Stíhačka žien, 10 km, Salt Lake City | Víťaz: Denise Herrmannová (Nemecko) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Salt Lake City | (kon.) |
Muži HS145, Willingen | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Åre | Víťazka: Wendy Holdenerová (SUI) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Åre | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Cogne | Vítěz: F. Pellegrino (ITA) a J. Digginsová (USA) (kon.) |
koniec udalosti
Slalom žien, 1. kolo, Åre
Víťazka: Wendy Holdenerová (SUI)
(2. Anna Swenn-Larssonová (SWE), 3. Mikaela Shiffrinová (USA))
Viktor Kalinács
Výsledková listina 1. kola:
1. Wendy Holdenerová (SUI) 57,08
2. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,27
5. Petra Vlhová (SVK) +0,46
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,56
7. Christina Geigerová (GER) 1,51
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1,52
9. Katharina Huberová (AUT) +1,58
10. Katharina Truppeová (AUT) +1,85
11. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
12. Bernadette Schildová (AUT) +2,12
13. Roni Remmeová (CAN) +2,28
14. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,43
15. Lena Dürrová (GER) +2,75
16. Nastasia Noensová (FRA) +2,83
17. Aline Daniothová (SUI) +3,07
18. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,13
19. Ana Buciková (SLO) +3,17
20. Chiara Costazzová (ITA) +3,28
21. Paula Moltzanová (USA) +3,38
22. Gabriela Capová (CZE) +3,52
23. Maren Skjøldová (NOR) +3,79
24. Lara Della Meaová (ITA) +4,06
25. Nina O'Brienová (USA) +4,37
25. Adriana Jelinková (NED) +4,37
27. Marija Škanovová (BLR) +4,44
28. Amelia Smartová (CAN) +4,50
29. Mireia Gutiérrezová (AND) +4,62
30. Charlie Guestová (GBR) +4,74
________________________________
31. Maruša Ferková (SLO) +5,01
32. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +5,20
33. Jekatěrina Tkačenková (RUS) +5,56
34. Martina Dubovská (CZE) +5,72
35. Nella Korpiová (FIN) +5,83
36. Nevena Ignjatovićová (SRB) +5,86
37. Xenia Alopinová (RUS) +6,11
38. Kim Vanreuselová (BEL) +6,68
39. Andrea Komšićová (CRO) +6,92
40. Freydis Halla Einarsdóttirová (ISL) +8,56
41. Lelde Gasūnová (LAT) +8,87
42. Marjolein Decroixová (BEL) +9,00
43. Vanina Guerillotová (POR) +10,74
44. Nuunu Chemnitz Berthelsenová (DEN) +11,05
45. Maria Finnbogadottirová (ISL) +11,74
46. Meta Hrovatová (SLO) +11,85
47. Mialitiana Clercová (MAD) +11,88
48. Anastasija Šelipenková (UKR) +12,14
49. Andrea Bjork Birkisdottirová (ISL) +12,47
50. Ieva Januškevičiuteová (LTU) +12,54
51. Élise Pellegrinová (MLT) +12,66
52. Tess Arbezová (IRL) +14,49
53. Katalin Dorultanová (HUN) +15,15
54. Sophia Ralliová (GRE) +15,81
55. Atefeh Ahmadiová (IRN) +18,27
56. Mariann Mimi Marotyová (HUN) +19,88
57. Forough Abbasiová (IRN) +23,71
58. Mitra Kalhorová (IRN) +25,33
59. Sara Zeidanová (LIB) +25,63
60. Jackie Chamůnová (LIB) +26,23
________________________________
61. Carlie Maria Iskandarová (LIB) +33,87
62. Adea Kollqakuová (KOS) +40,28
63. Celine Martiová (HAI) +49,20
Štartová listina:
1. Katharina Liensbergerová (AUT)
2. Mikaela Shiffrinová (USA)
3. Wendy Holdenerová (SUI)
