Hromadný štart muži, 15 km, Canmore | (zruš.) | | | SP - šprint žien, 7,5 km, Canmore | (zruš.) |
Muži HS130, Lahti | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Zjazd žien, Åre | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) |
Ženy - 1500 metrů | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) | | | Ženy - závod s hromadným startem | Vítěz: I. Schoutenová (NED) (kon.) |
Týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítěz: Ženy - Švédsko, Muži - Švédsko (kon.) |
Skoky HS130, Lahti | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Lahti | Vítěz: J. Graabak (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - 1500 metrů
Vítěz: I. Wüstová (NED)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Ireen Wüstová (NED) 1:52,814
2. Miho Takagiová (JPN) +0,50
3. Brittany Boweová (USA) +0,55
4. Jekatěrina Šichovová (RUS) +0,60
5. Antoinette de Jongová (NED) +0,94
6. Melissa Wijfjeová (NED) +1,68
7. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +2,13
8. Francesca Lollobrigidová (ITA) +2,33
9. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +3,29
10. Noemi Bonazzaová (ITA) +3,33
17. Nikola Zdráhalová (CZE) +4,61
Startovní listina
1. Tan Li (CHN)
2. Nikola Zdráhalová (CZE)
3. Noemi Bonazzaová (ITA)
4. Kali Christová (CAN)
5. Jekatěrina Ajdovová (KAZ)
6. Roxanne Dufterová (GER)
7. Mej Chan (CHN)
8. Gabriele Hirschbichlerová (GER)
9. Karolina Bosieková (POL)
10. Sin Čao (CHN)
11. Valerie Maltaisová (CAN)
12. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
13. Natalia Czerwonková (POL)
14. Melissa Wijfjeová (NED)
15. Nana Takagiová (JPN)
16. Ajano Satoová (JPN)
17. Ragne Wiklundová (NOR)
18. Antoinette de Jongová (NED)
19. Jekatěrina Šichovová (RUS)
20. Ireen Wüstová (NED)
21. Francesca Lollobrigidová (ITA)
22. Miho Takagiová (JPN)
23. Brittany Boweová (USA)
24. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
1. Ireen Wüstová (NED) 1:52,814
2. Miho Takagiová (JPN) +0,50
3. Brittany Boweová (USA) +0,55
4. Jekatěrina Šichovová (RUS) +0,60
5. Antoinette de Jongová (NED) +0,94
6. Melissa Wijfjeová (NED) +1,68
7. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +2,13
8. Francesca Lollobrigidová (ITA) +2,33
9. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +3,29
10. Noemi Bonazzaová (ITA) +3,33
17. Nikola Zdráhalová (CZE) +4,61
Startovní listina
1. Tan Li (CHN)
2. Nikola Zdráhalová (CZE)
3. Noemi Bonazzaová (ITA)
4. Kali Christová (CAN)
5. Jekatěrina Ajdovová (KAZ)
6. Roxanne Dufterová (GER)
7. Mej Chan (CHN)
8. Gabriele Hirschbichlerová (GER)
9. Karolina Bosieková (POL)
10. Sin Čao (CHN)
11. Valerie Maltaisová (CAN)
12. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
13. Natalia Czerwonková (POL)
14. Melissa Wijfjeová (NED)
15. Nana Takagiová (JPN)
16. Ajano Satoová (JPN)
17. Ragne Wiklundová (NOR)
18. Antoinette de Jongová (NED)
19. Jekatěrina Šichovová (RUS)
20. Ireen Wüstová (NED)
21. Francesca Lollobrigidová (ITA)
22. Miho Takagiová (JPN)
23. Brittany Boweová (USA)
24. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
1. Tan Li (CHN)
2. Nikola Zdráhalová (CZE)
3. Noemi Bonazzaová (ITA)
4. Kali Christová (CAN)
5. Jekatěrina Ajdovová (KAZ)
6. Roxanne Dufterová (GER)
7. Mej Chan (CHN)
8. Gabriele Hirschbichlerová (GER)
9. Karolina Bosieková (POL)
10. Sin Čao (CHN)
11. Valerie Maltaisová (CAN)
12. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
13. Natalia Czerwonková (POL)
14. Melissa Wijfjeová (NED)
15. Nana Takagiová (JPN)
16. Ajano Satoová (JPN)
17. Ragne Wiklundová (NOR)
18. Antoinette de Jongová (NED)
19. Jekatěrina Šichovová (RUS)
20. Ireen Wüstová (NED)
21. Francesca Lollobrigidová (ITA)
22. Miho Takagiová (JPN)
23. Brittany Boweová (USA)
24. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
1. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
2. Noemi Bonazzaová (ITA)
3. Roxanne Dufterová (GER)
4. Sin Čao (CHN)
5. Valetie Maltaisová (CAN)
6. Nikola Zdráhalová (CZE)
1. Ireen Wüstová (NED) 1:52,814
2. Miho Takagiová (JPN) +0,50
3. Brittany Boweová (USA) +0,55
4. Jekatěrina Šichovová (RUS) +0,60
5. Antoinette de Jongová (NED) +0,94
6. Melissa Wijfjeová (NED) +1,68
7. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +2,13
8. Francesca Lollobrigidová (ITA) +2,33
9. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +3,29
10. Noemi Bonazzaová (ITA) +3,33
17. Nikola Zdráhalová (CZE) +4,61