Poprad – Budapešť | 3:2 (po pr.) | | | B. Bystrica – Trenčín | 2:1 (po pr.) | | | Detva – Košice | 4:2 (kon.) |
Miškovec – Žilina | 6:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Nitra | 2:1 (kon.) |
Skalica – Topoľčany | 5:2 (kon.) | | | Michalovce – Nové Zámky B | 9:0 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Trnava | 3:2 (kon.) |
Dubnica – Humenné | 5:2 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Pov. Bystrica | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Martin | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 1:4 (kon.) |
Plzeň – Litvínov | 7:1 (kon.) | | | Vítkovice – Liberec | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Hradec Králové | 8:5 (kon.) |
Zlín – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 2:3 (po pr.) |
Nižnekamsk – Jekaterinburg | 0:3 (kon.) | | | D. Moskva – S.Moskva | 3:1 (kon.) | | | Helsinki – Novgorod | 4:2 (kon.) |
Viťaz – Čerepovec | 5:3 (kon.) |
Zlín – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Kladno – K. Vary | 0:3 (kon.) |
Přerov – Havířov | 2:5 (kon.) | | | Vítkovice – Salzburg | 6:4 (kon.) | | | Sparta Praha – Vsetín | 4:3 (kon.) |
Třinec – Č. Budějovice | 6:1 (kon.) |
koniec
Rytíři Kladno
0:3
(0:0, 0:2, 0:1 - N 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
53:19
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Čermák – 2 min., sekání).
|
|
52:51
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Přibyl – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
38:44
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zíka – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost). Trest odpyká Funk.
|
|
38:44
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hotěk – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
31:55
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Hašek – 2 min., podrážení).
|
|
27:57
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (O. Bláha – 2 min., podrážení).
|
|
26:51
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Černý – 2 min., hákování).
|
|
26:00
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hotěk – 2 min., sekání).
|
|
20:39
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimek – 2 min., podrážení).
|
|
16:11
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Husarik – 2 min., krosček).
|
|
09:24
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Čermák – 2 min., držení).
|
Góly a asistencie:
rozh. náj. Bernat – 33. Křehlík (Křemen), 40. Křemen (Křehlík, Tureček), 44. Novák (Tureček, Záruba)
Rozhodca: Horák – Frodl, Komárek
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:1 Tureček (KVA)
1:1 O. Bláha (KLA)
2. séria:
1:1 Křehlík (KVA)
1:1 Čermák (KLA)
3. séria:
1:1 Záruba (KVA)
1:1 Veber (KLA)
4. séria:
1:2 Křemen (KVA)
1:2 Kvapil (KLA)
5. séria:
1:2 Bernáth (KVA)
2:2 Bernat (KLA)
6. séria:
2:2 O. Bláha (KLA)
2:2 Hotěk (KVA)
7. séria:
3:2 Bernat (KLA)
3:2 Tureček (KVA)
Rytíři Kladno:
Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Staněk, Šmatlák, Flachs, Zíka, Funk, Veber, Zich – Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Filip, Čermák, Kuzďas
Náhradníci:
Tréner:
HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Bednář) – Bernáth, Přibyl, Kořán, Pohanka, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Novotný, Prošek, Rozhon, Jiskra, Hotěk, Křehlík, Holub, Černý, Křemen, Remeš
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Bednář) – Bernáth, Přibyl, Kořán, Pohanka, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Novotný, Prošek, Rozhon, Jiskra, Hotěk, Křehlík, Holub, Černý, Křemen, Remeš
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Horák – Frodl, Komárek
Diváci:
Marek Landa