Štafeta mužů, 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Norsko (kon.) |
Alpská kombinace mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) | | | Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: R. Siebenhoferová (AUT) (kon.) |
Alpská kombinace mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) |
Tour Down Under 4. etapa | Víťaz: Daryl Impey (Mitchelton-Scott) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Zakopané | Vítěz: J. A. Forfang (NOR) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Běh 5 km, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - alpská kombinace mužů, 2. kolo, Wengen
Vítěz: M. Schwarz (AUT)
Jan Prošek
Konečné pořadí po 2. kole
1. Marco Schwarz (AUT) 2:36,92
2. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,42
3. Alexis Pinturault (FRA) +1,12
4. Mauro Caviezel (SUI) +1,23
5. Romed Baumann (AUT) +1,56
6. Pavel Trichičev (RUS) +1,83
7. Kjetil Jansrud (NOR) +1,87
8. Riccardo Tonetti (ITA) +1,96
9. Vincent Kriechmayr (AUT) +2,31
10. Christof Innerhofer (ITA) +2,39
11. Sandro Simonet (SUI) +2,45
12. Martin Čater (SLO) +2,72
13. Thomas Mermillod Blondin (FRA) +2,77
14. Ted Ligety (USA) +2,85
15. Bryce Bennett (USA) +2,88
16. Aljaž Dvornik (SLO) +3,14
17. Luca Aerni (SUI) +3,22
18. Stefan Hadalin (SLO) +3,46
19. Niels Hintermann (SUI) +3,53
20. Maxence Muzaton (FRA) +3,72
21. Filip Zubčić (CRO) +3,95
22. Nils Allegre (FRA) + 3,99
23. Stefan Rogentin (SUI) +4,24
24. Valentin Giraud Moine (FRA) +4,30
25. Jared Goldberg (USA) +4,40
26. Gilles Roulin (SUI) +4,62
27. Jan Zabystřan (CZE) +4,85
28. Mattia Casse (ITA) +5,13
29. Klemen Kosi (SLO) +5,31
30. Andreas Romar (FIN) +5,57
31. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +5,89
32. Alexander Köll (SWE) +6,09
33. Marko Vukićević (SRB) +6,43
34. Ondřej Berndt (CZE) +6,52
35. Martin Bendik (SVK) + 13,45
____________________
DNF Tilen Debelak (SLO)
DNS Dominik Schwaiger (GER)
DNS Emanuele Buzzi (ITA)
1. Marco Schwarz (AUT) 2:36,92
2. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,42
3. Alexis Pinturault (FRA) +1,12
4. Mauro Caviezel (SUI) +1,23
5. Romed Baumann (AUT) +1,56
6. Pavel Trichičev (RUS) +1,83
7. Kjetil Jansrud (NOR) +1,87
8. Riccardo Tonetti (ITA) +1,96
9. Vincent Kriechmayr (AUT) +2,31
10. Christof Innerhofer (ITA) +2,39
11. Sandro Simonet (SUI) +2,45
12. Martin Čater (SLO) +2,72
13. Thomas Mermillod Blondin (FRA) +2,77
14. Ted Ligety (USA) +2,85
15. Bryce Bennett (USA) +2,88
16. Aljaž Dvornik (SLO) +3,14
17. Luca Aerni (SUI) +3,22
18. Stefan Hadalin (SLO) +3,46
19. Niels Hintermann (SUI) +3,53
20. Maxence Muzaton (FRA) +3,72
21. Filip Zubčić (CRO) +3,95
22. Nils Allegre (FRA) + 3,99
23. Stefan Rogentin (SUI) +4,24
24. Valentin Giraud Moine (FRA) +4,30
25. Jared Goldberg (USA) +4,40
26. Gilles Roulin (SUI) +4,62
27. Jan Zabystřan (CZE) +4,85
28. Mattia Casse (ITA) +5,13
29. Klemen Kosi (SLO) +5,31
30. Andreas Romar (FIN) +5,57
31. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +5,89
32. Alexander Köll (SWE) +6,09
33. Marko Vukićević (SRB) +6,43
34. Ondřej Berndt (CZE) +6,52
35. Martin Bendik (SVK) + 13,45
____________________
DNF Tilen Debelak (SLO)
DNS Dominik Schwaiger (GER)
DNS Emanuele Buzzi (ITA)
1. Marco Schwarz (AUT) 2:36,92
2. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,42
3. Alexis Pinturault (FRA) +1,12
4. Mauro Caviezel (SUI) +1,23
5. Romed Baumann (AUT) +1,56
6. Pavel Trichičev (RUS) +1,83
7. Kjetil Jansrud (NOR) +1,87
8. Riccardo Tonetti (ITA) +1,96
9. Vincent Kriechmayr (AUT) +2,31
10. Christof Innerhofer (ITA) +2,39
11. Sandro Simonet (SUI) +2,45
