Švédsko – Poľsko 23:22 (kon.) | Rusko – Slovinsko 27:29 (kon.) | Dánsko – Srbsko 25:30 (kon.)
Francúzsko – Čierna Hora 25:20 (kon.)
Švédsko
23:22 (10:5)
Poľsko
cz Utorok 04.12.2018, 18:00 • Hall XXL, Nantes • Majstrovstvá Európy žien • Skupina A
    58
    Jamina Robertsová předvedla krásnou individuální akci! Na levé straně se prodrala až do zakončení a podél Płaczekové skórovala. (23:22)
    57. Karolina Kudłaczová-Glocová (POL) - 22:22
    57
    Karolina Kudłaczová-Glocová vyrovnává skóre. (22:22)
    57
    Nathalie Hagmanova zamířila přesně z pravé strany. (22:21)
    56
    Z ostrého úhlu přehodila brankářku Kinga Grzybová! (21:21)
    56
    Švédky zužitkovaly přesilovku záhy, trefila se Jenny Almová. (21:20)

56
    Na hřišti zůstává ležet Carin Strömbergová, která tvrdě vrazila do Woloszykové. Ta se přišla protihráčce i omluvit, ovšem dvouminutovému trestu neunikla. (20:20)
    55
    Házenkářky Polska bojují. Karolina Kudłaczová-Glocová srovnává a závěrečné minuty tak budou hodně dramatické. (20:20)
    54
    Linn Blohmová dostala přihrávku za obranu a sama před Płaczekovou se nemýlí! To je drama. (20:19)
    53
    Blomstrandová dorovnává stav. (19:19)
    53. Kinga Grzybová (POL) - 18:19
    53
    Švédky chybovaly a Polky otáčejí skóre! Kinga Grzybová skóruje z trháku. (18:19)

52
    Vyloučení v týmu Polsko (Ewa Urtnowská). (18:18)
    52. Kinga Achruková (POL) - 18:18
    52
    Opět je srovnáno! Střela Kobylińské skončila na švédském bloku, ale podstřel Kingy Achrukové už prošel a Idéhnová se natahovala marně. (18:18)
    51
    Brankářka Idéhnová se dostala k míči po zablokované střele a dlouhým výhozem nalezla Mellegårdovou, která vrací Švédsku vedení! (18:17)
    49. Kinga Grzybová (POL) - 17:17
    49
    Opět Grzybová, která se prosadila z trháku. Je vyrovnáno! (17:17)
    48
    Tu Kinga Grzybová proměnila a Polky už ztrácejí jediný gól! (17:16)

48
    Kobylińská se nechala faulovat Strömbergovou. Ta dostala dvě minuty a ještě se bude házet sedmička! (17:15)
    45
    Polky to vykombinovaly středem a Joanna Drabiková v pádu posílá míč do sítě. (17:14)
    45
    Švédky skvěle ubránily a Hanna Blomstrandová se poté dostala do samostatného úniku, který proměnila. (17:13)
    43
    Polky se nevzdávají. Trefuje se Aneta Labudová. (16:13)
    43
    Louise Sandová se trefuje po seběhu z křídla. (16:12)
    42. Sylwia Matuszczyková (POL) - 15:12
    42
    Achruková prohodila míč na Matuszczykovou a ta sama před brankou snižuje. (15:12)
    40
    Patnáctý gól Švédska střílí Daniela Gustinová. (15:11)
    40. Monika Kobylińská (POL) - 14:11
    40
    A Monika Kobylińská vzápětí snižuje. (14:11)

37
    Woloszyková faulovala střílející Almovou a dostala za to dvě minuty. (13:10)
    36
    Polky se vracejí dohry! Kinga Grzybová proměnila sedmičku. (13:10)
    35. Monika Kobylińská (POL) - 13:9
    35
    Monika Kobylińská z hranice brankoviště přibližuje Polky na rozdíl čtyř gólů! (13:9)
    34
    Gól vstřelil tým Polsko (Kinga Achruková). (13:8)
    34
    Rychlá odpověď Gulldénové. (13:7)
    32
    Almová dostala míč na pozici střední spojky a z otočky skórovala. (12:6)
    31
    Louise Sandová vrací Švédsku pětigólový náskok. (11:6)
    31. Monika Kobylińská (POL) - 10:6
    31
    Střelu Moniky Kobylińské zaregistrovala Idéhnová až v síti! (10:6)
    30
    Polky to v závěru poločasu zkusily s prázdnou brankou a to se jim vůbec nevyplatilo. Hanna Blomstrandová totiž na vlastní polovině vystihla přihrávku soupeřek a od půlící čáry trefila odkrytou branku Polska. (10:5)
    30
    Další rychlý kontr Švédska zakončila gólem Mikaela Mässingová! (9:5)
    29
    Blomstrandová poslala do trháku Carin Strömbergovou a ta nezaváhala! (8:5)

25
    Právě Zychová srazila Strömbergovou a dostává za to dvě minuty. (7:5)
    25. Aleksandra Zychová (POL) - 7:5
    25
    Aleksandra Zychová snižuje na rozdíl dvou zásahů. (7:5)
    23. Kinga Grzybová (POL) - 7:4
    23
    Polky sehrály útok přes levou stranu. Grzybová se od brankové čáry dostala před Idéhnovou a obstřelila ji. (7:4)
    21
    Na rozdíl čtyř branek zvyšuje Linn Blohmová. (7:3)
    21
    Švédky sehrály krásný protiútok, který rozjela brankářka Idéhnová a po sérii rychlých přihrávek ho ze středu brankoviště zakončila ranou pod břevno Hanna Blomstrandová. (6:3)

15
    Vyloučení v týmu Švédsko (Anna Lagerqvistová). (5:3)
    15
    Daniela Gustinová se po delší době postarala o změnu skóre. Švédky vedou o dva góly. (5:3)

8
    Vyloučení v týmu Polsko (Karolina Kudłaczová-Glocová). (4:3)
    8. Joanna Drabiková (POL) - 4:3
    8
    Na zásah Hagmanové rychle odpověděla Drabiková. (4:3)
    7
    Gól vstřelil tým Švédsko (Nathalie Hagmanová). (4:2)

6
    Žlutá karta pro tým Švédsko (Anna Lagerqvistová). (3:2)
    5
    Hagmanová zakončila z pravého křídla. (3:2)
    5
    Polky srovnávají po druhém zásahu Grzybové. (2:2)

4
    Žlutá karta pro tým Polsko (Kinga Achruková). (2:1)
    4
    Parádně sehraný rychlý kontr zužitkovala Nathalie Hagmanová. Švédky tedy vedou. (2:1)
    2
    Anna Lagerqvistová srovnala střelou do horního rohu branky. (1:1)
    2
    Polská brankářka vyrazila další pokus Robertsové. Na druhé straně otevřela skóre Kinga Grzybová. (0:1)