Štafeta mužů, 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Norsko (kon.) |
Alpská kombinace mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) | | | Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: R. Siebenhoferová (AUT) (kon.) |
Alpská kombinace mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) |
Tour Down Under 4. etapa | Víťaz: Daryl Impey (Mitchelton-Scott) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Zakopané | Vítěz: J. A. Forfang (NOR) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Běh 5 km, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - kvalifikace HS134, Zakopané
Vítěz: J. A. Forfang (NOR)
Petr Sumbal
Konečné pořadí kvalifikace
1. Johann André Forfang (NOR) 129,8 bodů
2. Robert Johansson (NOR) 123,9
3. Timi Zajc (SLO) 122,2
4. Stefan Kraft (AUT) 122,1
5. Jevgenij Klimov (RUS) 121,9
6. Aleksander Zniszczoł (POL) 118,9
7. Karl Geiger (GER) 116,7
8. Antti Aalto (FIN) 116,3
9. Roman Koudelka (CZE) 115,6
10. Dawid Kubacki (POL) 115,2
11. Stephan Leyhe (GER) 115,1
12. Killian Peier (SUI) 114,3
13. Markus Eisenbichler (GER) 112,2
13. Andreas Stjernen (NOR) 112,2
15. David Siegel (GER) 111,8
16. Jakub Wolny (POL) 110,8
17. Jukija Sato (JPN) 109,9
18. Anders Fannemel (NOR) 108,5
19. Richard Freitag (GER) 108,3
20. Anže Lanišek (SLO) 107,6
21. Kamil Stoch (POL) 107,0
22. Halvor Egner Granerud (NOR) 106,9
23. Junširo Kobajaši (JPN) 106,3
24. Jan Hörl (AUT) 105,4
25. Noriaki Kasai (JPN) 105,3
26. Daniel Huber (AUT) 104,6
27. Michael Hayböck (AUT) 102,3
28. Domen Prevc (SLO) 102,1
28. Tilen Bartol (SLO) 102,1
30. Vladimir Zografski (BUL) 102,0
31. Rjoju Kobajaši (JPN) 101,9
32. Manuel Fettner (AUT) 101,8
33. Stefan Hula (POL) 100,4
34. Anže Semenič (SLO) 99,7
35. Markus Schiffner (AUT) 97,8
36. Sergej Tkačenko (KAZ) 96,5
37. Pawel Wąsek (POL) 96,3
38. Simon Ammann (SUI) 94,4
39. Constantin Schmid (GER) 89,5
40. Piotr Żyła (POL) 89,1
41. Maciej Kot (POL) 88,9
42. Przemysław Kantyka (POL) 88,3
43. Čestmír Kožíšek (CZE) 87,8
44. Klemens Murańka (POL) 87,6
44. Andrzej Stękała (POL) 87,6
46. Viktor Polášek (CZE) 87,5
46. Andreas Schuler (SUI) 87,5
48. Daiki Ito (JPN) 87,3
49. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 86,8
50. Philipp Aschenwald (AUT) 85,2
...
