga Rajdová (POL)
5. Anna Odine Strömová (NOR)
6. Eva Pinkelnigová (AUT)
7. Juki Itoová (JPN)
8. Katharina Althausová (GER)
9. Sebastian Colloredo (ITA)
10. Dmitrij Vasiljev (RUS)
11. Žiga Jelar (SLO)
12. Dawid Kubacki (POL)
13. Robert Johansson (NOR)
14. Philipp Aschenwald (AUT)
15. Jukija Sato (JPN)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Lara Malsinerová (ITA)
18. Sofija Tichonovová (RUS)
19. Nika Križnarová (SLO)
20. Kamila Karpielová (POL)
21. Maren Lundbyová (NOR)
22. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
23. Sara Takanašiová (JPN)
24. Jualiane Seyfarthová (GER)
25. Alex Insam (ITA)
26. Jevgenij Klimov (RUS)
27. Peter Prevc (SLO)
28. Kamil Stoch (POL)
29. Andreas Stjernen (NOR)
30. Stefan Kraft (AUT)
31. Rjoju Kobajaši (JPN)
32. Karl Geiger (GER)
Průběžné pořadí po 1. kole
1. Německo 491,0
2. Rakousko 487,1
3. Polsko 440,6
4. Norsko 440,0
5. Japonsko 437,3
6. Slovinsko 437,2
7. Rusko 430,6
8. Itálie 377,0
9. Česko 374,4
10. USA 364,9
11. Finsko 354,8
12. Rumunsko 311,1
13. Kazachstán 256,8
Startovní listina
1. Valentina Sděržikovová (KAZ)
2. Andreea Diana Trambitasová (ROU)
3. Nini Lussiová (USA)
4. Susanna Forrströmová (FIN)
5. Elena Runggaldierová (ITA)
6. Karolína Indráčková (CZE)
7. Anna Špyněvová (RUS)
8. Urša Bogatajová (SLO)
9. Kinga Rajdová (POL)
10. Anna Odine Strömová (NOR)
11. Eva Pinkelnigová (AUT)
12. Juki Itoová (JPN)
13. Katharina Althausová (GER)
14. Sabiržan Muminov (KAZ)
15. Hunor Farkas (ROU)
16. Kevin Bickner (USA)
17. Jarkko Määttä (FIN)
18. Sebastian Colloredo (ITA)
19. Viktor Polášek (CZE)
20. Dmitrij Vasiljev (RUS)
21. Žiga Jelar (SLO)
22. Dawid Kubacki (POL)
23. Robert Johansson (NOR)
24. Philipp Aschenwald (AUT)
25. Jukija Sato (JPN)
26. Markus Eisenbichler (GER)
27. Veronika Šiškinová (KAZ)
28. Daniela Haralambieová (ROU)
29. Nita Englundová (USA)
30. Julia Kykkänenová (FIN)
31. Lara Malsinerová (ITA)
32. Štěpánka Ptáčková (CZE)
33. Sofija Tichonovová (RUS)
34. Nika Križnarová (SLO)
35. Kamila Karpielová (POL)
36. Maren Lundbyová (NOR)
37. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
38. Sara Takanašiová (JPN)
39. Jualiane Seyfarthová (GER)
40. Sergej Tkačenko (KAZ)
41. Radu Mihai Pacurar (ROU)
42. Casey Larson (USA)
43. Antti Aalto (FIN)
44. Alex Insam (ITA)
45. Roman Koudelka (CZE)
46. Jevgenij Klimov (RUS)
47. Peter Prevc (SLO)
48. Kamil Stoch (POL)
49. Andreas Stjernen (NOR)
50. Stefan Kraft (AUT)
51. Rjoju Kobajaši (JPN)
52. Karl Geiger (GER)
1. Německo 1012,2
2. Rakousko 989,9
3. Norsko 938,4
4. Slovinsko 930,8
5. Japonsko 928,6
6. Polsko 914,9
7. Rusko 896,2
8. Itálie 801,4
9. Česko 374,4
10. USA 364,9
11. Finsko 354,8
12. Rumunsko 311,1
13. Kazachstán 256,8
Startovní listina 2. kola
1. Elena Runggaldierová (ITA)
