NY Rangers – LA Kings 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Vancouver 2:1 (kon.) | Toronto – Anaheim 6:1 (kon.)
Dallas – Arizona 5:4 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Vancouver Canucks
cz Utorok 05.02.2019, 01:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

58:05
    Jacob Markström je na střídačce a Vancouver to zkouší v šesti.

54:31
    Právě Nikolaj Goldobin měl nyní na hokejce vyrovnání, Carter Hart mu ale famózním tygřím skokem překazil radost!

53:36
    Hosté si zahrají přesilovku. Elias Pettersson si chytře došel pro faul, Sean Couturier (PHI) švédského šikulu zahákoval.

43:05
    Až nyní byla hra přerušena a Brock Boeser (VAN) už míří na trestnou lavici – dvě minuty, podrážení.

38:17
    Canucks si navíc zahrají přesilovku, Wayne Simmonds (PHI) totiž vyfasoval dvě minuty za hrubost po zmiňovaném závaru před vlastní brankou.

37:47
    Michail Vorobjov dostal nabito do předbrankového prostoru, ruský forvard ve službách Philadelphie ale promáchl! O chvilku později to z levého kruhu zkusil Wayne Simmonds, Markström si ale připsal reflexivní zákrok.

35:29
    Nikolaj Goldobin našel v mezikruží nikým nehlídaného Brocka Boesera, jeho ránu z voleje ale Hart dokázal vyrazit!

27:02
    Před brankovištěm Flyers vznikl další velký závar, Jake Virtanen ale nedokázal dostrkat puk do sítě!
    25:14 Brock BOESER - 2:1

25:14
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Po obrovské chybě domácího brankáře Cartera Harta už je to opět jen o gól. Hart vyjel ze své svatyně rozehrát kotouč, namazal ho ale přímo na hokejku BROCKA BOESERA, kterému poté stačilo jen trefit prázdnou branku! Bez asistence.

24:14
    Domácí měli další obrovskou šanci. Flyers ujížděli ve třech proti nikomu, Couturier ale nedokázal pořádně zakončit!
    23:20 Jakub VORÁČEK - 2:0

23:20
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A už je to o dva góly. JAKUB VORÁČEK v souboji jeden na jednoho přetlačil Christophera Taneva, najel si až před Markströma a z bezprostřední blízkosti propasíroval kotouč za jeho záda! Asistence: Phil Varone.
    18:37 Sean COUTURIER - 1:0

18:37
    Flyers nakonec přesilovku využívají a v závěru první třetiny se ujímají vedení! Travis Konecny našel krásným křižným pasem na levém kruhu SEANA COUTURIERA a ten mazácky propálil Markströma. Asistence: Travis Konecny a Nolan Patrick.

17:04
    Canucks půjdou opět do čtyř, Bo Horvat (VAN) vyfasoval dvě minuty za podrážení.

15:56
    V samotném závěru přesilovky Flyers se vydal do brejku Brandon Sutter, z bezprostřední blízkosti ale bekhendem zakončil těsně vedle!

14:01
    Troy Stecher (VAN) podrazil Lindbloma, za což si vykoledoval dvouminutový trest.

12:56
    Šance i na druhé straně. Laughton nabil do skvělé pozice Nolanu Patrickovi a ten napálil puk do tyče!

12:25
    Flyers zaváhali na útočné modré, načež se do samostatného úniku dostal Jake Virtanen, jeho následná střela se ale otřela o levou tyč!

11:03
    Michail Vorobjov se dostal k dorážce z předbrankového prostoru, na Markströma si ale nepřišel!

09:39
    Po dělovce Alexandera Edlera od modré zachránila Cartera Harta tyč!

01:10
    Brandon Sutter byl v dobré střelecké pozici faulován Nolanem Patrickem (PHI), který stráví příští dvě minuty na trestné lavici za podrážení.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 19. Couturier (Konecny, Patrick), 24. Voráček (Varone) – 26. Boeser

Philadelphia Flyers: Hart (Stolarz) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds – Varone, M. Vorobjov, M. Raffl.
    Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler, Ch. Tanev, B. Hutton, Stecher, D. Pouliot, Gudbranson – Schaller, Horvat, Leivo – Goldobin, Pettersson, Boeser – Roussel, B. Sutter, Virtanen – Eriksson, Beagle, Motte.

Rozhodca: Hanson, Peel – Gawryletz, Cormier