59. Filip Sakala (CZE) 65,2
Startovní listina
1. Przemysław Kantyka (POL)
2. Andrzej Stękała (POL)
3. Klemens Murańka (POL)
4. Pawel Wąsek (POL)
5. Aleksander Zniszczoł (POL)
6. Filip Sakala (CZE)
7. Šohei Točimoto (JPN)
8. Sebastian Colloredo (ITA)
9. Michail Maksimočkin (RUS)
10. Sabiržan Muminov (KAZ)
11. Tilen Bartol (SLO)
12. Andreas Alamommo (FIN)
13. Sergej Tkačenko (KAZ)
14. Děnis Kornilov (RUS)
15. Eetu Nousiainen (FIN)
16. Jurij Tepeš (SLO)
17. Noriaki Kasai (JPN)
18. Andreas Schuler (SUI)
19. Markus Schiffner (AUT)
20. Jan Hörl (AUT)
21. Jarkko Määttä (FIN)
22. Čestmír Kožíšek (CZE)
23. Gregor Deschwanden (SUI)
24. Roman Trofimov (RUS)
25. Alex Insam (ITA)
26. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
27. Maciej Kot (POL)
28. Kevin Bickner (USA)
29. Marius Lindvik (NOR)
30. Constantin Schmid (GER)
31. Stefan Hula (POL)
32. Philipp Aschenwald (AUT)
33. Viktor Polášek (CZE)
34. Naoki Nakamura (JPN)
35. Daiki Ito (JPN)
36. Anže Semenič (SLO)
37. Michael Hayböck (AUT)
38. Jakub Wolny (POL)
39. Anders Fannemel (NOR)
40. Anže Lanišek (SLO)
41. Simon Ammann (SUI)
42. Manuel Fettner (AUT)
43. Jukija Sato (JPN)
44. Vladimir Zografski (BUL)
45. Richard Freitag (GER)
46. David Siegel (GER)
47. Junširo Kobajaši (JPN)
48. Halvor Egner Granerud (NOR)
49. Domen Prevc (SLO)
50. Antti Aalto (FIN)
51. Daniel Huber (AUT)
52. Andreas Stjernen (NOR)
53. Killian Peier (SUI)
54. Jevgenij Klimov (RUS)
55. Timi Zajc (SLO)
56. Roman Koudelka (CZE)
57. Markus Eisenbichler (GER)
58. Robert Johansson (NOR)
59. Johann André Forfang (NOR)
60. Karl Geiger (GER)
61. Stephan Leyhe (GER)
62. Stefan Kraft (AUT)
63. Dawid Kubacki (POL)
64. Piotr Żyła (POL)
65. Kamil Stoch (POL)
66. Rjoju Kobajaši (JPN)
1. Johann André Forfang (NOR) 129,8 bodů
2. Robert Johansson (NOR) 123,9
3. Timi Zajc (SLO) 122,2
4. Stefan Kraft (AUT) 122,1
5. Jevgenij Klimov (RUS) 121,9
6. Aleksander Zniszczoł (POL) 118,9
7. Karl Geiger (GER) 116,7
8. Antti Aalto (FIN) 116,3
9. Roman Koudelka (CZE) 115,6
10. Dawid Kubacki (POL) 115,2
11. Stephan Leyhe (GER) 115,1
12. Killian Peier (SUI) 114,3
13. Markus Eisenbichler (GER) 112,2
13. Andreas Stjernen (NOR) 112,2
15. David Siegel (GER) 111,8
16. Jakub Wolny (POL) 110,8
17. Jukija Sato (JPN) 109,9
18. Anders Fannemel (NOR) 108,5
19. Richard Freitag (GER) 108,3
20. Anže Lanišek (SLO) 107,6
21. Kamil Stoch (POL) 107,0
22. Halvor Egner Granerud (NOR) 106,9
23. Junširo Kobajaši (JPN) 106,3
24. Jan Hörl (AUT) 105,4
25. Noriaki Kasai (JPN) 105,3
26. Daniel Huber (AUT) 104,6
27. Michael Hayböck (AUT) 102,3
28. Domen Prevc (SLO) 102,1
28. Tilen Bartol (SLO) 102,1
30. Vladimir Zografski (BUL) 102,0
31. Rjoju Kobajaši (JPN) 101,9
32. Manuel Fettner (AUT) 101,8
33. Stefan Hula (POL) 100,4
34. Anže Semenič (SLO) 99,7
35. Markus Schiffner (AUT) 97,8
36. Sergej Tkačenko (KAZ) 96,5
37. Pawel Wąsek (POL) 96,3
38. Simon Ammann (SUI) 94,4
39. Constantin Schmid (GER) 89,5
40. Piotr Żyła (POL) 89,1
41. Maciej Kot (POL) 88,9
42. Przemysław Kantyka (POL) 88,3
43. Čestmír Kožíšek (CZE) 87,8
44. Klemens Murańka (POL) 87,6
44. Andrzej Stękała (POL) 87,6
46. Viktor Polášek (CZE) 87,5
46. Andreas Schuler (SUI) 87,5
48. Daiki Ito (JPN) 87,3
49. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 86,8
50. Philipp Aschenwald (AUT) 85,2
...