2. Anna Špyněvová (RUS)
3. Urša Bogatajová (SLO)
4. Kinga Rajdová (POL)
5. Anna Odine Strömová (NOR)
6. Eva Pinkelnigová (AUT)
7. Juki Itoová (JPN)
8. Katharina Althausová (GER)
9. Sebastian Colloredo (ITA)
10. Dmitrij Vasiljev (RUS)
11. Žiga Jelar (SLO)
12. Dawid Kubacki (POL)
13. Robert Johansson (NOR)
14. Philipp Aschenwald (AUT)
15. Jukija Sato (JPN)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Lara Malsinerová (ITA)
18. Sofija Tichonovová (RUS)
19. Nika Križnarová (SLO)
20. Kamila Karpielová (POL)
21. Maren Lundbyová (NOR)
22. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
23. Sara Takanašiová (JPN)
24. Jualiane Seyfarthová (GER)
25. Alex Insam (ITA)
26. Jevgenij Klimov (RUS)
27. Peter Prevc (SLO)
28. Kamil Stoch (POL)
29. Andreas Stjernen (NOR)
30. Stefan Kraft (AUT)
31. Rjoju Kobajaši (JPN)
32. Karl Geiger (GER)
Průběžné pořadí po 1. kole
1. Německo 491,0
2. Rakousko 487,1
3. Polsko 440,6
4. Norsko 440,0
5. Japonsko 437,3
6. Slovinsko 437,2
7. Rusko 430,6
8. Itálie 377,0
9. Česko 374,4
10. USA 364,9
11. Finsko 354,8
12. Rumunsko 311,1
13. Kazachstán 256,8
Startovní listina
1. Valentina Sděržikovová (KAZ)
2. Andreea Diana Trambitasová (ROU)
3. Nini Lussiová (USA)
4. Susanna Forrströmová (FIN)
5. Elena Runggaldierová (ITA)
6. Karolína Indráčková (CZE)
7. Anna Špyněvová (RUS)
8. Urša Bogatajová (SLO)
9. Kinga Rajdová (POL)
10. Anna Odine Strömová (NOR)
11. Eva Pinkelnigová (AUT)
12. Juki Itoová (JPN)
13. Katharina Althausová (GER)
14. Sabiržan Muminov (KAZ)
15. Hunor Farkas (ROU)
16. Kevin Bickner (USA)
17. Jarkko Määttä (FIN)
18. Sebastian Colloredo (ITA)
19. Viktor Polášek (CZE)
20. Dmitrij Vasiljev (RUS)
21. Žiga Jelar (SLO)
22. Dawid Kubacki (POL)
23. Robert Johansson (NOR)
24. Philipp Aschenwald (AUT)
25. Jukija Sato (JPN)
26. Markus Eisenbichler (GER)
27. Veronika Šiškinová (KAZ)
28. Daniela Haralambieová (ROU)
29. Nita Englundová (USA)
30. Julia Kykkänenová (FIN)
31. Lara Malsinerová (ITA)
32. Štěpánka Ptáčková (CZE)
33. Sofija Tichonovová (RUS)
34. Nika Križnarová (SLO)
35. Kamila Karpielová (POL)
36. Maren Lundbyová (NOR)
37. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
38. Sara Takanašiová (JPN)
39. Jualiane Seyfarthová (GER)
40. Sergej Tkačenko (KAZ)
41. Radu Mihai Pacurar (ROU)
42. Casey Larson (USA)
43. Antti Aalto (FIN)
44. Alex Insam (ITA)
45. Roman Koudelka (CZE)
46. Jevgenij Klimov (RUS)
47. Peter Prevc (SLO)
48. Kamil Stoch (POL)
49. Andreas Stjernen (NOR)
50. Stefan Kraft (AUT)
51. Rjoju Kobajaši (JPN)
52. Karl Geiger (GER)
1. Německo 1012,2
2. Rakousko 989,9
3. Norsko 938,4
4. Slovinsko 930,8
5. Japonsko 928,6
6. Polsko 914,9
7. Rusko 896,2
8. Itálie 801,4
9. Česko 374,4
10. USA 364,9
11. Finsko 354,8
12. Rumunsko 311,1
13. Kazachstán 256,8