Olomouc – Slavia | 33:28 (kon.) | | | Most – Bánovce | 35:17 (kon.) | | | Prešov – Písek | 29:35 (kon.) |
Hranice – Plzeň | 25:30 (kon.) | | | Litovel – Kopřivnice | 24:33 (kon.) | | | Jičín – Frýdek-M. | 28:19 (kon.) |
koniec
DHK Baník Most
35:17
(17:6)
HK Gabor Bánovce nad Bebravou
60
|
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Linda Jungová). (35:17)
|
|
55
|
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Kristína Obstová). (29:15)
|
|
54
|
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Linda Jungová). (29:14)
|
|
42
|
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Natália Minárechová). (20:9)
|
|
21
|
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Katarína Kostelná). (10:4)
|
|
18
|
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Zuzana Galková). (7:4)
|
|
9
|
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Dominika Zachová). (4:1)
|
DHK Baník Most | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
31 | B | D. Müllnerová | 0/0 | 0 | 0 | ||
79 | B | S. Novotná | 0/0 | 0 | 0 | ||
B | K. Opatová | 0/0 | 0 | 0 | |||
7 | LS | V. Dvořáková | 4/0 | 0 | 0 | ||
33 | PK | T. Eksteinová | 4/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | L. Jungová | 2/0 | 0 | 2 | ||
81 | SS | K. Kostelná | 1/0 | 0 | 1 | ||
48 | PS | S. Kovářová | 5/3 | 0 | 0 | ||
96 | SS | V. Mikulášková | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | L. Mikulčík | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | A. Stříšková | 1/0 | 0 | 0 | ||
15 | PS | J. Šustková | 5/2 | 0 | 0 | ||
58 | P | B. Tesařová | 5/0 | 0 | 0 | ||
88 | PK | D. Zachová | 6/0 | 0 | 1 | ||
Celkom | 35/5 | 0 | 2 | 4 | 0 | ||
HK Gabor Bánovce nad Bebravou | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | M. Sakalošová | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | PK | Z. Galková | 1/0 | 0 | 1 | ||
11 | LS | Z. Hollá | 3/0 | 1 | 0 | ||
22 | PS | K. Matušincová | 3/1 | 1 | 0 | ||
27 | P | N. Minárechová | 4/0 | 0 | 1 | ||
23 | LS | K. Obstová | 0/0 | 0 | 1 | ||
13 | P | L. Paulová | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | P | A. Ráciková | 4/0 | 0 | 0 | ||
5 | SS | E. Žáčiková | 1/0 | 0 | 0 | ||
Nešpecifikovaný hráč | 1/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
Celkom | 17/1 | 2 | 3 | 3 | 0 |
DHK Baník Most:
Müllnerová, Novotná, Opatová – V. Dvořáková, Stříšková, Jungová, Mikulčík, Šustková, Eksteinová, Kovařová, Tesařová, Kostelná, Zachová, Mikulášková.
Náhradníci:
Tréner:
HK Gabor Bánovce nad Bebravou: Sakalošová – Žáčiková, Galková, Ráciková, Hollá, Paulová, Matušincová, K. Obstová, Minárechová.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HK Gabor Bánovce nad Bebravou: Sakalošová – Žáčiková, Galková, Ráciková, Hollá, Paulová, Matušincová, K. Obstová, Minárechová.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bareš – Uhlíř
Diváci:
Jiří Rybář