Getafe – Vigo 3:1 (kon.) | Atlético Madrid – Real Madrid 1:3 (kon.) | Espanyol – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Girona – Huesca 0:2 (kon.)
Getafe CF
3:1 (1:1)
Celta Vigo
Sobota 09.02.2019, 13:00Španielska LaLiga • 23. kolo

Celta Vigo začala zápas vynikajúce a už v druhej minúte sa im podarilo streliť gól. Ich záver prvého polčasu bol katastrofálny keďže dostali gól z penalty a Gomez sa nechal hlúpo vylúčiť. V druhom polčase opäť začali dobre no časom sa Getafe dalo aj druhý a tretí gól na čo už hráči Viga nedokázali odpovedať. Ja vám ďakujem a prajem príjemný deň. (15:06:00)

90+3

90+2
    Djené Dakonam (Getafe) dostal kŕč a ostáva ležať na zemi. Getafe na záver zápasu zbiera každú sekundu.

90+1
    Iago Aspas (Vigo) si zobral loptu a skúsil zo štandardky priamo zakončiť na bránu. Jeho prudká strela mierila mimo bránu.

90
    Rozhodca pridal druhému polčasu 3 minúty.

89
    Žltú kartu dostáva Mathias Oliveira (Getafe CF).

87
    Center zo štandardky si s prehľadom obrancovia hostí postrážili a loptu odvrátili ďaleko od svojej brány.

86
    Žltú kartu dostáva David Costas (Celta Vigo).

85
    Damián Suárez (Getafe) dostal loptu za obranu no vyštartoval príliš neskoro. Protiútok môžu založiť hráči Viga.

84
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza David Juncà, prichádza Pione Sisto.

83
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Jaime Mata, prichádza Ángel Rodríguez.

82
    Center do šestnástky od hráčov hostí si s kľudom postrážil David Soria (Getafe).

81
    Getafe ani za priaznivého výsledku neprestávajú hrať útočne a zakladajú jeden útok za druhým.

80
    Getafe dalo gól!
    Rubén Blanco (Vigo) spravil obrovskú chybu. Jeho nahrávka na ľavú stranu bola katastrofálna a k lopte sa dostal MATA. Ten poslal loptu ľahko do prázdnej brány.
    Jaime Mata (GET) - 3:1

78
    Strely celkom: 12:12

76
    Napriek tomu že Celta Vigo je pri lopte častejšie do žiadnych veľkých šancí v šestnástke súpera sa nedostávajú.

75
    Jaime Mata (Getafe) bol vo vzdušnom súboji faulovaný a Getafe bude rozohrávať ďaleko od brány súpera.

74
    Ďalší rohový kop hostí zahral Brais Méndez (Vigo). Ani jeho center neskončil úspechom a Getafe sa úspešne ubránilo.