Halkbank – Zenit Kazaň 1:3 (kon.) | Gdaňsk – Maaseik 3:1 (kon.) | Berlin Recycling – Belchatow 0:3 (kon.)
Friedrichshafen – Petrohrad 0:3 (kon.) | Modena – Karlovarsko 3:0 (kon.)
VfB Friedrichshafen
0
17 20 31
Zenit Petrohrad
3
25 25 33
cz Streda 16.01.2019, 20:00 • ZF Arena, Friedrichshafen • Liga majstrov • Skupina C

0:0
    Volejbalisté Petrohradu první dva zápasy při své premiérové účasti v Lize mistrů vyhráli shodně 16:14 v tiebreaku, dnes ve Friedrichshafehu přeci jen vyhráli přesvědčivěji, přesto ve třetím setu museli tvrdě bojovat, aby i přes vedení 24:20 nakonec zvítězili až 33:31.

Ruský tým je tak se třemi výhrami v čele tabulky, dvě výhry má Chaumont, jednu Friedrichshafen a slovinská Lublaň prohrála všechny tři své zápasy. (21:36:24)

31:33
    Třetí set skončil.

31:33
    Devátý mečbol už je tím posledním! Skvělý servis Cameja domácí na příjmu jen odrazili na soupeřovu polovinu, kde už dílo dokonal Sivoželez a Petrohrad nakonec po obrovském boji vítězí ve třetím setu.

31:32
    Petráš ztroskotal na blokujícím Grozerovi! Ten bránil sám, jelikož Červjakov dobíhal pozdě, přesto Grozer boduje.

31:31
    Další servis Collina už zastavila páska sítě.

31:30
    Hostující libero Makarenko si neporadil s plachtícím podáním Collina, domácí blokař v důležitou chvíli zapisuje přímý bod z podání.

30:30
    Osmý mečbol Zenitu odvrací přesnou smečí Michal Petráš.

29:30
    Po skvělém servisu Antipkina domácí neuvěřitelně zachránili míč ve hře hned u dvou reklamních panelů, přehráli jej přes síť, poté ale Zenit boduje.

29:29
    Červjakov zabodoval středem sítě.

29:28
    Domácí museli po horším příjmu volit nouzové řešení, nahrával univerzál Boladz, přesto se Protopsaltis dokázal na hlavním kůlu prosadit.

28:28
    Napínavá koncovka pokračuje, Camejo vytlouká domácí blok.

28:27
    Camejo útočí do zámezí! Domácí otáčejí průběh koncovky třetího setu a následuje oddechový čas pro Zenit.