Charleroi – Waasland-Beveren 2:2 (kon.) | Cercle Bruggy – Sint-Truiden 1:2 (kon.) | Lokeren – Waregem 0:3 (kon.)
Genk – Mouscron 1:2 (kon.)
Sporting Charleroi
2:2 (1:2)
Waasland-Beveren
cz Sobota 26.01.2019, 18:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická Jupiler Pro League • 23. kolo

Ode mne je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se na Vás těšit u dalšího přenosu! (19:58:39)

Dnešní zápas nakonec končí remízou! Hosté se sice v tomto utkání dostali do vedení o dvě branky, ale domácí tým dokázal vyrovnat. Od 76. minuty navíc domácí dohrávali v desíti, ale hosté nedokázali prolomit obranu domácích.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 9:0.

90+4

90+3
    Domácí měli velkou šanci! Z levé strany vystřelil jeden z útočníku, ale brankář střelu skvěle zlikvidoval.

90+2
    Do konce utkání zbývá poslední minuta! Vypadá to na remízu, i když domácí jsou i v desíti lepším celkem.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty!

90
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Martos, přichází Christophe Diandy.

89
    Hosté zkoušeli ránu z dálky, která ale končí vysoko nad brankou.

88
    Do konce utkání zbývá posledních pár minut! Hosté se v posledních minutách nedostávají s míčem za polovinu, ale skvěle brání.

87
    Hra pokračuje stále dále stejně, hráči Charleroie drží miř vepředu, ale nedostávají se do zakončení.

84
    Kombinace domácích byla na chvíli přerušena, ale i tak v desíti jsou stále lepším týmem a zakládají nové a nové akce.

82
    Fotbalisté domácího celku stále drží balón a nepouštějí hosty ke kombinaci.

81
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Maximiliano Caufriez, přichází Jur Schryvers.

80
    Charleroi v desíti zatím hraje skvěle, drží míč na svých kopačkách.

78
    Faul za polovinou hrací plochy, rozehrávají domácí, jenž drží míč a dostali se dokonce do šance.

77
    Domácí budou dohrávat zápas v desíti, což je pro ně bude ještě velmi těžké. Hosté ihned zakládají první útok.

76
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Dorian Dessoleil (Sporting Charleroi).

75
    Domácí ztratili na polovině balón a do útoku tak můžou jít hosté.

73
    Domácí se dostali k dalšímu centru, ale k zakončení už nedošlo.

72
    Akce domácího celku zastavena důraznou obranou hostů, kteří se posledních pár minut pouze brání.

71
    Domácí měli k dispozici rohový kop, ale ten nepřinesl větší šanci, obrana ho v pořádku odvrátila.

71
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Floriano Vanzo, přichází Karlo Lulič.

70
    Charleroi nepouští svého soupeře k míči a nadále kombinuje.

69
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Jérémy Perbet, přichází David Henen.

67
    Domácí se dostali k zakončení, které ale bylo nepřesné a gólman Roef s ním neměl takový problém.

66
    Domácí jsou nyní lepším týmem, ale hraje se stále nahoru-dolů.

65
    Budu se opakovat, ale nyní se k přímému kopu dostanou hosté.

63
    Domácí nyní po teči jednoho z obránců vybojovali rohový kop.

62
    Hra je v posledních minutách velmi otevřená, oba dva celky hrají nahoru-dolů.

61
    Hosté se řítili dopředu po pravé straně, ale obrana domácích tento výpad zastavila.
    60. Victor OSIMHEN - 2:2

60
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! VICTOR OSMIHEN si naskočil na centr z levé strany a hlavou trefil přesně volné místo branky! Asistence: Fortuna.

59
    Faul před vápnem hostů, domácí mají k dispozici zajímavou standardní situaci.

58
    Domácí útočí a snaží se dostat se do zakončení, což se jím zatím moc nedaří.

57
    Nyní již na míči domácí, jenž se snaží probít vápnem hostů, kteří zatím skvěle brání.

56
    Chyba v obraně hostů, domácí se dostali k centru, který byl ovšem nepřesný, a tak ho obrana bez problémů odvrátila.

