Ľubľana – Friedrichshafen 2:3 (kon.) | Gdaňsk – Belchatow 3:2 (kon.) | Frankfurt – Zenit Kazaň 1:3 (kon.)
25 25 23 25
cz Štvrtok 14.02.2019, 20:30 • Fraport Arena, Frankfurt (GER) • Liga majstrov • Skupina A

18:25
    Nikita Aleksejev ukončil dnešní zápas esem!

18:24
    Vadym Lichošerstov po bloku Frankfurtu parádně smečoval jednou rukou a přinesl Kazani první mečbol! Dokáží ho hosté využít?

14:19
    Kazaň už nechce připustit žádné drama a nyní přišel parádní blok. Frankfurt si vzal oddechový čas. Hráči ruského týmu vedou v závěru 19:14.

7:11
    Kazaň uhrála šest bodů v řadě, Vadym Lichošerstov ale nyní chyboval na podání.

6:7
    Aleksei Kononov předvedl parádní blok a Zenit Kazaň otáčí vývoj čtvrtého setu – 6:7!

25:23
    Adam Kocian předvedl fantastickou smeč k pravé postranní čáře a ukončil třetí set!

24:21
    Tanner Syftestad předvedl parádní podání a hráči německého týmu poté blokem vybojovali setbol! Kazaň bude muset jít do čtvrtého setu.

19:19
    Stav dramatického třetího setu je vyrovnaný 19:19 a Stelio Derocco si vzal oddechový čas.

18:15
    Obrovská chyba hostů, kteří po dvou blocích Frankfurtu poslali smeč vedle levé čáry!

10:9
    Moritz Karlitzek podal přesně k základní čáře a esem nyní poslal Frankfurt do vedení 10:9!

8:8
    Kazaň se zbytečně vyhazuje. Ostrá smeč minula levou postranní čáru a skóre je vyrovnáno!

6:7
    Neskutečné! Frankfurt předvedl parádní blok a dokázal uhrát tři body v řadě. Je to jen o bod!

3:7
    Ruský tým předvedl fantastický blok a vede ve třetím setu o čtyři body! Oddechový čas.

0:1
    Kazaň začala třetí set na příjmu a do třetího setu vstoupila parádním krátkým lobem. Jemný dotyk.

21:25
    Moritz Karlitzek znovu ostře podal a Kazaň měla problémy, následná smeč ale byla nekompromisní! Hosté vedou 2:0 na sety.

19:24
    Kazaň u levé postranní čáry vytloukla blok německého týmu a má k dispozici setbol!

16:19
    Neskutečnou smeč nyní přijali borci ruského celku a poté vytloukli dokonce blok Frankfurtu!

15:17
    Kazaň se skvěle ubránila a dokonce dvakrát, jenže to samé dokázali domácí. Nakonec přišel blok ruského celku, po kterém míč dopadl na pravou postranní čáru! Je to nyní o dva body!

11:11
    Frankfurt předvedl smeč, po kterém přišel blok Zenitu a skóre druhého setu je vyrovnáno!

8:7
    Frankfurt opět vytloukl blok ruského týmu a po otočení skóre vede nad Kazaní 8:7.

19:25
    Smeč Frankfurtu byla tečována a první z pěti setbolů hostujícího týmu byl odvrácen, tak nakonec ne! Míč dopadl na základní čáru.

19:24
    Hráči Kazaně předvedl světový blok, po kterém míč zamířil k základní čáře, a mají setboly!

7:12
    Alexej Samojlenko předvedl parádní blok a ruský tým poprvé v zápase vede o pět bodů!