Trnava – Skalica | 1:4 (kon.) | | | Michalovce – Spišská N. Ves | 3:0 (kon.) | | | Humenné – Osmos Bratislava | 5:2 (kon.) |
Martin – Nové Zámky B | 18:1 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Prešov | 4:3 (po pr.) |
Vítkovice – Olomouc | 7:6 (3:2 po s.n.) |
Washington – San Jose | 6:7 (po pr.) | | | Ottawa – Arizona | 2:3 (kon.) | | | Chicago – NY Islanders | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Edmonton – Detroit | 2:3 (kon.) | | | Calgary – Carolina | 3:2 (po pr.) |
Helsinki – Kazaň | 2:3 (kon.) | | | Soči – Nižnekamsk | 0:1 (kon.) | | | S.Moskva – Čerepovec | 4:3 (kon.) |
Viťaz – Novgorod | 0:6 (kon.) |
Česko – Slovensko | 5:1 (kon.) |
Třebíč – Frýdek-M. | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Motor ČB – Přerov | 2:1 (po pr.) | | | Ústí n/L – Poruba 2011 | 3:4 (po pr.) |
Havířov – Vsetín | 5:2 (kon.) | | | Kladno – Benátky n/J | 5:1 (kon.) | | | Kadaň – Jihlava | 0:5 (kon.) |
Prostějov – Slavia | 6:1 (kon.) |
koniec
Spartak Moskva
4:3
(2:3, 2:0, 0:0)
Severstaľ Čerepovec
55:24
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ilja Chochlov – 2 min., podrážení).
|
|
37:44
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Vjačeslav Leščenko – 2 min., sekání).
|
|
33:37
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Markovin – 2 min., sekání).
|
|
19:42
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Arturs Kulda – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
17:46
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Gončarov – 2 min., sekání).
|
|
14:03
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Anton Zlobin – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
10. Cyplakov, 12. Zlobin (Karsums), 36. Karsums (Daugavinš), 37. Osipov (Maxwell, Truňov) – 13. Trubačov, 17. Gračjov (I. Zacharčuk), 19. Markovin (Kinrade)
Rozhodca: Morozov, Bondar – Viljugin, Stroganov
Diváci:
Nepremenená penalta:
Spartak Moskva:
J. Hudáček (19. Bespalov) – Grišin, Kulik, Grigorjev, Dyblenko, Kalinin (C), Gončarov, Osipov – Truňov, Maxwell, Daugavinš – Talalujev, Zubov (A), Fjodorov – Nikoncev (A), R. Hanzl, Leščenko – Cyplakov, Karsums, Zlobin.
Náhradníci:
Tréner:
Severstaľ Čerepovec: Korobov (12. Artamkin) – Sizov, Kinrade, Glazkov, Lekomcev (A), Chochlov, Megalinskij, Kudako, Kulda (A) – Lapenkov, Jakimov, Monachov – Vovčenko, Trubačov (C), Geraskin – Markovin, Kodola, Petunin – Gračjov, I. Zacharčuk, J. Bodrov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Severstaľ Čerepovec: Korobov (12. Artamkin) – Sizov, Kinrade, Glazkov, Lekomcev (A), Chochlov, Megalinskij, Kudako, Kulda (A) – Lapenkov, Jakimov, Monachov – Vovčenko, Trubačov (C), Geraskin – Markovin, Kodola, Petunin – Gračjov, I. Zacharčuk, J. Bodrov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Morozov, Bondar – Viljugin, Stroganov
Diváci:
David Suchý