55
    Hostující celek nyní drží balón a bude vhazovat aut.

53
    Další centr domácích byl nepřesný, a tak hosté odkopávají balón daleko od vlastní branky.

52
    Po levé straně vedli akci domácí, ale odcentrovat se nepovedlo, míč drží v rukavicích hostující brankář.

51
    Hosté nyní kombinují na vlastní polovině, ale do šancí se nedostávají.

49
    Žlutou kartu dostává (Waasland-Beveren).

47
    Žlutou kartu dostává Floriano Vanzo (Waasland-Beveren).

46
    Hosté se dostávají do prvního útoku, ale centr z pravé strany do vápna nedošel.

46

První bláznivý poločas je u konce! Hosté se v 15. minutě ujali vedená, když branku na 1:0 vstřelil Ampomah. Druhý gól vstřelili hosté hned o pět minut déle, když dostal Vanzo přihrávku za velké vápno odkud trefil dolní levý roh branky. Domácí se snažili rychle odpovědět, což se jim povedlo ve 24. minutě, když se ve vápně hostů nejlépe zorientoval Bruno.

45+3

45+2
    Domácí mají těsně před koncem poločasu šanci na vyrovnání Mají k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice.

45+1
    Branka domácích je po konzultaci s video rozhodčím odvolána!

45
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty!

44
    Rozhodčí jde branku domácích zkontrolovat na video!

44
    Domácí se dostali do zakončení, které ale mířilo přímo do středu branky a tak s ním brankář neměl mnoho práce.

43
    Žlutou kartu dostává Dorian Dessoleil (Sporting Charleroi).

42
    Domácí poslali do vápna hostů pozemní centr z pravé strany, který si ovšem pohlídal brankář hostů.

41
    Domácí měli k dispozici rohový kop, který ovšem branku neohrozil, a tak můžou hrát hosté.

40
    Další faul hostů, domácí mají k dipozici přímý kop.

38
    Hosté zkoušeli přehodit vylezlého brankáře domácího celku, ale netrefují branku. Musíme ale říct, že domácí gólman zůstal po střele udivený.

37
    Hosté faulují na polovině hřiště, odkud nyní rozehrávají domácí standardní situaci.

36
    Žlutou kartu dostává Nana Ampomah (Waasland-Beveren).

35
    Fotbalsité Charleroie jsou aktivnější než jejich dnešní soupeř, ale šance na vyrovnání si zatím nevytváří.

35
    Hra pokračuje dál faulem domácího celku, rozehrávají hosté.

34
    Osmihen nyní zůstává ležet na trávníku a žádá si vyšetření.

33
    Domácí mohli nyní vyrovnat! Osimhen ale netrefil z blízkosti branku!

31
    Akce hostů po pravé straně zastavena skvělým obraným zákrokem, odkop od branky rozehraje Penneteau.

30
    Útočný faul domácích odpískal hlavní sudí a rozehrávat tak budou hosté od vlastní branky.

29
    Domácí jsou při chuti. Nyní zkoušeli střelu z dálky, která ovšem brankáře hostů nijak neohrozila, neboť skončila mimo tři tyče.

27
    Stejná situace k vidění i na druhé straně, kde si pro centr také došel brankář.

27
    Centrovaný balón hostů končí v rukavicích brankáře Charleroi.

26
    Domácí se tak dostávají zpět do zápasu! Vidíme opravdu atraktivní utkání co se branek týče.

25
    Žlutou kartu dostává Aleksandar Vukotić (Waasland-Beveren).
    24. Massimo BRUNO - 1:2

24
    Po centru do vápna se nejlépe zorientoval MASSIMO BRUNO, jenž poslal skákající balón do levého horního rohu branky Roefa, který neměl šanci.

23
    Další centr mířil do vápna hostů, domácí sice zakončili, ale hosté pokus zblokovali. Následuje rohový kop pro domácí tým.

22
    Domácí po brance vybojovali rohový kop, který ale nebyl nijak nebezpečný, a tak si pro centr bez problémů došel brankář Roef.
    21. Floriano VANZO - 0:2

21
    Waasland právě vstřelil branku!
    FLORIANO VANZO dostal krásnou přihrávku za hranici vápna, odkud poslal míč nechytatelně k levé tyči a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení!