12. Martin Čater (SLO) +2,72
13. Thomas Mermillod Blondin (FRA) +2,77
14. Ted Ligety (USA) +2,85
15. Bryce Bennett (USA) +2,88
16. Aljaž Dvornik (SLO) +3,14
17. Luca Aerni (SUI) +3,22
18. Stefan Hadalin (SLO) +3,46
19. Niels Hintermann (SUI) +3,53
20. Maxence Muzaton (FRA) +3,72
21. Filip Zubčić (CRO) +3,95
22. Nils Allegre (FRA) + 3,99
23. Stefan Rogentin (SUI) +4,24
24. Valentin Giraud Moine (FRA) +4,30
25. Jared Goldberg (USA) +4,40
26. Gilles Roulin (SUI) +4,62
27. Jan Zabystřan (CZE) +4,85
28. Mattia Casse (ITA) +5,13
29. Klemen Kosi (SLO) +5,31
30. Andreas Romar (FIN) +5,57
31. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +5,89
32. Alexander Köll (SWE) +6,09
33. Marko Vukićević (SRB) +6,43
34. Ondřej Berndt (CZE) +6,52
35. Martin Bendik (SVK) + 13,45
____________________
DNF Tilen Debelak (SLO)
DNS Dominik Schwaiger (GER)
DNS Emanuele Buzzi (ITA) (15:46:04)
1. Marco Schwarz (AUT) 48,77
2. Alexis Pinturault (FRA) + 0,20
3. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,87
4. Ted Ligety (USA) +1,20
5. Pavel Trichičev (RUS) +1,51
6. Mauro Caviezel (SUI) +1,60
7. Thomas Mermillod Blondin (FRA) +1, 66
8. Sandro Simonet (SUI) +1, 73
9. Riccardo Tonetti (ITA) + 1,82
10. Stefan Hadalin (SLO) +1,84
11. Filip Zubčić (CRO) +2,45
12. Jan Zabystřan (CZE) +2,58
13. Kjetil Jansrud (NOR) +2,59
14. Romed Baumann (AUT) +2,72
15. Christof Innerhofer (ITA) +2,91
16. Luca Aerni (SUI) +2,96
17. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,98
18. Maxence Muzaton (FRA) +3,33
19. Martin Čater (SLO) +3,38
20. Niels Hintermann (SUI) +3,52
21. Bryce Bennett (USA) +3,72
22. Klemen Kosi (SLO) +3,86
23. Carlo Janka (SUI) +4,12
23 Vincent Kriechmayr (AUT) +4,12
25. Valentin Giraud Moine (FRA) +4,13
26. Ondřej Berndt (CZE) +4,18
27. Gilles Roulin (SUI) +4,37
28. Jared Goldberg (USA) +4,44
29. Stefan Rogentin (SUI) +4,70
30. Alexander Köll (SWE) +4,74
____________________________________
31. Nils Allegre (FRA) +4,86
32. Andreas Romar (FIN) +4,93
33. Marko Vukićević (SRB) +5,05
34. Tilen Debelak (SLO)+5,47
35. Mattia Casse (ITA)+5,53
36. Emanuele Buzzi (ITA) +6,25 (DNSpro 2. kolo)
37. Martin Bendik (SVK) +9,72
38 Dominik Schwaiger (GER) +11,79 (DNS pro 2. kolo)
1. Mauro Caviezel (SUI)
2. Kjetil Jansrud (NOR)
3. Matthias Mayer (AUT)
4. Pavel Trichičev (RUS)
5. Marco Schwarz (AUT)
6. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
7. Alexis Pinturault (FRA)
8. Ted Ligety (USA)
9. Thomas Mermillod Blondin (FRA)
10. Romed Baumann (AUT)
11. Klemen Kosi (SLO)
12. Niels Hintermann (SUI)
13. Christof Innerhofer (ITA)
14. Dominik Paris (ITA)
15. Valentin Giraud Moine (FRA)
16. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
17. Martin Čater (SLO)
18. Bryce Bennett (USA)
19. Stefan Hadalin (SLO)
20. Ryan Cochran-Siegle (USA)
21. Riccardo Tonetti (ITA)
22. Jared Goldberg (USA)
23. Luca Aerni (SUI)
24. Filip Zubčić (CRO)
25. Carlo Janka (SUI)
26. Felix Monsen (SWE)
27. Boštjan Kline (SLO)
28. Emanuele Buzzi (ITA)
29. Nils Mani (SUI)
30. Stefan Rogentin (SUI)
31. Vincent Kriechmayr (AUT)
32. Miha Hrobat (SLO)
33. Istok Rodeš (CRO)
34. Sandro Simonet (SUI)
35. Alexander Köll (SWE)
36. Ivan Kuzněcov (RUS)
37. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
38. Nils Allegre (FRA)
39. Marko Vukićević (SRB)
40. Maxence Muzaton (FRA)
41. Dominik Schwaiger (GER)
42. Gilles Roulin (SUI)
43. Ondřej Berndt (CZE)
44. Tilen Debelak (SLO)
45. Jan Zabystřan (CZE)
46. Henrik von Appen (CHI)
47. Andreas Romar (FIN)
48. Mattia Casse (ITA)
49. Christoffer Faarup (DEN)
50. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
51. Martin Bendik (SVK)