Bournemouth – Arsenal 1:2 (kon.) | Wolverhampton – Huddersfield Town 0:2 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:2 (0:1)
Huddersfield Town
Nedeľa 25.11.2018, 17:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 13. kolo

Viac sa už však nestane. Wolves doma prekvapivo nestačili na Huddersfield, ktorý si tak pripísal druhé víťazstvo v tejto sezóne. V šiestej minúte otvoril skóre Aaron Mooy rovnaký muž sa presadil aj v druhom polčase. Nutno tiež podotknúť, že výhra zverencov Davida Wagnera bola viac ako zaslúžená.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer. (18:57:36)

90+5

90+3
    Striedanie v tíme Huddersfield Town: z ihriska odchádza Philip Biling, prichádza Danny Williams.

90+2
    Striedanie v tíme Huddersfield Town: z ihriska odchádza Jonathan Hogg, prichádza Jon Stankovič.

90+1
    Striedanie v tíme Huddersfield Town: z ihriska odchádza Alex Pritchard, prichádza Isaac Mbenza.

90
    Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte tri nadstavené minútky.

89
    Traoré bol faulovaný na pravej strane šestnástky, ale rozhodca ani tento zákrok neposúdil ako nedovolený.

88
    Neves našiel nabiehajúceho Dohertyho, ale druhému menovanému nevyšlo ideálne spracovanie lopty.

87
    Žltú kartu dostáva Rúben Neves (Wolverhampton Wanderers).

86
    Hadergjonaj ostal ležať na trávniku a bude zrejme potrebovať aj menšie ošetrenie lekárskeho tímu.

85
    Gibson-White sa šikovne obtočil okolo súpera, no jeho následná efektná prihrávka neprešla na nabiehajúceho Jotu.

83
    Diogo Jota sa uvoľnil na ľavej strany, napokon aj vypálil, no jeho prízemný pokus dokázal Lossl chytiť perfektným zákrokom.

82
    Huddersfield s krátkymi prihrávkami na vlastnej polovici kontroluje záver zápasu a nepušťa súpera do žiadnych vyložených príležitostí.

81
    Billing hľadal z prvej Mouniého, ale toho si tentokrát obrana Wolves dokázala ustrážiť.

80
    Desať minút dokonca tohto zápasu. Dočkáme sa teda kontaktného gólu z domácej strany, alebo si pripíše tri body hosťujúci Huddersfield?

79
    Dobrá šanca na tretí gól v sieti Patrícia. Mal ju Mounié, ale ten po odraze napálil loptu nad bránku.

78
    Z ľavej strany skúšal centrovať Vignare, ale jeho strieľaný pas jednoducho odvrátila defenzíva súpera.

77
    Huddersfield drží loptu na vlastných kopačkách a nepúšťa domáci tím do žiadnej nebezpečnej pozície. Naozaj výborný výkon zverencov Davida Wagnera.