Lipt. Mikuláš – Poprad 0:1 (kon.) | Košice – Žilina 4:5 (1:3 po s.n.) | Detva – Budapešť 3:7 (kon.)
Zvolen – Nitra 1:0 (kon.) | Nové Zámky – B. Bystrica 3:2 (kon.) | Miškovec – Trenčín 5:4 (3:2 po s.n.)
po s.n. (3:2)
DVTK Miškovec
5:4 (2:1, 1:3, 1:0 - 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 15.01.2019, 18:30 • Ice rink Miskolc, Maďarsko • Tipos Extraliga (SR) • 43. kolo

55:11
    Balász Láda už sedí na trestnej lavici. Bude to nanajvýš na dve minúty, Láda sa previnil podrazením.

44:59
    Druhá presilovka o dvoch hráčov v zápase, opäť pre Miškovec. Hákovanie Martina Rýgla na Panceho, dvadsaťjeden sekúnd môže stačiť na vyrovnanie.

43:20
    Presilovka pre DVTK. Tomáš Bokroš si vypomohol držaním pri súboji s Kulmalom, jasné dve minúty.

38:39
    Dve minúty pre Petra Sojčíka za sekanie za vlastnou bránou, maďarský mančaft sa môže vrátiť do duelu.

31:13
    Až teraz si tvrdá fyzická hra vyberá svoju daň. Marek Hecl narazený na mantinel od Ryana Harrisona, Hecl navyše stratil pri tomto náraze prilbu. Kanaďan putuje na trestnú lavicu na dve minúty za napadnutie.

19:17
    Tomáš Starosta si úspešne pýtal trest pre domáci mančaft. Podľa zápisu o stretnutí boli hokejisti Miškovca na ľade až šiesti. Trest si ide odsedieť za hráčsku lavicu Balász Somogyi.

17:11
    A ďalší dvojminútový trest, tentoraz mieri na lavicu hanby na dve minúty Denis Hudec za krošček.

16:23
    Jasné držanie od Petra Frühaufa. Ak by tento obranca nechal Kulmalu ísť do brejku, bola by to obrovská šanca na gól. Dve minúty na trestnej lavici.

10:32
    Presilovka pre DVTK, Milan Bartovič sa previnil vo vlastnom pásme držaním protihráča.

Viktor Kalinács

Góly a asistencie: 11. Kulmala (Galanisz, Pance), 19. Magosi (Milam), 33. Magosi (Galanisz), 60. Magosi (Milam), 65. Galanisz – 11. Ölvecký (Sojčík), 36. Hecl (Sádecký), 36. Dlouhý, 36. Rýgl (Radivojevič)