59. Filip Sakala (CZE) 65,2
Startovní listina
1. Przemysław Kantyka (POL)
2. Andrzej Stękała (POL)
3. Klemens Murańka (POL)
4. Pawel Wąsek (POL)
5. Aleksander Zniszczoł (POL)
6. Filip Sakala (CZE)
7. Šohei Točimoto (JPN)
8. Sebastian Colloredo (ITA)
9. Michail Maksimočkin (RUS)
10. Sabiržan Muminov (KAZ)
11. Tilen Bartol (SLO)
12. Andreas Alamommo (FIN)
13. Sergej Tkačenko (KAZ)
14. Děnis Kornilov (RUS)
15. Eetu Nousiainen (FIN)
16. Jurij Tepeš (SLO)
17. Noriaki Kasai (JPN)
18. Andreas Schuler (SUI)
19. Markus Schiffner (AUT)
20. Jan Hörl (AUT)
21. Jarkko Määttä (FIN)
22. Čestmír Kožíšek (CZE)
23. Gregor Deschwanden (SUI)
24. Roman Trofimov (RUS)
25. Alex Insam (ITA)
26. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
27. Maciej Kot (POL)
28. Kevin Bickner (USA)
29. Marius Lindvik (NOR)
30. Constantin Schmid (GER)
31. Stefan Hula (POL)
32. Philipp Aschenwald (AUT)
33. Viktor Polášek (CZE)
34. Naoki Nakamura (JPN)
35. Daiki Ito (JPN)
36. Anže Semenič (SLO)
37. Michael Hayböck (AUT)
38. Jakub Wolny (POL)
39. Anders Fannemel (NOR)
40. Anže Lanišek (SLO)
41. Simon Ammann (SUI)
42. Manuel Fettner (AUT)
43. Jukija Sato (JPN)
44. Vladimir Zografski (BUL)
45. Richard Freitag (GER)
46. David Siegel (GER)
47. Junširo Kobajaši (JPN)
48. Halvor Egner Granerud (NOR)
49. Domen Prevc (SLO)
50. Antti Aalto (FIN)
51. Daniel Huber (AUT)
52. Andreas Stjernen (NOR)
53. Killian Peier (SUI)
54. Jevgenij Klimov (RUS)
55. Timi Zajc (SLO)
56. Roman Koudelka (CZE)
57. Markus Eisenbichler (GER)
58. Robert Johansson (NOR)
59. Johann André Forfang (NOR)
60. Karl Geiger (GER)
61. Stephan Leyhe (GER)
62. Stefan Kraft (AUT)
63. Dawid Kubacki (POL)
64. Piotr Żyła (POL)
65. Kamil Stoch (POL)
66. Rjoju Kobajaši (JPN)
1. Rjoju Kobajaši (JPN)
2. Kamil Stoch (POL)
3. Piotr Żyła (POL)
4. Dawid Kubacki (POL)
5. Stefan Kraft (AUT)
...
11. Roman Koudelka (CZE) 308
35. Viktor Polášek (CZE) 40
46. Lukáš Hlava (CZE) 15
58. Čestmír Kožíšek (CZE) 3
1. Przemysław Kantyka (POL)
2. Andrzej Stękała (POL)
3. Klemens Murańka (POL)
4. Pawel Wąsek (POL)
5. Aleksander Zniszczoł (POL)
6. Filip Sakala (CZE)
7. Šohei Točimoto (JPN)
8. Sebastian Colloredo (ITA)
9. Michail Maksimočkin (RUS)
10. Sabiržan Muminov (KAZ)
11. Tilen Bartol (SLO)
12. Andreas Alamommo (FIN)
13. Sergej Tkačenko (KAZ)
14. Děnis Kornilov (RUS)
15. Eetu Nousiainen (FIN)
16. Jurij Tepeš (SLO)
17. Noriaki Kasai (JPN)
18. Andreas Schuler (SUI)
19. Markus Schiffner (AUT)
20. Jan Hörl (AUT)
21. Jarkko Määttä (FIN)
22. Čestmír Kožíšek (CZE)
23. Gregor Deschwanden (SUI)
24. Roman Trofimov (RUS)
25. Alex Insam (ITA)
26. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
27. Maciej Kot (POL)
28. Kevin Bickner (USA)
29. Marius Lindvik (NOR)
30. Constantin Schmid (GER)
31. Stefan Hula (POL)
32. Philipp Aschenwald (AUT)
33. Viktor Polášek (CZE)
34. Naoki Nakamura (JPN)
35. Daiki Ito (JPN)
36. Anže Semenič (SLO)
37. Michael Hayböck (AUT)
38. Jakub Wolny (POL)
39. Anders Fannemel (NOR)
40. Anže Lanišek (SLO)
41. Simon Ammann (SUI)
42. Manuel Fettner (AUT)
43. Jukija Sato (JPN)
44. Vladimir Zografski (BUL)
45. Richard Freitag (GER)
46. David Siegel (GER)
47. Junširo Kobajaši (JPN)
48. Halvor Egner Granerud (NOR)
49. Domen Prevc (SLO)
50. Antti Aalto (FIN)
51. Daniel Huber (AUT)
52. Andreas Stjernen (NOR)
53. Killian Peier (SUI)
54. Jevgenij Klimov (RUS)
55. Timi Zajc (SLO)
56. Roman Koudelka (CZE)
57. Markus Eisenbichler (GER)
58. Robert Johansson (NOR)
59. Johann André Forfang (NOR)
60. Karl Geiger (GER)
61. Stephan Leyhe (GER)
62. Stefan Kraft (AUT)
63. Dawid Kubacki (POL)
64. Piotr Żyła (POL)
65. Kamil Stoch (POL)
66. Rjoju Kobajaši (JPN)
1. Johann André Forfang (NOR) 129,8 bodů
2. Robert Johansson (NOR) 123,9
3. Timi Zajc (SLO) 122,2
4. Stefan Kraft (AUT) 122,1
5. Jevgenij Klimov (RUS) 121,9
6. Aleksander Zniszczoł (POL) 118,9
7. Karl Geiger (GER) 116,7
8. Antti Aalto (FIN) 116,3
9. Roman Koudelka (CZE) 115,6
10. Dawid Kubacki (POL) 115,2
11. Stephan Leyhe (GER) 115,1
12. Killian Peier (SUI) 114,3
13. Markus Eisenbichler (GER) 112,2
13. Andreas Stjernen (NOR) 112,2
15. David Siegel (GER) 111,8
16. Jakub Wolny (POL) 110,8
17. Jukija Sato (JPN) 109,9
18. Anders Fannemel (NOR) 108,5
19. Richard Freitag (GER) 108,3
20. Anže Lanišek (SLO) 107,6
21. Kamil Stoch (POL) 107,0
22. Halvor Egner Granerud (NOR) 106,9
23. Junširo Kobajaši (JPN) 106,3
24. Jan Hörl (AUT) 105,4
25. Noriaki Kasai (JPN) 105,3
26. Daniel Huber (AUT) 104,6
27. Michael Hayböck (AUT) 102,3
28. Domen Prevc (SLO) 102,1
28. Tilen Bartol (SLO) 102,1
30. Vladimir Zografski (BUL) 102,0
31. Rjoju Kobajaši (JPN) 101,9
32. Manuel Fettner (AUT) 101,8
33. Stefan Hula (POL) 100,4
34. Anže Semenič (SLO) 99,7
35. Markus Schiffner (AUT) 97,8
36. Sergej Tkačenko (KAZ) 96,5
37. Pawel Wąsek (POL) 96,3
38. Simon Ammann (SUI) 94,4
39. Constantin Schmid (GER) 89,5
40. Piotr Żyła (POL) 89,1
41. Maciej Kot (POL) 88,9
42. Przemysław Kantyka (POL) 88,3
43. Čestmír Kožíšek (CZE) 87,8
44. Klemens Murańka (POL) 87,6
44. Andrzej Stękała (POL) 87,6
46. Viktor Polášek (CZE) 87,5
46. Andreas Schuler (SUI) 87,5
48. Daiki Ito (JPN) 87,3
49. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 86,8
50. Philipp Aschenwald (AUT) 85,2
...
59. Filip Sakala (CZE) 65,2