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
5. Bernadette Schildová (AUT)
6. Petra Vlhová (SVK)
7. Frida Hansdotterová (SWE)
8. Laurence St. Germainová (CAN)
9. Nastasia Noensová (FRA)
10. Katharina Truppeová (AUT)
11. Erin Mielzynská (CAN)
12. Kristin Lysdahlová (NOR)
13. Irene Curtoniová (ITA)
14. Chiara Costazzová (ITA)
15. Christina Geigerová (GER)
16. Roni Remmeová (CAN)
17. Aline Daniothová (SUI)
18. Lena Dürrová (GER)
19. Katharina Huberová (AUT)
20. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
21. Paula Moltzanová (USA)
22. Meta Hrovatová (SLO)
23. Maruša Ferková (SLO)
24. Maren Skjøldová (NOR)
25. Charlotta Säfvenbergová (SWE)
26. Ana Buciková (SLO)
27. Ylva Staalnackeová (SWE)
28. Lara Della Meaová (ITA)
29. Elena Stoffelová (SUI)
30. Nella Korpiová (FIN)
31. Josephine Forniová (FRA)
32. Marlene Schmotzová (GER)
33. Martina Dubovská (CZE)
34. Mireia Gutiérrezová (AND)
35. Sakurako Mukogawaová (JPN)
36. Gabriela Capová (CZE)
37. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR)
38. Marija Škanovová (BLR)
39. Adriana Jelinková (NED)
40. Neja Dvorniková (SLO)
41. Nina O'Brienová (USA)
42. Charlie Guestová (GBR)
43. Amelia Smartová (CAN)
44. Anastasija Gornostajevová (RUS)
45. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
46. Xenia Alopinová (RUS)
47. Andrea Komšićová (CRO)
48. Piera Hudsonová (NZL)
49. Nevena Ignjatovićová (SRB)
50. Riikka Honkanenová (FIN)
51. Nuria Pauová (ESP)
52. Erika Pykalainenová (FIN)
53. Agnese Aboltinová (LAT)
54. Lelde Gasūnová (LAT)
55. Kim Vanreuselová (BEL)
56. Marjolein Decroixová (BEL)
57. Freydis Halla Einarsdóttirová (ISL)
58. Evelina Gasūnová (LAT)
59. Liene Bondareová (LAT)
60. Nuunu Chemnitz Berthelsenová (DEN)
61. Nino Ciklauriová (GEO)
62. Mialitiana Clercová (MAD)
63. Vanina Guerillotová (POR)
64. Tess Arbezová (IRL)
65. Andrea Bjork Birkisdottirová (ISL)
66. Dora Holmfridur Fridgeirsottirová (ISL)
67. Maria Finnbogadottirová (ISL)
68. Anastasija Šelipenková (UKR)
69. Ieva Januškevičiuteová (LTU)
70. Olha Knyšová (UKR)
71. Victoria Boljesić (SRB)
72. Fan-jing Kong (CHN)
73. Élise Pellegrinová (MLT)
74. Sophia Ralliová (GRE)
75. Maja Tadičová (BIH)
76. Sejla Merdanovičová (BIH)
77. Petra Veljkovićová (SRB)
78. Ornella Öttlová Reyesová (PER)
79. Jüe-ming Ni (CHN)
80. Katalin Dorultanová (HUN)
81. Zhu Tianhui (CHN)
82. Forough Abbasiová (IRN)
83. Marija Grigorovová (KAZ)
84. Mariann Mimi Marotyová (HUN)
85. Atefeh Ahmadiová (IRN)
86. Aristi Kyritsiová (GRE)
87. Mitra Kalhorová (IRN)
88. Anastasia Mantsiouová (GRE)
89. Sadaf Savehšemšakiová (IRN)
90. Jackie Chamůnová (LIB)
91. Silouani Kostitsová Pasialiová (GRE)
92. Andriani Pieriová (CYP)
93. Carlie Maria Iskandarová (LIB)
94. Sara Zeidanová (LIB)
95. Fiona Rustaová (KOS)
96. Adea Kollqakuová (KOS)
97. Celine Martiová (HAI)
Priebežné poradie SP:
1. Mikaela Shiffrinová (USA)
2. Petra Vlhová (SVK)
3. Wendy Holdenerová (SUI)
4. Nicole Schmidhoferová (AUT)
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
6. Viktoria Rebensburgová (GER)
7. Ilka Štuhecová (SLO)
8. Federica Brignoneová (ITA)
9. Frida Hansdotterová (SWE)
10. Michelle Gisinová (SUI)
...
