Hranice – Kopřivnice 23:28 (kon.) | Dukla – Královo Pole 34:21 (kon.) | Lovosice – Frýdek-M. 35:29 (kon.)
Litovel – Nové Veselí 21:29 (kon.) | Jičín – Plzeň 29:20 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
35:29 (13:16)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Sobota 03.11.2018, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ) • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Přeji příjemné odpoledne všem nadšencům házené! Dnes je na programu 8. kolo STRABAG Rail extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku Pepino SKP Frýdek-Místek. Zápas se odehraje od 17:00 hod. ve sportovní hale Chemik.

Martin Cáb – 10,00%

Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Michal Hanák a Luboš Petruška. V roli delegáta ČSH je přítomný Daniel Douda.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Trkovský, Konárik, Jonáš, Stach, Malý, Franc.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
    Delegát: Douda.

Čekáme na zahájení utkání.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Úvodní útok domácích Lovosic skončil střelou vedle. Hned vzápětí se neprosadil ani Frýdek. (0:0)
    1
    Rychlý protiútok Lovosic zakončil úspěšnou střelou Lukáš Malý. (1:0)
    2
    Rychle je vyrovnáno, Mynář se prosadil z pravé strany. (1:1)

2
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář). (1:1)

2
    Žlutou kartu obdržel hostující Stržínek. (1:1)

2
    Druhá šance na útok domácích úspěch nepřinesla, do útoku se řítí Frýdek. (1:1)
    3
    Právě Stržínek, který před chvilkou obdržel žlutou kartu, zakončuje rychlý útok. (1:2)
    4
    Postupný útok domácích se podařilo využít Motlovi, který si sběhl k brankovišti na levé straně. (2:2)

5
    Míč se dostal při útoku hostí do autu. Akce Frýdku pokračuje. Je signalizována pasivita. (2:2)

5
    Tyč zastavila Stržínkovu střelu. (2:2)

6
    Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec). (2:2)
    6
    Lovosice se prosadily rychlým útokem zprava. (3:2)
    7
    Gřešek srovnává na 3:3. (3:3)
    7
    Rychlý protiútok Frýdku po ztrátě lovosických proměnil Bosák. (3:4)
    8
    Domácím se nepodařilo proměnit další útok a šanci na navýšení vedení dostali hosté. Gřešek ze středu brankoviště skóruje. (3:5)

9
    Lovosice zůstávají u míče. Nadvakrát se ale neprosadily. (3:5)

9
    Ani devítimetrová střela domácích neskončila v brance. K míči se dostávají frýdečtí. (3:5)

10
    Při postupném útoku hostů je signalizována pasivita. (3:5)

10
    Střela Gřeška ze středu skončila na břevnu! Míč získávají domácí. (3:5)
    11
    Po delší době se prosadili Lovosice v útoku. Motl technicky přehodil brankáře. (4:5)
    11
    Bosák velmi rychle odpovídá a vrací dvougólové vedení na stranu Frýdku. (4:6)

11
    Postupný útok domácích úspěch nepřinesl. Střelu z levé strany brankář Frýdku dokázal zlikvidovat. (4:6)

12
    Stržínek trefil tyč. Frýdek zůstává ale u míče. (4:6)
    13
    Úspěšný útok z pravého rohu, z něhož si dobře povystoupil Klaban a obhodil domácího gólmana. (4:7)

14
    Domácím se ani nadvakrát nepodařilo skórovat. (4:7)

14
    Trochu unáhlená akce hostů končí střelou mimo a ztrátou míče. (4:7)

14
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban). (4:7)
    14
    Jaroslav Trkovský snižuje na 5:7 dobrým útokem z levé strany brankoviště. (5:7)

15
    Frýdek se neprosadil, k míči se dostávají domácí. (5:7)
    15
    A další snížení ve skóre! Postaral se o něj Josef Jonáš. (6:7)

