Srbsko – Poľsko 33:26 (kon.) | Dánsko – Švédsko 30:29 (kon.) | Čierna Hora – Slovinsko 36:32 (kon.)
Srbsko
33:26 (13:14)
Poľsko
cz Piatok 30.11.2018, 18:00Majstrovstvá Európy žien • Skupina A
    60
    V samém závěru zakončuje zápas srbským gólem Radosavljevičová. (33:26)
    60. 32:26
    60
    A ještě jeden gól Achrukové. (32:26)
    60
    Radojevičová dává gól na levé straně středu brankoviště. (32:25)
    60. 31:25
    60
    Achruková se prosadila z levého křídla a ještě koriguje skóre. (31:25)

59
    Vyloučení v týmu Polsko (Sylwia Matuszczyková). (31:24)
    59
    Lavková z hranice šestky prostřelila Gawlikovou a ještě navýšila vedení Srbska. (31:24)
    56. 30:24
    56
    Srbky v útoku ztratily míč a rychlý brejk využila Grzybová. (30:24)
    55. 29:23
    55
    Rychlý útok polského týmu využila Kudlaczová-Glocová. (29:23)
    53
    Naděje polského týmu rychle zadusává Krpez-Slezaková. Teď už by musely Polky každou minutu vstřelit gól a ani jednou neinkasovat. (29:22)
    52
    Další branka Srbek, tentokrát zásluhou Lavkové. O vítězkách střetnutí je s největší pravděpodobností rozhodnuto. (28:21)
    51
    Z hranice brankoviště se prosadila Cvijičová. (27:21)
    50. 26:21
    50
    Teď už Janiszewská pokořila polskou smůlu, na pravém křídle dokázala prostřelit srbskou brankářku. (26:21)
    46
    Další srbský útok po polské ztrátě přináší už šestigólový rozdíl ve skóre. Srbky jednoznačně míří za vítězstvím. (26:20)
    45
    Gól vstřelil tým Srbsko (Katarina Krpez-Slezaková). (25:20)

44
    Vyloučení v týmu Polsko (Aneta Labudová). (24:20)
    44
    Po ztrátě polského týmu se Radosavljevičová prosadila v útoku a Srbky přebírají taktovku zápasu. (24:20)
    43
    Krpez-Slezaková je při chuti a vsítila další branku do polské sítě. (23:20)
    42. 22:20
    42
    Na pravém křídle pronikla k brankovišti Grzybová, jež snižuje na 20:22. (22:20)
    41
    Srbky navyšují své vedení na tři góly zásluhou Krpez-Slezakové. (22:19)
    39
    Gól vstřelil tým Srbsko (Jovana Stoiljkovičová). (21:19)
    38
    Radojevičová z hranice šestky dostala míč za záda polské brankářky. (20:19)
    37
    I v oslabení se Srbky dokázaly střelecky prosadit zásluhou Lazičové. (19:18)
    37
    Polky rychle využívají přesilovku zásluhou Labudové. (18:18)

36
    Stoiljkovičová odchází na dvě minuty na trestnou lavici. (18:17)
    36
    Srbský tým se ale ve svých útocích ve druhém poločase zatím nemýlí a drží mírnou výhodu. (18:17)
    35
    Po ztrátě Achrukové se do rychlého brejku dostala Krpez-Slezaková, která se při zakončení nemýlila. (17:16)
    34
    Polky v útoku trefily tyč, čehož dokonale využila Krpez-Slezaková, jež z pravého křídla srovnává. (16:16)
    33
    Zhostila se jí Krpez-Slezaková, jež překonala brankářku Placzekovou. (15:16)
    32. 14:16
    32
    Gól vstřelil tým Polsko (Karolina Kudłaczová-Glocová). (14:16)
    31
    Okamžitou srbskou odpověď zaznamenala Stoiljkovičová. (14:15)
    31. 13:15
    31
    Velmi rychle se po začátku druhého poločasu trefila středem Achruková. (13:15)
    29. 13:14
    29
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Polsko (Monika Kobylińská).
    (13:14)
    26
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Srbsko (Katarina Krpez-Slezaková).
    (13:13)
    26. 12:13
    26
    Polky se snaží z přesilovky vytěžit maximum a proměňují rychlý útok zleva. (12:13)
    25
    Lekičové se daří srovnat zakončením z levého křídla. (12:12)
    25. 11:12
    25
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Polsko (Karolina Kudłaczová-Glocová).
    (11:12)

25
    Srbky útok neproměnily a navíc se posléze dopustily tvrdého faulu. Radosavljevičová nabízí soupeřkám sedmičku, navíc odchází na dvě minuty. (11:11)
    24. 11:11
    24
    S rychlou odpovědí přispěchala Labudová. (11:11)
    24
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Srbsko (Katarina Krpez-Slezaková). (11:10)
    23. 10:10
    23
    Polsko navíc srovnává na 10:10 zásluhou Grzybové. (10:10)
    23
    Gól vstřelil tým Srbsko (Jelena Lavková). (10:9)
    21. 9:9
    21
    (9:9)
    20
    Polský útok byl obranou výborně zablokován a Srbky toho využila nejvíc, jak mohly. Z vlastní útočné akce se prosadila Lekičová. (9:8)
    20
    Podařilo se! Cvijičová z levého křídla srovnává na 8:8. (8:8)
    18
    Lavková se prosadila z devítimetrové lajny. Na středu nebyla polská obrana dost důrazná. (7:8)

18
    Žlutá karta pro tým Srbsko (Jovana Stoiljkovičová). (6:8)
    15
    Ze středu se prosadila polská reprezentantka Achruková. (6:8)
    14
    Polky se snažily nadvakrát zakončit svůj útok, ale neuspěly. Naopak Srbky vzápětí snižují na 6:7 po trefě Krpezové. (6:7)

13
    Žlutá karta pro tým Srbsko (Sanja Radosavljevičová). (4:7)

13
    Opět se vylučuje na polské straně. Dvě minuty dostala Kobylinská. (4:7)
    13
    Srbky chybují a ztrácí míč. Polky svůj útok proměnily díky Achrukové z pravého křídla. (4:7)
    12
    Srbky mohly dokonce srovnat, ale po ztrátě míče Labudová využila rychlý protiútok. (4:6)
    12
    Blesková odpověď Radosavljevičové z levého křídla. (4:5)
    11
    Lisewská střelou ze středu překonala Tomaševičovou. (3:5)
    9
    Přesilovku velmi rychle využila z hranice devítky Lavková. (3:4)

9
    Vyloučení v týmu Polsko (Karolina Kudłaczová-Glocová). (2:4)
    9
    Polkám sice útok nevyšel, ale jejich soupeřky záhy ztratily míč a využila toho Kudlaczová-Glocová, jež z pravého křídla zvyšuje na 4:2. (2:4)

8
    Polská lavička obdržela žlutou kartu. Došlo k tomu krátce po proměnění srbské sedmičky. U míče však jsou polské hráčky (2:3)
    8
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Srbsko (Sladana Pop-Lazičová). (2:3)
    8
    Achruková poslala střelu do horní části branky a zvyčuje vedení. (1:3)
    5
    Drabiková skvěle uvolnila Kudlaczovou-Glocou, jež strhává vedení na stranu Polska. (1:2)
    3
    Srbky v útoku ztratily míč a rychlý protiútok proměnila Grzybová! 1:1 (1:1)
    1
    Na konci první minuty Lavková našla na levém křídle Stoiljkovičovou, která prostřelila brankářku Gawlikovou. (1:0)