45. Ester Ledecká (CZE)
100. Gabriela Capová (CZE)
Priebežné poradie slalomu:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 860 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 725
3. Wendy Holdenerová (SUI) 485
4. Frida Hansdotterová (SWE) 348
5. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 336
6. Katharina Liensbergerová (AUT) 285
7. Katharina Truppeová (AUT) 255
8. Bernadette Schildová (AUT) 207
9. Erin Mielzynská (CAN) 185
10. Irene Curtoniová (ITA) 175
...
48. Gabriela Capová (CZE) 48
1. Wendy Holdenerová (SUI) 57,08
2. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,27
5. Petra Vlhová (SVK) +0,46
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,56
7. Christina Geigerová (GER) 1,51
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1,52
9. Katharina Huberová (AUT) +1,58
10. Katharina Truppeová (AUT) +1,85
11. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
12. Bernadette Schildová (AUT) +2,12
13. Roni Remmeová (CAN) +2,28
14. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,43
15. Lena Dürrová (GER) +2,75
16. Nastasia Noensová (FRA) +2,83
17. Aline Daniothová (SUI) +3,07
18. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,13
19. Ana Buciková (SLO) +3,17
20. Chiara Costazzová (ITA) +3,28
21. Paula Moltzanová (USA) +3,38
22. Gabriela Capová (CZE) +3,52
23. Maren Skjøldová (NOR) +3,79
24. Lara Della Meaová (ITA) +4,06
25. Nina O'Brienová (USA) +4,37
25. Adriana Jelinková (NED) +4,37
27. Marija Škanovová (BLR) +4,44
28. Amelia Smartová (CAN) +4,50
29. Mireia Gutiérrezová (AND) +4,62
30. Charlie Guestová (GBR) +4,74
________________________________
31. Maruša Ferková (SLO) +5,01
32. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +5,20
33. Jekatěrina Tkačenková (RUS) +5,56
34. Martina Dubovská (CZE) +5,72
35. Nella Korpiová (FIN) +5,83
36. Nevena Ignjatovićová (SRB) +5,86
37. Xenia Alopinová (RUS) +6,11
38. Kim Vanreuselová (BEL) +6,68
39. Andrea Komšićová (CRO) +6,92
40. Freydis Halla Einarsdóttirová (ISL) +8,56
41. Lelde Gasūnová (LAT) +8,87
42. Marjolein Decroixová (BEL) +9,00
43. Vanina Guerillotová (POR) +10,74
44. Nuunu Chemnitz Berthelsenová (DEN) +11,05
45. Maria Finnbogadottirová (ISL) +11,74
46. Meta Hrovatová (SLO) +11,85
47. Mialitiana Clercová (MAD) +11,88
48. Anastasija Šelipenková (UKR) +12,14
49. Andrea Bjork Birkisdottirová (ISL) +12,47
50. Ieva Januškevičiuteová (LTU) +12,54
51. Élise Pellegrinová (MLT) +12,66
52. Tess Arbezová (IRL) +14,49
53. Katalin Dorultanová (HUN) +15,15
54. Sophia Ralliová (GRE) +15,81
55. Atefeh Ahmadiová (IRN) +18,27
56. Mariann Mimi Marotyová (HUN) +19,88
57. Forough Abbasiová (IRN) +23,71
58. Mitra Kalhorová (IRN) +25,33
59. Sara Zeidanová (LIB) +25,63
60. Jackie Chamůnová (LIB) +26,23
________________________________
61. Carlie Maria Iskandarová (LIB) +33,87
62. Adea Kollqakuová (KOS) +40,28
63. Celine Martiová (HAI) +49,20
Štartová listina:
1. Katharina Liensbergerová (AUT)
2. Mikaela Shiffrinová (USA)
3. Wendy Holdenerová (SUI)
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
5. Bernadette Schildová (AUT)
6. Petra Vlhová (SVK)
7. Frida Hansdotterová (SWE)
8. Laurence St. Germainová (CAN)
9. Nastasia Noensová (FRA)
10. Katharina Truppeová (AUT)
11. Erin Mielzynská (CAN)
12. Kristin Lysdahlová (NOR)
13. Irene Curtoniová (ITA)
