Pardubice – Chrudim 2:2 (kon.) | Prostějov – Prešov 2:1 (kon.)
FK Pardubice
2:2 (1:1)
MFK Chrudim
cz Sobota 05.01.2019, 10:30 • Horní Počernice, Praha • Tipsport liga • Skupina B

Zápas je u konce! Pardubice v prvním utkání skupiny B zimní Tipsport ligy remizovaly s Chrudimí 2:2.
    Vše odstartoval hned ve druhé minutě Daniel Vašulín, který proměnil pokutový kop. V nastavení prvního poločasu dorazil balón do sítě Roman Kašiar a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu. Druhý poločas byl bez větších šancí, až v 84. minutě se za Pardubice prosadil Korejec Jubeyong Park. Jenže hned po výkopu si převzal míč Lukáš Kopecký a parádní ranou upravil na konečných 2:2. (12:16:32)

90+1

90
    Po centru Hufa se dostal k hlavičce Šafařík, jeho pokus ale postrádal dostatečnou razanci a brankář si s ním v klidu poradil.

90
    Kopecký s Krčálem u postranní čáry zastavili Lukáše Kühnela. Pardubice mají k dispozici autové vhazování.

88
    Protiútok Chrudimi je zastaven kvůli faulu jednoho z domácích hráčů.

86
    Park dostal přihrávku v pokutovém území a obehrál vyběhnutého brankáře, ke střele se ale nedostal. Posunul tak míč na Hufa, který neměl moc možností, než se otočit zpět.
    85. Lukáš KOPECKÝ - 2:2

85
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Hned vzápětí je ale vyrovnáno! LUKÁŠ KOPECKÝ napřáhl ke střele zpoza pokutového území a parádní ranou překonal Letáčka!
    84. Jubeyong PARK - 2:1

84
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubické snažení v druhém poločasu přinesla své ovoce! JUBEYONG PARK se dostal k přetaženému centru z levé strany a překonal Zímu!

82
    Tischlerova dlouhá přihrávka byla myšlena pro Lukáše Kühnela, ale skončila až za brankovou čarou, bude se tedy odkopávat od branky.

80
    Útok Chrudimi po pravém křídle je zastaven kvůli ofsajdovému postavení, ve kterém byl přistižen Matěj Šimon.
    78. Šimonova střela šla těsně vedle

78
    Nepříjemnou ránu vyslal zpoza pokutového území Matěj Šimon, jeho pokus levačkou skončil vedle levé tyče pardubické branky.

76
    Huf z pravé strany udělal kličku do středu a vystřelil levačkou, zamířil ale jen do středu branky, kde byl připraven Zíma.

75
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Čelůstka, přichází Březina.

74
    Další útok Pardubic šel znovu přes pravou stranu, kde operuje Korejec Park. Jeho centr zastavil obránce, který poté jen nakopává na polovinu soupeře.

72
    Kühnel zkřížil cestu Mastíkovi, Chrudim bude zahrávat rohový kop.

71
    Střelu ze střední vzdálenosti vyslal pardubický Jubeyong Park, střela mu ale nesedla a skončila vysoko nad břevnem.