St. Pauli – Union Berlín 3:2 (kon.)
FC Sankt Pauli
3:2 (1:0)
1. FC Union Berlín
cz Pondelok 04.02.2019, 20:30 • Millerntor-Stadion, Hamburg • 2. nemecká Bundesliga

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:27:34)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:17.

Je konec! Sankt Pauli nakonec dokázalo vyhrát na domácí půdě s Union Berlínem 3:2!
    Ve 22. minutě sice byli hosté blízko ke vstřelené branky, ale o minutu později se do míče fantasticky opřel Sami Allagui, který překonal soupeřova brankáře. Následně se Berlín snažil srovnat, ale žádnou šanci si nevypracoval.
    Ve druhém poločase hra nebyla moc zajímavá, ale v 63. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení Meier. Už to vypadalo, že St. Pauli si výhru pohlídá, ale v 85. minutě snížil Promel a o minutu později srovnal Abdullahi. V 90+3. minutě ovšem domácí získali pokutový kop, který proměnil Meier.

90+5

90+4
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Meier, přichází Hoogma.
    90+3. Alexander MEIER - 3:2

90+3
    St. Pauli právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou opět do vedení! K pokutovému kopu se postavil ALEXANDER MEIER, který nekompromisně zakončil k pravé tyči, zatímco brankář Gikiewicz šel na druhou stranu!
    90+3. Penaltový faul Abdullahiho.

90+3
    Byla nařízena penalta pro Sankt Pauli! Abdullahi poslal protihráče k zemi uvnitř svého vápna a St. Pauli má velkou možnost rozhodnout tento zápas!

90+2
    Knoll přišel o míč na levé straně a dopředu může jít Berlín.

90+1
    Hosté se nyní provinili pouze faulem ve vápně soupeře.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Union Berlín tlačí na domácího soupeře a stále je u balónu.

88
    Hosté jsou opět u balónu a snaží se dokonce rozhodnout toto utkání ve svůj prospěch.
    86. Suleiman ABDULLAHI - 2:2

86
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    Tak tohle je neskutečné, jelikož hosté srovnávají během dvou minut! Ránu hostujícího hráče sice Himmelmann vyrazil nohou, ale na dorážku SULEIMANA ABDULLAHIA už nestačil.
    85. Grischa PROMEL - 2:1