14. Chiara Costazzová (ITA)
15. Christina Geigerová (GER)
16. Roni Remmeová (CAN)
17. Aline Daniothová (SUI)
18. Lena Dürrová (GER)
19. Katharina Huberová (AUT)
20. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
21. Paula Moltzanová (USA)
22. Meta Hrovatová (SLO)
23. Maruša Ferková (SLO)
24. Maren Skjøldová (NOR)
25. Charlotta Säfvenbergová (SWE)
26. Ana Buciková (SLO)
27. Ylva Staalnackeová (SWE)
28. Lara Della Meaová (ITA)
29. Elena Stoffelová (SUI)
30. Nella Korpiová (FIN)
31. Josephine Forniová (FRA)
32. Marlene Schmotzová (GER)
33. Martina Dubovská (CZE)
34. Mireia Gutiérrezová (AND)
35. Sakurako Mukogawaová (JPN)
36. Gabriela Capová (CZE)
37. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR)
38. Marija Škanovová (BLR)
39. Adriana Jelinková (NED)
40. Neja Dvorniková (SLO)
41. Nina O'Brienová (USA)
42. Charlie Guestová (GBR)
43. Amelia Smartová (CAN)
44. Anastasija Gornostajevová (RUS)
45. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
46. Xenia Alopinová (RUS)
47. Andrea Komšićová (CRO)
48. Piera Hudsonová (NZL)
49. Nevena Ignjatovićová (SRB)
50. Riikka Honkanenová (FIN)
51. Nuria Pauová (ESP)
52. Erika Pykalainenová (FIN)
53. Agnese Aboltinová (LAT)
54. Lelde Gasūnová (LAT)
55. Kim Vanreuselová (BEL)
56. Marjolein Decroixová (BEL)
57. Freydis Halla Einarsdóttirová (ISL)
58. Evelina Gasūnová (LAT)
59. Liene Bondareová (LAT)
60. Nuunu Chemnitz Berthelsenová (DEN)
61. Nino Ciklauriová (GEO)
62. Mialitiana Clercová (MAD)
63. Vanina Guerillotová (POR)
64. Tess Arbezová (IRL)
65. Andrea Bjork Birkisdottirová (ISL)
66. Dora Holmfridur Fridgeirsottirová (ISL)
67. Maria Finnbogadottirová (ISL)
68. Anastasija Šelipenková (UKR)
69. Ieva Januškevičiuteová (LTU)
70. Olha Knyšová (UKR)
71. Victoria Boljesić (SRB)
72. Fan-jing Kong (CHN)
73. Élise Pellegrinová (MLT)
74. Sophia Ralliová (GRE)
75. Maja Tadičová (BIH)
76. Sejla Merdanovičová (BIH)
77. Petra Veljkovićová (SRB)
78. Ornella Öttlová Reyesová (PER)
79. Jüe-ming Ni (CHN)
80. Katalin Dorultanová (HUN)
81. Zhu Tianhui (CHN)
82. Forough Abbasiová (IRN)
83. Marija Grigorovová (KAZ)
84. Mariann Mimi Marotyová (HUN)
85. Atefeh Ahmadiová (IRN)
86. Aristi Kyritsiová (GRE)
87. Mitra Kalhorová (IRN)
88. Anastasia Mantsiouová (GRE)
89. Sadaf Savehšemšakiová (IRN)
90. Jackie Chamůnová (LIB)
91. Silouani Kostitsová Pasialiová (GRE)
92. Andriani Pieriová (CYP)
93. Carlie Maria Iskandarová (LIB)
94. Sara Zeidanová (LIB)
95. Fiona Rustaová (KOS)
96. Adea Kollqakuová (KOS)
97. Celine Martiová (HAI)
Priebežné poradie SP:
1. Mikaela Shiffrinová (USA)
2. Petra Vlhová (SVK)
3. Wendy Holdenerová (SUI)
4. Nicole Schmidhoferová (AUT)
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
6. Viktoria Rebensburgová (GER)
7. Ilka Štuhecová (SLO)
8. Federica Brignoneová (ITA)
9. Frida Hansdotterová (SWE)
10. Michelle Gisinová (SUI)
...
45. Ester Ledecká (CZE)
100. Gabriela Capová (CZE)
Priebežné poradie slalomu:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 860 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 725
3. Wendy Holdenerová (SUI) 485
4. Frida Hansdotterová (SWE) 348
5. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 336
6. Katharina Liensbergerová (AUT) 285
7. Katharina Truppeová (AUT) 255
8. Bernadette Schildová (AUT) 207
9. Erin Mielzynská (CAN) 185
10. Irene Curtoniová (ITA) 175
...
