Smíšená štafeta jednotlivců, Salt Lake City | Vítěz: Itálie (kon.) | | | Smíšená štafeta, Salt Lake City | Vítěz: Francie (kon.) |
Muži HS145, Willingen | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Åre | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Åre | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Cogne | Vítěz: K. Niskanenová (FIN) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Cogne | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
SP - smíšená štafeta, Salt Lake City
Vítěz: Francie
Karel Jedlička
Konečné pořadí v cíli:
1. Francie 1:03:51,4 (0+3)
2. Německo +13,5 (0+6)
3. Norsko +1:02,2 (2+11)
4. Švýcarsko +1:31,2 (1+6)
5. Švédsko +1:59,7 (0+5)
6. Česká republika +2:12,9 (0+8)
7. Rusko +2:41,3 (0+7)
8. Rakousko +2:48,5 (1+8)
9. Estonsko +2:55,9 (0+10)
10. USA +2:59,9 (0+5)
11. Itálie +3:46,5 (3+14)
12. Kanada +3:50,8 (2+13)
13. Japonsko +4:21,0 (0+11)
14. Ukrajina +4:49,2 (0+11)
15. Slovinsko
16. Bulharsko
17. Litva
18. Kazachstán
19. Bělorusko - vš. kolo zpět
Polsko - diskvalifikace
Pořadí po osmé střelbě:
1. Francie 59:20,0 (0+3)
2. Německo +27,0 (0+6)
3. Norsko +55,2 (2+11)
4. Švýcarsko +1:41,1 (1+6)
5. Švédsko +1:51,2 (0+5)
6. Česká republika +2:17,4 (0+8).
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Francie 53:40,7 (0+3)
2. Německo +13,6 (0+5)
3. Norsko +15,8 (1+8)
4. Švýcarsko +1:37,4 (1+5)
5. Česká republika +1:39,8 (0+5).
Pořadí po třetí předávce:
1. Německo 48:29,6 (0+4)
2. Francie +0,5 (0+3)
3. Norsko +17,8 (1+8)
4. Švýcarsko +42,9 (0+2)
5. Česká republika +1:00,5 (0+3).
Pořadí po šesté střelbě:
1. Francie 44:08,0 (0+3)
2. Německo +5,8 (0+4)
3. Norsko +25,0 (1+8)
4. Švýcarsko +31,1 (0+2)
5. Česká republika +58,9 (0+3).
Pořadí po páté střelbě:
1. Norsko 38:01,1 (0+5)
2. Francie +0,7 (0+1)
3. Německo +21,6 (0+4)
4. Švýcarsko +43,1 (0+2)
5. Česká republika +53,1 (0+1).
Pořadí po druhé předávce:
1. Norsko 32:23,9 (0+2)
2. Francie +26,1 (0+1)
3. Německo +38,9 (0+4)
4. Česká republika +1:10,9 (0+1)
5. Švýcarsko +1:11,1 (0+2).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Norsko 27:55,8 (0+2)
2. Francie +6,0 (0+1)
3. Německo +19,6 (0+4)
4. Česká republika +49,3 (0+1)
5. Švýcarsko +49,3 (0+2).
Pořadí po třetí střelbě:
1. Francie 21:46,4 (0+0)
2. Norsko +1,4 (0+2)
3. Německo +7,7 (0+2)
4. Česká republika +35,7 (0+0)
5. Rusko +57,7 (0+2).
Pořadí po první předávce:
1. Německo 16:13,0 (0+1)
2. Francie +0,0 (0+0)
3. Norsko +17,9 (0+2)
4. Česká republika +24,8 (0+0)
5. Estonsko +34,3 (0+1).
Pořadí po druhé střelbě:
1. Německo 11:32,4 (0+1)
2. Francie +0,8 (0+0)
3. Česká republika +9,0 (0+0)
4. Švédsko +17,9 (0+2)
5. Estonsko +18,8 (0+1).
Pořadí po první střelbě:
1. Švédsko 5:35,6 (0+0)
2. Bělorusko +1,0 (0+0)
3. Norsko +2,4 (0+0)
4. Švýcarsko +3,3 (0+0)
5. Česká republika +3,6 (0+0).
