Poprad – B. Bystrica | 2:1 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Košice | 1:7 (kon.) | | | Žilina – Zvolen | 1:5 (kon.) |
Budapešť – Miškovec | 4:2 (kon.) | | | Trenčín – Nové Zámky | 0:4 (kon.) | | | Nitra – Detva | 3:2 (po pr.) |
Trnava – Skalica | 0:1 (kon.) | | | Michalovce – Spišská N. Ves | 5:2 (kon.) | | | Humenné – Osmos Bratislava | 6:3 (kon.) |
Pov. Bystrica – Prešov | 3:0 (kon.) | | | Topoľčany – Dubnica | 4:3 (kon.) | | | Nové Zámky B – Martin | 0:19 (kon.) |
Třinec – Kometa Brno | 4:3 (po pr.) | | | K. Vary – Hradec Králové | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Zlín – Vítkovice | 3:0 (kon.) |
Chomutov – Sparta Praha | 5:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Plzeň | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – Litvínov | 3:1 (kon.) |
NY Islanders – NY Rangers | 7:5 (kon.) | | | Philadelphia – NJ Devils | 0:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Tampa Bay | 3:4 (kon.) |
Columbus – Florida | 7:3 (kon.) | | | Ottawa – Detroit | 2:1 (kon.) | | | Minnesota – Vancouver | 6:2 (kon.) |
Calgary – Montreal | 2:3 (kon.) | | | Arizona – Nashville | 2:1 (kon.) | | | San Jose – Toronto | 3:5 (kon.) |
Novosibirsk – Chabarovsk | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Barys – D. Moskva | 2:3 (po pr.) | | | Ufa – Vladivostok | 3:1 (kon.) |
Dinamo Minsk – Jekaterinburg | 0:4 (kon.) | | | Petrohrad – Čeljabinsk | 1:0 (kon.) | | | Soči – Čerepovec | 2:0 (kon.) |
S.Moskva – Jaroslavľ | 1:3 (kon.) | | | Viťaz – Metallurg Magnitogorsk | 1:4 (kon.) |
Zlín – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 1:4 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 5:3 (kon.) |
Salzburg – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 5:6 (0:2 po s.n.) |
po s.n. (1:2)
HC Dynamo Pardubice
2:3
(2:2, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Adam Joska
Góly a asistencie:
9. Holland (Trončinský, Marosz), 18. Poulíček (Čáslava, Mandát) – 10. Preisinger (Čerešňák, V. Němec), 14. Allen (Eberle), rozh. náj. V. Němec
Rozhodca: Mrkva, Pražák – Brejcha, Jelínek
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Rostislav Marosz (PCE)
0:0 Vojtěch Němec (PLZ)
2. séria:
1:0 Denis Kusý (PCE)
1:0 Jan Eberle (PLZ)
3. séria:
1:0 Petr Sýkora (PCE)
1:0 David Stach (PLZ)
4. séria:
1:0 Miloš Bubela (PCE)
1:1 Milan Gulaš (PLZ)
5. séria:
1:1 Sacha Treille (PCE)
1:1 Ondřej Kratěna (PLZ)
6. séria:
1:1 Milan Gulaš (PLZ)
1:1 Denis Kusý (PCE)
7. séria:
1:2 Vojtěch Němec (PLZ)
1:2 Rostislav Marosz (PCE)
HC Dynamo Pardubice:
Kacetl (Klouček) – Cardwell, Wishart, Holland, Trončinský, Hrabal, Děrvuk, Čáslava – Skokan, Bubela, Treille – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – Vondráček, Dušek, Perret – Mandát, Poulíček, Kusý.
Náhradníci:
Tréner:
HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Jones, J. Kindl, Čerešňák, Vráblík, L. Kaňák, Allen, Pulpán – Gulaš, Kracík, Straka – V. Němec, Nedorost, D. Kindl – Kratěna, Preisinger, Stach – Eberle, Kodýtek, Indrák.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Jones, J. Kindl, Čerešňák, Vráblík, L. Kaňák, Allen, Pulpán – Gulaš, Kracík, Straka – V. Němec, Nedorost, D. Kindl – Kratěna, Preisinger, Stach – Eberle, Kodýtek, Indrák.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Mrkva, Pražák – Brejcha, Jelínek
Diváci:
HC Dynamo Pardubice – Patrik Poulíček
HC Škoda Plzeň – Peter Čerešňák
O zisku bodu navíc pro hosty rozhodl v sedmé sérii samostatných nájezdů svým blafákem VOJTĚCH NĚMEC.