48. Gabriela Capová (CZE) 48
Prvé kolo sa začne o 11:00.
Veronika Velez-Zuzulová mala väčšiu nádej na kov, po prvom kole figurovala na tretej priečke, lenže druhé kolo nedokončila a tak na posledných MS vo svojej kariére skončila bez získanej medaile.
1. Mikaela Shiffrinová (USA)
2. Wendy Holdenerová (SUI)
3. Frida Hansdotterová (SWE)
4. Petra Vlhová (SVK)
5. Šárka Strachová (CZE)
6. Michaela Kirchgasserová (AUT)
7. Ana Buciková (SLO)
8. Emelie Wikströmová (SWE)
9. Denise Feierabendová (SUI)
10. Bernadette Schildová (AUT)
...
32. Martina Dubovská (CZE)
33. Gabriela Capová (CZE)
43. Tereza Jančová (SVK)
44. Klaudia Nemcová (SVK)
DNF Kateřina Pauláthová (CZE)
DNF Veronika Velez-Zuzulová (SVK)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 860 bodov
2. Petra Vlhová (SVK) 725
3. Wendy Holdenerová (SUI) 485
4. Frida Hansdotterová (SWE) 348
5. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 336
6. Katharina Liensbergerová (AUT) 285
7. Katharina Truppeová (AUT) 255
8. Bernadette Schildová (AUT) 207
9. Erin Mielzynská (CAN) 185
10. Irene Curtoniová (ITA) 175
...
48. Gabriela Capová (CZE) 48
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1 694 bodov
2. Petra Vlhová (SVK) 1 043
3. Wendy Holdenerová (SUI) 747
4. Nicole Schmidhoferová (AUT) 617
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 589
6. Viktoria Rebensburgová (GER) 509
7. Ilka Štuhecová (SLO) 507
8. Federica Brignoneová (ITA) 500
9. Frida Hansdotterová (SWE) 497
10. Michelle Gisinová (SUI) 442
...
45. Ester Ledecká (CZE) 129
100. Gabriela Capová (CZE) 17
Spomínaná dvojica bude rozhodne siahať na najvyššiu métu, z ďalšieho sledu to budú lyžiarky ako Švajčiarka Holdenerová, Švédky Hansdotterová a Swenn-Larssonová, ale aj Rakúšanka Liensbergerová.
1. Katharina Liensbergerová (AUT)
2. Mikaela Shiffrinová (USA)
3. Wendy Holdenerová (SUI)
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
5. Bernadette Schildová (AUT)
6. Petra Vlhová (SVK)
7. Frida Hansdotterová (SWE)
8. Laurence St. Germainová (CAN)
9. Nastasia Noensová (FRA)
10. Katharina Truppeová (AUT)
11. Erin Mielzynská (CAN)
12. Kristin Lysdahlová (NOR)
13. Irene Curtoniová (ITA)
14. Chiara Costazzová (ITA)
15. Christina Geigerová (GER)
16. Roni Remmeová (CAN)
17. Aline Daniothová (SUI)
18. Lena Dürrová (GER)
19. Katharina Huberová (AUT)
20. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
21. Paula Moltzanová (USA)
22. Meta Hrovatová (SLO)
23. Maruša Ferková (SLO)
24. Maren Skjøldová (NOR)
25. Charlotta Säfvenbergová (SWE)
26. Ana Buciková (SLO)
27. Ylva Staalnackeová (SWE)
28. Lara Della Meaová (ITA)
29. Elena Stoffelová (SUI)
30. Nella Korpiová (FIN)
31. Josephine Forniová (FRA)
32. Marlene Schmotzová (GER)
33. Martina Dubovská (CZE)
34. Mireia Gutiérrezová (AND)
35. Sakurako Mukogawaová (JPN)
36. Gabriela Capová (CZE)
37. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR)
38. Marija Škanovová (BLR)
39. Adriana Jelinková (NED)
40. Neja Dvorniková (SLO)
41. Nina O'Brienová (USA)
42. Charlie Guestová (GBR)
43. Amelia Smartová (CAN)
44. Anastasija Gornostajevová (RUS)
45. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
46. Xenia Alopinová (RUS)
47. Andrea Komšićová (CRO)
48. Piera Hudsonová (NZL)
49. Nevena Ignjatovićová (SRB)
50. Riikka Honkanenová (FIN)
51. Nuria Pauová (ESP)
52. Erika Pykalainenová (FIN)
53. Agnese Aboltinová (LAT)
54. Lelde Gasūnová (LAT)
55. Kim Vanreuselová (BEL)
56. Marjolein Decroixová (BEL)
57. Freydis Halla Einarsdóttirová (ISL)
58. Evelina Gasūnová (LAT)
59. Liene Bondareová (LAT)
60. Nuunu Chemnitz Berthelsenová (DEN)
61. Nino Ciklauriová (GEO)
62. Mialitiana Clercová (MAD)
63. Vanina Guerillotová (POR)
64. Tess Arbezová (IRL)