16
    Domácí obrali soupeře o míč a kombinují před devítimetrovou hranicí. (6:7)

16
    Je tu první vyloučení. Dvě minuty za faul při střele dostává Bosák. Domácí budou navíc střílet sedmičku. (6:7)
    17
    Je vyrovnáno! Sedmimetrový hod dokázal proměnit s přehledem Klimt. (7:7)

17
    Hosté šetří v útoku trochu času z oslabení. (7:7)
    17
    Zrychlení hry na středu a úspěšný náběh Kocicha, jenž prostřelil vše, co mu stálo v cestě. (7:8)

18
    Domácím se nepodařilo proměnit rychlý útok v přesilovce. U míče jsou hosté. (7:8)

19
    Hosté hrají v plném počtu. Mezitím se jim nepodařilo proměnit útok. (7:8)

19
    Přichází ale rychlá ztráta Lovosic. (7:8)

19
    Žlutou kartu za faul obdržel Stach. Pokračuje útok Frýdku. (7:8)

19
    Brankář domácích se sice blýskl dobrým zákrokem, ale došlo k faulu. Míč tedy dál drží Frýdek. (7:8)
    19
    Hosté odskakují do vedení o dva góly. Petrovský úspěšným střelcem. (7:9)

20
    Rychlý útok Lovosic gól nepřinesl, ale domácí dál drží míč. (7:9)
    20
    Lovosice se neprosadily a navíc nechaly příliš otevřenou obranu. Do té pronikl Musálek, jenž rychlým kontrem zvýšil na 10:7. (7:10)

20
    Oddechový čas pro domácí. (7:10)
    21
    Domácí nevyužili svůj útok a opět nechali příliš otevřenou obranu. Toho plně využil Tomáš Klaban. (7:11)

21
    Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky. (7:11)
    22
    Osm minut před koncem prvního poločasu snižuje Trkovský. (8:11)

22
    Radost lovosických nebyla dlouhá. Kocich zakončil rychlou kombinaci Frýdku. (8:12)

23
    Úspěšný zákrok hostujícího brankáře. Frýdek se dostává k míči. (8:12)
    23
    Žvak zvyšuje vedení hostů. (8:13)
    23
    Malý se prosadil z levé strany. (9:13)

24
    Hrdlička nepropustil střelu hostů do branky a posílá do útoku svůj tým. (9:13)

25
    Také na druhé straně hřiště se blýskl brankář. Po zákroku Pyška zůstávají Lovosice u míče. (9:13)

25
    Hosté přichází o jednoho hráče. Dvě minuty obdržel Žvak. (9:13)
    25
    Přesilovku velmi rychle využívá Jonáš. (10:13)
    25
    Povedená kombinace hostujícího týmu končí gólem v oslabení, který vsítil Gřešek. (10:14)

26
    Pyško zastavil útok domácích a Frýdek může trochu pošetřit čas. (10:14)
    26
    Po ztrátě hostů došlo k rychlému protiútoku a gólu Lukáše Malého, který využil prázdné brány Frýdku. (11:14)
    27
    Motl snižuje na rozdíl dvou branek a Frýdek-Mistek reaguje oddechovým časem. (12:14)

28
    Hosté jsou u míče a kombinují na perimetru. (12:14)
    28
    Krásné uvolnění s přihrávkou na hranici brankoviště, kterou využil Gřešek na středu. (12:15)

29
    Lovosičtí byli faulováni. Jejich akce pokračuje, ale už je signalizována pasivita. (12:15)

29
    Domácí museli střílet, ale nechali vyniknout brankáře Pyška. (12:15)

30
    Ač se domácí zlobí, došlo k faulu na pravé straně brankoviště. To rezultuje ve vyloučení na dvě minuty. Potrestaným je Kupa. (12:15)
    30
    Stržínek navíc využívá sedmimetrový hod. (12:16)
    30
    Ještě rychlý útok domácích, který využil Trkovský. (13:16)

30
    První poločas skončil. (13:16)

První poločas nabídl povedenou ofenzivní podívanou, ve které se více dařilo hostům z Frýdku-Místku, kteří odešli do kabin ve vedení o tři branky. Lovosicím se několikrát podařilo stahovat nepříjemný rozdíl ve skóre, který vystoupal ve 23. minutě dokonce na pět gólů. Stále ale mírně zaostávají i díky kvalitnímu výkonu brankáře Pyška.