Startovní listina:
1 FRANCIE (Fillon-Maillet, Desthieux, Aymonierová, Chevalierová)
2 ŠVÝCARSKO (Finello, Weger, E. Gasparinová, Häckiová)
3 ITÁLIE (Bormolini, Windisch, Gontierová, Vittozziová)
4 RUSKO (Povarnicyn, Loginov, Kuklinová, Vasiljevová)
5 NORSKO (Christiansen, J.Bø, Eckhoffová, Røiselandová)
6 NĚMECKO (Lesser, Doll, Hildebrandová, Hinzová)
7 ŠVÉDSKO (Stenersen, Femling, Anderssonová, Högbergová)
8 UKRAJINA (Tyščenko, Lesjuk, Bondarová, Bělkinová)
9 KANADA (S. Gow, Millar, Beaudryová, Lunderová)
10 BULHARSKO (Gerdžikov, Iliev, Kadevová, Todorovová)
11 BĚLORUSKO (Varaběj, Lazovskij, Jurkevičová, Solová)
12 ČESKO (Šlesingr, Krčmář, Davidová, Puskarčíková)
13 USA (Howe, Brown, Reidová, Eganová)
14 RAKOUSKO (Leitner, T. Eberhard, Schwaigerová, Riederová)
15 ESTONSKO (Ermits, Remmelg, Tomingasová, Talihärmová)
16 KAZACHSTÁN (Vitěnko, Jeremin, Kondraťjevová, Achatovová)
17 POLSKO (Szczurek, Guzik, Hojniszová, Żuková)
18 LITVA (Strolia, Banys, Leščinská, Kočerginová)
19 JAPONSKO (Ozaki, Kobonoki, Maedová, Tačizakiová)
20 SLOVINSKO (Tršan, Drinovec, Pojeová, Einfaltová)
1. Francie 1:03:51,4 (0+3)
2. Německo +13,5 (0+6)
3. Norsko +1:02,2 (2+11)
4. Švýcarsko +1:31,2 (1+6)
5. Švédsko +1:59,7 (0+5)
6. Česká republika +2:12,9 (0+8)
7. Rusko +2:41,3 (0+7)
8. Rakousko +2:48,5 (1+8)
9. Estonsko +2:55,9 (0+10)
10. USA +2:59,9 (0+5)
11. Itálie +3:46,5 (3+14)
12. Kanada +3:50,8 (2+13)
13. Japonsko +4:21,0 (0+11)
14. Ukrajina +4:49,2 (0+11)
15. Slovinsko
16. Bulharsko
17. Litva
18. Kazachstán
19. Bělorusko - vš. kolo zpět
Polsko - diskvalifikace
Pořadí po osmé střelbě:
1. Francie 59:20,0 (0+3)
2. Německo +27,0 (0+6)
3. Norsko +55,2 (2+11)
4. Švýcarsko +1:41,1 (1+6)
5. Švédsko +1:51,2 (0+5)
6. Česká republika +2:17,4 (0+8).
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Francie 53:40,7 (0+3)
2. Německo +13,6 (0+5)
3. Norsko +15,8 (1+8)
4. Švýcarsko +1:37,4 (1+5)
5. Česká republika +1:39,8 (0+5).
Pořadí po třetí předávce:
1. Německo 48:29,6 (0+4)
2. Francie +0,5 (0+3)
3. Norsko +17,8 (1+8)
4. Švýcarsko +42,9 (0+2)
5. Česká republika +1:00,5 (0+3).
Pořadí po šesté střelbě:
1. Francie 44:08,0 (0+3)
2. Německo +5,8 (0+4)
3. Norsko +25,0 (1+8)
4. Švýcarsko +31,1 (0+2)
5. Česká republika +58,9 (0+3).
Pořadí po páté střelbě:
1. Norsko 38:01,1 (0+5)
2. Francie +0,7 (0+1)
3. Německo +21,6 (0+4)
4. Švýcarsko +43,1 (0+2)
5. Česká republika +53,1 (0+1).
Pořadí po druhé předávce:
1. Norsko 32:23,9 (0+2)
2. Francie +26,1 (0+1)
3. Německo +38,9 (0+4)
4. Česká republika +1:10,9 (0+1)
5. Švýcarsko +1:11,1 (0+2).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Norsko 27:55,8 (0+2)
2. Francie +6,0 (0+1)
3. Německo +19,6 (0+4)
4. Česká republika +49,3 (0+1)
5. Švýcarsko +49,3 (0+2).