65. Andrea Bjork Birkisdottirová (ISL)
66. Dora Holmfridur Fridgeirsottirová (ISL)
67. Maria Finnbogadottirová (ISL)
68. Anastasija Šelipenková (UKR)
69. Ieva Januškevičiuteová (LTU)
70. Olha Knyšová (UKR)
71. Victoria Boljesić (SRB)
72. Fan-jing Kongová (CHN)
73. Élise Pellegrinová (MLT)
74. Sophia Ralliová (GRE)
75. Maja Tadičová (BIH)
76. Sejla Merdanovičová (BIH)
77. Petra Veljkovićová (SRB)
78. Ornella Öttlová Reyesová (PER)
79. Jüe-ming Ni (CHN)
80. Katalin Dorultanová (HUN)
81. Zhu Tianhui (CHN)
82. Forough Abbasiová (IRN)
83. Marija Grigorovová (KAZ)
84. Mariann Mimi Marotyová (HUN)
85. Atefeh Ahmadiová (IRN)
86. Aristi Kyritsiová (GRE)
87. Mitra Kalhorová (IRN)
88. Anastasia Mantsiouová (GRE)
89. Sadaf Savehšemšakiová (IRN)
90. Jackie Chamůnová (LIB)
91. Silouani Kostitsová Pasialiová (GRE)
92. Andriani Pieriová (CYP)
93. Carlie Maria Iskandarová (LIB)
94. Sara Zeidanová (LIB)
95. Fiona Rustaová (KOS)
96. Adea Kollqakuová (KOS)
97. Celine Martiová (HAI)
1. Wendy Holdenerová (SUI) 57,08
2. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,27
5. Petra Vlhová (SVK) +0,46
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,56
7. Christina Geigerová (GER) 1,51
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1,52
9. Katharina Truppeová (AUT) +1,85
10. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
11. Bernadette Schildová (AUT) +2,12
1. Wendy Holdenerová (SUI) 57,08
2. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,27
5. Petra Vlhová (SVK) +0,46
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,56
7. Christina Geigerová (GER) 1,51
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1,52
9. Katharina Huberová (AUT) +1,58
10. Katharina Truppeová (AUT) +1,85
11. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
12. Bernadette Schildová (AUT) +2,12
13. Roni Remmeová (CAN) +2,28
1. Wendy Holdenerová (SUI) 57,08
2. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,27
5. Petra Vlhová (SVK) +0,46
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,56
7. Christina Geigerová (GER) 1,51
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1,52
9. Katharina Huberová (AUT) +1,58
10. Katharina Truppeová (AUT) +1,85
11. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
12. Bernadette Schildová (AUT) +2,12
13. Roni Remmeová (CAN) +2,28
14. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,43
15. Lena Dürrová (GER) +2,75
16. Nastasia Noensová (FRA) +2,83
17. Aline Daniothová (SUI) +3,07
18. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,13
19. Ana Buciková (SLO) +3,17
20. Chiara Costazzová (ITA) +3,28
1. Wendy Holdenerová (SUI) 57,08
2. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,27
5. Petra Vlhová (SVK) +0,46
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,56
7. Christina Geigerová (GER) 1,51
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1,52
9. Katharina Huberová (AUT) +1,58
10. Katharina Truppeová (AUT) +1,85
11. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
12. Bernadette Schildová (AUT) +2,12
13. Roni Remmeová (CAN) +2,28
14. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,43
15. Lena Dürrová (GER) +2,75
16. Nastasia Noensová (FRA) +2,83
17. Aline Daniothová (SUI) +3,07
18. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,13
19. Ana Buciková (SLO) +3,17
20. Chiara Costazzová (ITA) +3,28
21. Paula Moltzanová (USA) +3,38
22. Gabriela Capová (CZE) +3,52
23. Maren Skjøldová (NOR) +3,79
24. Lara Della Meaová (ITA) +4,06
25. Nina O'Brienová (USA) +4,37
25. Adriana Jelinková (NED) +4,37
27. Marija Škanovová (BLR) +4,44
28. Amelia Smartová (CAN) +4,50
29. Mireia Gutiérrezová (AND) +4,62
30. Charlie Guestová (GBR) +4,74
...