Druhý poločas začne přibližně v 17:47.

31
    Začal druhý poločas. (13:16)

Druhý poločas zahajují útokem hosté. (13:16)
    31
    Pěkná akce hostů do pravého křídla. Z rohu si na střelu vyběhl Klaban. (13:17)

32
    Oba týmy se předvedly nepřesné střely. U míče jsou po břevnu hostí hráči Lovosic. (13:17)
    33
    Lovosice snižují gólem Holubce. (14:17)

34
    Po ztrátě hostů zkoušeli domácí rychlý protiútok, proti jejich skórování byl ale brankář Pyško. (14:17)

34
    Dobrý zákrok předvedl i Hrdlička. (14:17)

34
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (14:17)
    34
    Malý velmi rychle využívá přesilovku. (15:17)

35
    Snaha o přihrávku na střed brankoviště byla nepřesná. Hosté ztrácí míč. (15:17)

35
    Rychlý přechod do útoku Lovosic byl zastaven faulem. (15:17)
    36
    Rozdíl ve skóre už je jen jeden gól! Branku vstřelil Jiří Motl. (16:17)
    37
    Hostům se podařil proměnit rychlý útok středem. (16:18)
    38
    Lovosice ale drží dál kontakt! Úspěšná akce středem a gól Motla. (17:18)

38
    Vyloučení na straně hostů. Kocich obdržel dvě minuty. (17:18)
    39
    Klimt proměňuje sedmimetrový hod. (18:18)
    39
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Roman Jelínek). (19:18)

39
    Dvě minuty dostává Mynář. Na hřišti zůstal ležet otřesený Jelínek, který krátce před tím vsítil branku, díky níž se domácí dostali do vedení. (19:18)
    40
    Skóre srovnává útokem na středu brankoviště Gřešek. (19:19)
    41
    Klimt vrací vedení na stranu Lovosic. (20:19)

42
    Útok hostujícího celku skončil střelou do břevna. (20:19)
    42
    Velmi rychlá akce domácích, kterou přetavil v branku z pravé strany brankoviště Jonáš. (21:19)
    42
    Ztráta Frýdku a rychlý protiútok zakončený Malým. (22:19)

42
    Oddechový čas pro hosty. (22:19)
    43
    Klaban z pravého rohu parádně vystoupil a podařilo se mu obstřelit brankáře Hrdličku a trefit se na vzdálenější tyč. (22:20)
    43
    Klimt prudkou střelou ze středu vrací domácím třígólový náskok. (23:20)

43
    Velmi rychle je ale opět srovnáno. Petrovský se prosadil z levé strany. (23:21)

44
    Domácí byli dvakrát nedovoleně zastaveni. Pokračuje jejich útok. (23:21)

44
    Brankář hostů zastavil nízkou střelu a rychle rozehrává. (23:21)
    44
    Rychlý útok Frýdku zakončil Petrovský. (23:22)

45
    Domácím je signalizována pasivita. Opět byli dvakrát zastaveni. (23:22)

45
    Dvě rychlé střely úspěch nepřinesly, ale míč skončil v autu i s jedním z hostujících hráčů. Takže domácí dál útočí. (23:22)
    46
    A nakonec se velmi dlouhý útok podařilo proměnit. (24:22)
    47
    Hosté se drží na dostřel. Kontaktní gól vsítil Hečko. (24:23)
    47
    Lukáš Malý z pravé strany vstřelil důležitý gól Lovosic. Ty dál udržují mírný náskok. (25:23)
    48
    Gřeškovi se podařilo z těžké pozice vytěžit maximum. (25:24)
    49
    Motl odpovídá velmi rychlým gólem. (26:24)