Pořadí po třetí střelbě:
1. Francie 21:46,4 (0+0)
2. Norsko +1,4 (0+2)
3. Německo +7,7 (0+2)
4. Česká republika +35,7 (0+0)
5. Rusko +57,7 (0+2).
Pořadí po první předávce:
1. Německo 16:13,0 (0+1)
2. Francie +0,0 (0+0)
3. Norsko +17,9 (0+2)
4. Česká republika +24,8 (0+0)
5. Estonsko +34,3 (0+1).
Pořadí po druhé střelbě:
1. Německo 11:32,4 (0+1)
2. Francie +0,8 (0+0)
3. Česká republika +9,0 (0+0)
4. Švédsko +17,9 (0+2)
5. Estonsko +18,8 (0+1).
Pořadí po první střelbě:
1. Švédsko 5:35,6 (0+0)
2. Bělorusko +1,0 (0+0)
3. Norsko +2,4 (0+0)
4. Švýcarsko +3,3 (0+0)
5. Česká republika +3,6 (0+0).
Startovní listina:
1 FRANCIE (Fillon-Maillet, Desthieux, Aymonierová, Chevalierová)
2 ŠVÝCARSKO (Finello, Weger, E. Gasparinová, Häckiová)
3 ITÁLIE (Bormolini, Windisch, Gontierová, Vittozziová)
4 RUSKO (Povarnicyn, Loginov, Kuklinová, Vasiljevová)
5 NORSKO (Christiansen, J.Bø, Eckhoffová, Røiselandová)
6 NĚMECKO (Lesser, Doll, Hildebrandová, Hinzová)
7 ŠVÉDSKO (Stenersen, Femling, Anderssonová, Högbergová)
8 UKRAJINA (Tyščenko, Lesjuk, Bondarová, Bělkinová)
9 KANADA (S. Gow, Millar, Beaudryová, Lunderová)
10 BULHARSKO (Gerdžikov, Iliev, Kadevová, Todorovová)
11 BĚLORUSKO (Varaběj, Lazovskij, Jurkevičová, Solová)
12 ČESKO (Šlesingr, Krčmář, Davidová, Puskarčíková)
13 USA (Howe, Brown, Reidová, Eganová)
14 RAKOUSKO (Leitner, T. Eberhard, Schwaigerová, Riederová)
15 ESTONSKO (Ermits, Remmelg, Tomingasová, Talihärmová)
16 KAZACHSTÁN (Vitěnko, Jeremin, Kondraťjevová, Achatovová)
17 POLSKO (Szczurek, Guzik, Hojniszová, Żuková)
18 LITVA (Strolia, Banys, Leščinská, Kočerginová)
19 JAPONSKO (Ozaki, Kobonoki, Maedová, Tačizakiová)
20 SLOVINSKO (Tršan, Drinovec, Pojeová, Einfaltová)
1 FRANCIE (Fillon-Maillet, Desthieux, Aymonierová, Chevalierová)
2 ŠVÝCARSKO (Finello, Weger, E. Gasparinová, Häckiová)
3 ITÁLIE (Bormolini, Windisch, Gontierová, Vittozziová)
4 RUSKO (Povarnicyn, Loginov, Kuklinová, Vasiljevová)
5 NORSKO (Christiansen, J.Bø, Eckhoffová, Røiselandová)
6 NĚMECKO (Lesser, Doll, Hildebrandová, Hinzová)
7 ŠVÉDSKO (Stenersen, Femling, Anderssonová, Högbergová)
8 UKRAJINA (Tyščenko, Lesjuk, Bondarová, Bělkinová)
9 KANADA (S. Gow, Millar, Beaudryová, Lunderová)
10 BULHARSKO (Gerdžikov, Iliev, Kadevová, Todorovová)
11 BĚLORUSKO (Varaběj, Lazovskij, Jurkevičová, Solová)
12 ČESKO (Šlesingr, Krčmář, Davidová, Puskarčíková)
13 USA (Howe, Brown, Reidová, Eganová)
14 RAKOUSKO (Leitner, T. Eberhard, Schwaigerová, Riederová)
15 ESTONSKO (Ermits, Remmelg, Tomingasová, Talihärmová)
16 KAZACHSTÁN (Vitěnko, Jeremin, Kondraťjevová, Achatovová)
17 POLSKO (Szczurek, Guzik, Hojniszová, Żuková)
18 LITVA (Strolia, Banys, Leščinská, Kočerginová)
19 JAPONSKO (Ozaki, Kobonoki, Maedová, Tačizakiová)
20 SLOVINSKO (Tršan, Drinovec, Pojeová, Einfaltová)
1. Švédsko 5:35,6 (0+0)
2. Bělorusko +1,0 (0+0)
3. Norsko +2,4 (0+0)
4. Švýcarsko +3,3 (0+0)
5. Česká republika +3,6 (0+0).
