Lipt. Mikuláš – Zvolen | 1:4 (kon.) | | | Orange 20 – Budapešť | 4:5 (po pr.) | | | B. Bystrica – Nitra | 3:2 (po pr.) |
Vítkovice – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Hradec Králové – Třinec | 4:2 (kon.) |
NJ Devils – Tampa Bay | 1:5 (kon.) | | | Nashville – Buffalo | 2:1 (kon.) | | | Dallas – Edmonton | 4:1 (kon.) |
Omsk – Čeljabinsk | 2:3 (po pr.) | | | Dinamo Minsk – Nižnekamsk | 1:2 (kon.) | | | Petrohrad – Novgorod | 6:0 (kon.) |
Kometa Brno – Frölunda | 1:4 (kon.) | | | Skellefteå – Plzeň | 3:3 (kon.) | | | Mníchov – Redhawks | 2:1 (kon.) |
Salzburg – Kärpät | 3:2 (kon.) |
koniec po predl.
Avangard Omsk
2:3
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
49:42
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ilja Michejev – 2 min., podrážení).
|
|
26:29
|
Za potyčku vylučují rozhodčí na obou stranách: v mužstvu Avangard Omsk jde sedět Denis Zernov, u Traktoru Čeljabinsk si trest odpyká Paul Szczechura (oba 2 min., hrubost).
|
|
20:00
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., vysoká hůl).
|
|
16:41
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Kravcov – 2 min., nedovolené bránění).
|
Góly a asistencie:
39. Berezin (Michejev, Širokov), 41. Michejev (Zernov, Nalimov) – 14. Glinkin (Kravcov, Dugin), 39. Kravcov, 61. Szczechura (Thomas, Bailen)
Rozhodca: Birin, Schrader – Lazarev, Šišlo
Diváci: 4027
Nepremenená penalta:
Avangard Omsk:
Nalimov (Bobkov) – Franson, Medvedev, Jemelin, Pokka, Berezin, Martynov, Čudinov – Širokov, Zernov, Michejev – Manukjan, Desharnais, Stålberg – Košelev, Talbot, Semionov – Fisenko, Stas, K. Petrov – Jaremčuk.
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Sudnicin) – A. Petrov, Bailen, Borodkin, Isajev, Želdakov, Alexejev, Karpuchin – Thomas, Szczechura, Stoa – Glinkin, Polygalov, Kravcov – Rybakov, Gubarev, Kokujov – Dugin, Jerofejev, – Šolochov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Sudnicin) – A. Petrov, Bailen, Borodkin, Isajev, Želdakov, Alexejev, Karpuchin – Thomas, Szczechura, Stoa – Glinkin, Polygalov, Kravcov – Rybakov, Gubarev, Kokujov – Dugin, Jerofejev, – Šolochov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Birin, Schrader – Lazarev, Šišlo
Diváci: 4027
Karel Jedlička