Štafeta mužů, 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Norsko (kon.) |
Alpská kombinace mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) | | | Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: R. Siebenhoferová (AUT) (kon.) |
Alpská kombinace mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) |
Tour Down Under 4. etapa | Víťaz: Daryl Impey (Mitchelton-Scott) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Zakopané | Vítěz: J. A. Forfang (NOR) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Běh 5 km, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - běh 5 km, Chaux-Neuve
Vítěz: F. Rehrl (AUT)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Franz-Josef Rehrl (AUT) 11:16,7
2. Espen Bjørnstad (NOR) +9,4
3. Fabian Riessle (GER) +9,4
4. Akito Watabe (JPN) +9,9
5. Mario Seidl (AUT) +12,7
6. Jošito Watabe (JPN) +24,1
7. Jarl Magnus Riiber (NOR) +41,2
8. Martin Fritz (AUT) +43,8
9. Johannes Rydzek (GER) +44,0
10. Terence Weber (GER) +44,4
11. Hideaki Nagai (JPN) +44,5
12. Go Jamamoto (JPN) +45,0
13. Manuel Faisst (GER) +45,0
14. Eric Frenzel (GER) +45,5
15. Vincenz Geiger (GER) +47,6
16. Jörgen Graabak (NOR) +48,9
17. Lukas Klapfer (AUT) +49,0
18. Jan Schmid (NOR) +51,8
19. Espen Andersen (NOR) +58,2
20. Samuel Costa (ITA) +58,3
21. Lukas Greiderer (AUT) +59,5
22. Maxime Laheurte (FRA) +1:00,7
23. Kristjan Ilves (EST) +1:14,6
24. Bernhard Gruber (AUT) +1:16,4
25. Antoine Gerard (FRA) +1:16,4
26. Francois Braud (FRA) +1:18,7
27. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:24,4
28. Szczepan Kupczak (POL) +1:25,3
29. Erněst Jachin (RUS) +1:27,1
30. Rjota Jamamoto (JPN) +1:28,0
35. Tomáš Portyk (CZE) +1:44,3
39. Ondřej Pažout (CZE) +2:03,0
45. Miroslav Dvořák (CZE) +2:32,4
51. Jan Vytrval (CZE) +3:13,7
1. Franz-Josef Rehrl (AUT) 11:16,7
2. Espen Bjørnstad (NOR) +9,4
3. Fabian Riessle (GER) +9,4
4. Akito Watabe (JPN) +9,9
5. Mario Seidl (AUT) +12,7
6. Jošito Watabe (JPN) +24,1
7. Jarl Magnus Riiber (NOR) +41,2
8. Martin Fritz (AUT) +43,8
9. Johannes Rydzek (GER) +44,0
10. Terence Weber (GER) +44,4
11. Hideaki Nagai (JPN) +44,5
12. Go Jamamoto (JPN) +45,0
13. Manuel Faisst (GER) +45,0
14. Eric Frenzel (GER) +45,5
15. Vincenz Geiger (GER) +47,6
16. Jörgen Graabak (NOR) +48,9
17. Lukas Klapfer (AUT) +49,0
18. Jan Schmid (NOR) +51,8
19. Espen Andersen (NOR) +58,2
20. Samuel Costa (ITA) +58,3
21. Lukas Greiderer (AUT) +59,5
22. Maxime Laheurte (FRA) +1:00,7
23. Kristjan Ilves (EST) +1:14,6
24. Bernhard Gruber (AUT) +1:16,4
25. Antoine Gerard (FRA) +1:16,4
26. Francois Braud (FRA) +1:18,7
27. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:24,4
28. Szczepan Kupczak (POL) +1:25,3
29. Erněst Jachin (RUS) +1:27,1
30. Rjota Jamamoto (JPN) +1:28,0
35. Tomáš Portyk (CZE) +1:44,3
39. Ondřej Pažout (CZE) +2:03,0
45. Miroslav Dvořák (CZE) +2:32,4
51. Jan Vytrval (CZE) +3:13,7
1. Franz-Josef Rehrl (AUT) 11:16,7
2. Espen Bjørnstad (NOR) +9,4
3. Fabian Riessle (GER) +9,4
4. Akito Watabe (JPN) +9,9
5. Mario Seidl (AUT) +12,7
6. Jošito Watabe (JPN) +24,1
7. Jarl Magnus Riiber (NOR) +41,2
8. Martin Fritz (AUT) +43,8
9. Johannes Rydzek (GER) +44,0
10. Terence Weber (GER) +44,4
11. Hideaki Nagai (JPN) +44,5
12. Go Jamamoto (JPN) +45,0
13. Manuel Faisst (GER) +45,0
14. Eric Frenzel (GER) +45,5
15. Vincenz Geiger (GER) +47,6
16. Jörgen Graabak (NOR) +48,9
17. Lukas Klapfer (AUT) +49,0
18. Jan Schmid (NOR) +51,8
19. Espen Andersen (NOR) +58,2
20. Samuel Costa (ITA) +58,3
21. Lukas Greiderer (AUT) +59,5
22. Maxime Laheurte (FRA) +1:00,7
23. Kristjan Ilves (EST) +1:14,6
24. Bernhard Gruber (AUT) +1:16,4
25. Antoine Gerard (FRA) +1:16,4
26. Francois Braud (FRA) +1:18,7
27. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:24,4
28. Szczepan Kupczak (POL) +1:25,3
29. Erněst Jachin (RUS) +1:27,1
30. Rjota Jamamoto (JPN) +1:28,0
35. Tomáš Portyk (CZE) +1:44,3
39. Ondřej Pažout (CZE) +2:03,0
45. Miroslav Dvořák (CZE) +2:32,4
51. Jan Vytrval (CZE) +3:13,7
Čeští sdruženáři nebodovali.