49
    Hosté se v útoku neprosadili a přichází o míč. (26:24)

49
    Domácí mají v posledních minutách více ze hry. Frýdečtí je v obraně zastavuje nedovoleně a dávají jim šance na útok. (26:24)
    50
    Bouček střílí svou první branku v utkání. (27:24)

50
    Klaban dostává dvě minuty. (27:24)
    50
    Hosté se v oslabení dokázali prosadit. Kocich snižuje. (27:25)
    51
    Jelínek ale během rychle kombinace domácích vsítil gól v přesilovce. (28:25)
    51
    Na dvougólový rozdíl snižuje Bosák. (28:26)
    52
    Další gól, tentokrát po rychlém útoku Holubce. (29:26)
    52
    Motl využil prázdné branky soupeře a využívá střelu takřka přes celé hřiště! (30:26)

52
    Oddechový čas pro hosty. (30:26)

52
    Domácím se podařilo ubránit a dostávají se k míči. (30:26)
    53
    Motl zvyšuje už na rozdíl pěti branek! (31:26)

53
    Hosté navíc znovu ztrácí míč a Lovosice mohou ještě více zvýraznit své vedení. (31:26)
    54
    Střelou ke vzdálenější tyči se z levé strany prosadil Motl. (32:26)

55
    Dobrý zákrok domácího brankáře trochu degradoval faul. Po něm bude Frýdek házet sedmičku. (32:26)

55
    Jenže Stržínek nedokázal prostřelit Günla, který přišel na sedmičku do branky domácích! (32:26)
    55
    Nejspíš je rozhodnuto. Další branku domácích přidává Jelínek a rozdíl ve skóre je už 7 gólů. (33:26)

56
    Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Miloslav Sýkora). (33:26)

56
    Hosté ještě dostávají šanci v přesilovce. (33:26)
    56
    Kocich se rychle prosadil seběhem na střed. Ale Lovosice mají možnost trochu zdržovat. (33:27)
    57
    Proč by to ale Lovosice dělaly? Naopak předvedly rychlou kombinaci s gólovým zakončením Holubce. (34:27)

57
    Hosté ztrácí míč. Lovosice mohou rozehrát v oslabení další útok. (34:27)

58
    Ten končí nepřesnou střelou. (34:27)

58
    Rychlý útok hostů byl až moc uspěchaný. (34:27)

58
    Také střela domácích šla mimo tři tyče. (34:27)

59
    Frýdek se snaží o rychlé zakončení, ale neúspěšně. dál však zůstává u míče. Teď už se může snažit ale jen o kosmetickou úpravu skóre. (34:27)
    59
    Středem se prosadili hosté. (34:28)
    60
    Malý ještě vrací sedmigólové vedení domácím. (35:28)
    60
    A ještě jeden gól středem brankoviště, kterého dosáhl Gřešek. (35:29)

Konec zápasu. (35:29)

Házenkáři Lovosic sice prohrávali po prvním poločase o tři branky, ale ve druhé třicetiminutovce rozehráli neskutečnou ofenzivní smršť. Nejen, že skóre zápasu otočili, ale ještě si dokázali vybudovat až sedmigólový náskok. V posledních deseti minutách pak pronikali do obrany Frýdku-Místku natolik hladce, že se skóre závratnou rychlostí navyšovalo.

Lovosice se po výhře nad Frýdkem dostaly na čtvrté místo tabulky. Hosté zůstávají desátí, když prohráli podruhé v řadě.

HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 35:29 (13:16)
    Nejvíce branek: Motl 8, Malý 7, Jonáš 5 – Gřešek 7, Klaban 5, Petrovský 5. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
    Delegát: Douda. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 3:6.

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:32:49)