34. Martina Dubovská (CZE) +5,72
Pekný výsledok dosiahla i Češka Gabriela Capová, ktorá je aktuálne dvadsiata druhá a na tomto sa asi meniť už nič nebude.
Druhé kolo je na programe od 14:30.
1. Wendy Holdenerová (SUI) 57,08
2. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,27
5. Petra Vlhová (SVK) +0,46
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,56
7. Christina Geigerová (GER) 1,51
8. Laurence St. Germainová (CAN) +1,52
9. Katharina Huberová (AUT) +1,58
10. Katharina Truppeová (AUT) +1,85
11. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
12. Bernadette Schildová (AUT) +2,12
13. Roni Remmeová (CAN) +2,28
14. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,43
15. Lena Dürrová (GER) +2,75
16. Nastasia Noensová (FRA) +2,83
17. Aline Daniothová (SUI) +3,07
18. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,13
19. Ana Buciková (SLO) +3,17
20. Chiara Costazzová (ITA) +3,28
21. Paula Moltzanová (USA) +3,38
22. Gabriela Capová (CZE) +3,52
23. Maren Skjøldová (NOR) +3,79
24. Lara Della Meaová (ITA) +4,06
25. Nina O'Brienová (USA) +4,37
25. Adriana Jelinková (NED) +4,37
27. Marija Škanovová (BLR) +4,44
28. Amelia Smartová (CAN) +4,50
29. Mireia Gutiérrezová (AND) +4,62
30. Charlie Guestová (GBR) +4,74
________________________________
31. Maruša Ferková (SLO) +5,01
32. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +5,20
33. Jekatěrina Tkačenková (RUS) +5,56
34. Martina Dubovská (CZE) +5,72
35. Nella Korpiová (FIN) +5,83
36. Nevena Ignjatovićová (SRB) +5,86
37. Xenia Alopinová (RUS) +6,11
38. Kim Vanreuselová (BEL) +6,68
39. Andrea Komšićová (CRO) +6,92
40. Freydis Halla Einarsdóttirová (ISL) +8,56
41. Lelde Gasūnová (LAT) +8,87
42. Marjolein Decroixová (BEL) +9,00
43. Vanina Guerillotová (POR) +10,74
44. Nuunu Chemnitz Berthelsenová (DEN) +11,05
45. Maria Finnbogadottirová (ISL) +11,74
46. Mialitiana Clercová (MAD) +11,88
47. Anastasija Šelipenková (UKR) +12,14
48. Andrea Bjork Birkisdottirová (ISL) +12,47
49. Ieva Januškevičiuteová (LTU) +12,54
50. Tess Arbezová (IRL) +14,49
51. Katalin Dorultanová (HUN) +15,15
52. Sophia Ralliová (GRE) +15,81
53. Atefeh Ahmadiová (IRN) +18,27
54. Mariann Mimi Marotyová (HUN) +19,88
55. Forough Abbasiová (IRN) +23,71
56. Mitra Kalhorová (IRN) +25,33
57. Sara Zeidanová (LIB) +25,63
58. Jackie Chamůnová (LIB) +26,23
59. Adea Kollqakuová (KOS) +40,28
60. Celine Martiová (HAI) +49,20
Diskvalifikované: Meta Hrovatová (SLO), Élise Pellegrinová (MLT), Carlie Maria Iskandarová (LIB).
Zvyšné pretekárky do cieľa neprišli.
Prvého kola sa zúčastnilo 97 pretekárok, z ktorých 63 aj došlo do cieľa, niektoré sú však ešte v tejto chvíli prešetrované a diskvalifikované. Do druhého kola postupuje najlepších 60 žien.
Do čítania, priatelia! (12:56:19)