1. Německo 11:32,4 (0+1)
2. Francie +0,8 (0+0)
3. Česká republika +9,0 (0+0)
4. Švédsko +17,9 (0+2)
5. Estonsko +18,8 (0+1).
1. Německo 16:13,0 (0+1)
2. Francie +0,0 (0+0)
3. Norsko +17,9 (0+2)
4. Česká republika +24,8 (0+0)
5. Estonsko +34,3 (0+1).
1. Francie 21:46,4 (0+0)
2. Norsko +1,4 (0+2)
3. Německo +7,7 (0+2)
4. Česká republika +35,7 (0+0)
5. Rusko +57,7 (0+2).
1. Norsko 27:55,8 (0+2)
2. Francie +6,0 (0+1)
3. Německo +19,6 (0+4)
4. Česká republika +49,3 (0+1)
5. Švýcarsko +49,3 (0+2).
1. Norsko 32:23,9 (0+2)
2. Francie +26,1 (0+1)
3. Německo +38,9 (0+4)
4. Česká republika +1:10,9 (0+1)
5. Švýcarsko +1:11,1 (0+2).
1. Norsko 38:01,1 (0+5)
2. Francie +0,7 (0+1)
3. Německo +21,6 (0+4)
4. Švýcarsko +43,1 (0+2)
5. Česká republika +53,1 (0+1).
1. Francie 44:08,0 (0+3)
2. Německo +5,8 (0+4)
3. Norsko +25,0 (1+8)
4. Švýcarsko +31,1 (0+2)
5. Česká republika +58,9 (0+3).
1. Německo 48:29,6 (0+4)
2. Francie +0,5 (0+3)
3. Norsko +17,8 (1+8)
4. Švýcarsko +42,9 (0+2)
5. Česká republika +1:00,5 (0+3).
1. Francie 53:40,7 (0+3)
2. Německo +13,6 (0+5)
3. Norsko +15,8 (1+8)
4. Švýcarsko +1:37,4 (1+5)
5. Česká republika +1:39,8 (0+5).
1. Francie 59:20,0 (0+3)
2. Německo +27,0 (0+6)
3. Norsko +55,2 (2+11)
4. Švýcarsko +1:41,1 (1+6)
5. Švédsko +1:51,2 (0+5)
6. Česká republika +2:17,4 (0+8).
1. Francie 1:03:51,4 (0+3)
2. Německo +13,5 (0+6)
3. Norsko +1:02,2 (2+11)
4. Švýcarsko +1:31,2 (1+6)
5. Švédsko +1:59,7 (0+5)
6. Česká republika +2:12,9 (0+8)
7. Rusko +2:41,3 (0+7)
8. Rakousko +2:48,5 (1+8)
9. Estonsko +2:55,9 (0+10)
10. USA +2:59,9 (0+5)
11. Itálie +3:46,5 (3+14)
12. Kanada +3:50,8 (2+13)
13. Japonsko +4:21,0 (0+11)
14. Ukrajina +4:49,2 (0+11)
15. Slovinsko
16. Bulharsko
17. Litva
18. Kazachstán
19. Bělorusko – vš. kolo zpět
Polsko – diskvalifikace
1. Francie 1:03:51,4 (0+3)
2. Německo +13,5 (0+6)
3. Norsko +1:02,2 (2+11)
4. Švýcarsko +1:31,2 (1+6)
5. Švédsko +1:59,7 (0+5)
6. Česko +2:12,9 (0+8)
7. Rusko +2:41,3 (0+7)
8. Rakousko +2:48,5 (1+8)
9. Estonsko +2:55,9 (0+10)
10. USA +2:59,9 (0+5)
11. Itálie +3:46,5 (3+14)
12. Kanada +3:50,8 (2+13)
13. Japonsko +4:21,0 (0+11)
14. Ukrajina +4:49,2 (0+11)
15. Slovinsko
16. Bulharsko
17. Litva
18. Kazachstán
19. Bělorusko – předjety o kolo
Polsko – diskvalifikace
Českou štafetu výtečně rozjeli Michalové Šlesingr a Krčmář, jejich kolegyně však čtvrté místo neudržely a obě si o jednu příčku především vinou dobíjení pohoršily. Celkové šesté místo není úplná senzace, ale za úspěch se dá považovat.
Biatlon si teď dá na dva a půl týdne pauzu, než začne mistrovství světa v Östersundu.
Děkuji za pozornost, hezký večer! (23:23:15)