19
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Valtteri Moren, přichází Daam Foulon.

18
    Rozhodčí signalizuje ofsajd na straně hostů, kteří se do útoku řítili po pravé straně.

17
    Domácí nyní měli šanci na vyrovnání, ale centr z pravé strany pouze prolítl vápnem a skončil za čárou.
    15. Nana AMPOMAH - 0:1

15
    NANA AMPOMAH se dostal k míči za vápnem soupeře, obešel hráče a poslal míč do odkryté části branky!

14
    Na trávníku leží další hráč! Tentokrát je ošetřován hostující obránce Moren.

13
    Domácí se nyní radovali po brance, ale rozhodčí si všiml ofsajdového postavení Osimhena, a tak branka platit nebude.

12
    Další akci z pravé strany předvedli hráči Chareloroie, ale vybojovali pouze rohový kop.

11
    Domácí kombinují na vlastní polovině, ale dopředu se zatím nepouštějí.

10
    Nyní byl ošetřen jeden z domácích hráčů, jenž zůstal na zemi ležet po jednom ze soubojů na středu hrací plochy.

8
    Domácí zkoušeli dalším centrem ohrozit branku hostů, což se ale nepovedlo.

7
    Domácí se dostali ke střele ve vápně, kterou krásně zneškodnil hostující brankář.

6
    Domácí jsou zatím aktivnějším celkem, což dokazuje další akce, která je ovšem zastavena skvělým obraným zákrokem hostů.

4
    Akci domácího celku si pohlídala důrazná obrana, jenž celý pokus zastavuje.

3
    Po akci hostů se k míči dostává domácí brankář, jenž míč následně vykopává.

3
    Hosté se dostávají k míči ale ihned ho ztrácí.

2
    Domácí mají k dispozici rohový kop, který ovšem bez problémů chytá hostující brankář.

1
    Domácí ihned startují vpřed, ale jeden z útočících byl sražen k zemí, takže budou zahrávat standardní situaci.

1

Sporting Charleroi: Penneteau – Martos, Angella, Dessoleil – Marinos, Bruno, Ilaimaharitra, Hendrickx, Fortuna – Perbet, Osimhen.
    Náhradníci: Riou – Willems, Busi, Dervite, Zajkov, Rodes, Diandy, Henen.

Waasland-Beveren: Roef – Caufriez, Moren, Massop, Vukotić – Bizimana, Vanzo, L. Verstraete, Ampomah, Andrijašević – Boljević.
    Náhradníci: Debaty – Badibanga, Dierckx, Foulon, Keita, Lulič, Schryvers, Vellios..

Hostujícímu týmu se tolik nedaří, nachází se na třinácté příčce s počtem 21 bodů. V letošním ročníku si hráči Beverenu připsali na konto 4 výher, 9 remíz a stejný počet proher. Waasland-Beveren dokázal vstřelit v tomto ročníku 24 gólů a 31 jich inkasoval. Nejlepším hráčem co se branek týče je prozatím třiadvacetiletý Opoku Ampomah.

Poslední 3 ligová utkání:
    Waasland-Beveren – Cercle Bruggy 1:1
    Anderlecht – Waasland-Beveren 3:0
    Waasland-Beveren - Lokeren 2:1

Domácí se v tabulce nacházejí na sedmém místě s počtem třiatřiceti bodů za 10 výher, 3 remízy a 9 proher. Charleroi navíc ztrácí pouhý bod na šesté místo, jenž zařizuje postup do skupiny o titul. Hráči domácího celku nastříleli v letošní sezóně 33 branek a inkasovali jich o 4 méně. Nejlepším střelcem týmu je s devíti přesnými zásahy záložník Cristian Benavente.

Club Bruggy – Charleroi 0:1
    Charleroi – St. Lutych 0:1
    Waregem – Charleroi 3:1

Dobrý den! Vítám Vás u přenosu 23. kola belgické Jupiler League, ve kterém se střetne domácí Sporting Charleroi proti Waasland-Beveren.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.