Toronto – Dallas 1:2 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:2 (1:0 po s.n.) | Montreal – Washington 6:4 (kon.)
Ottawa – Buffalo 4:2 (kon.) | Tampa Bay – Nashville 1:4 (kon.) | Detroit – NJ Devils 4:3 (kon.)
St. Louis – Vegas 5:3 (kon.) | Calgary – Colorado 6:5 (kon.) | Edmonton – Chicago 4:0 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 2:3 (0:2 po s.n.) | LA Kings – Philadelphia 2:5 (kon.) | San Jose – Columbus 1:4 (kon.)
Winnipeg – Florida 2:4 (kon.)
San Jose Sharks
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Columbus Blue Jackets
cz Piatok 02.11.2018, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

59:37
    Tak ještě jedno vyloučení na straně Columbusu, dvě minuty za hákování obdržel Ryan Murray.

58:59
    Columbus právě vstřelil branku!
    Už je ale rozhodnuto, neboť JOSH ANDERSON využil prázdné branky domácích a upravil na pohodlných 1:4. Bez asistence.

58:51
    Tak ještě šance pro San Jose, neboť je tu přesilovka. Dvě minuty za porušení postupu vhazování dostal Riley Nash.

57:08
    Dell je na střídačce, začíná dlouhá power-play San Jose!
    48:31 Závar u branky Columbusu

48:31
    Obrovský závar před Bobrovským, gólman Columbusu se měl co ohánět, aby všechny pokusy zvládl odrazit a nepustit za svá záda.

44:59
    Hostující Anthony Duclair dostal dvě minuty za sekání, zatímco domácí Brenden Dillon dvě minuty za nafilmovaný pád nebo přehrávání.
    41:12 Panarin nebyl daleko od navýšení náskoku hostů

41:12
    Málem to bylo už o tři branky, neboť Panarin se dokázal na levé straně uvolnit a rázem byl sám před Dellem. Toho ale v plné rychlosti nepřekonal. Gólman San Jose poté chvíli uvažoval, zda přerušit hru, nakonec ale rozehrál.
    38:40 Nick FOLIGNO - 1:3

38:40
    Hosté unikají do dvoubrankového náskoku. Nutivaara vysunul NICKA FOLIGNA do brejku a ten, i když byl těsně atakován E. Karlssonem, dokázal jít do bekhendové kličky a překonat Della – 1:3. Asistence: Markus Nutivaara.
    36:27 Střela Andersona a velká šance Duboise

36:27
    Dubois byl blízko úspěchu v přesilovce, jeho ránu přes obránce ale zvládl Dell zkrotit a předvedl efektní zákrok lapačkou.

34:31
    Přesilovka pro Columbus, dvě minuty za hákování si totiž vysloužil domácí Timo Meier.
    29:15 Seth JONES - 1:2

29:15
    Hosté otáčí skóre, když po zisku puku a průniku levou stranou přihrál Duclair před branku na najíždějícího SETHA JONESE, který šikovně nastavil brusli a od té se puk odrazil za Della! Asistence: Anthony Duclair, Lukáš Sedlák.

19:49
    V závěru třetiny je tu první přesilovka pro San Jose, dvě minuty za sekání dostal Boone Jenner.
    18:07 Hertl brejk dvou na jednoho gólovou střelou nezakončil

18:07
    Domácí se bleskově dostali do protiútoku dvou na jednoho, Pavelski vybídl Hertla ke střele, ten však pouze trefil Bobrovského do ramene. Nevyšla pak ani Pavelskiho bekhendová dorážka, stále tak panuje remízový stav.
    16:30 Anthony DUCLAIR - 1:1

16:30
    Je srovnáno! Dell nezachytil Murrayho střelu od modré, sám se ale u toho dostal z ideálního postavení. Puku se pak chopil ANTHONY DUCLAIR, bleskově objel branku a zasunul za tyčku. Asistence: Ryan Murray, Alexander Wennberg.
    11:50 Kevin LABANC - 1:0

11:50
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je tu první gól utkání! Hertl zachytil Bobrovského vyhození po mantinelu a byl tak na začátku akce, kdy puk poskakoval od hole k holi, až jej Couture lehce sklepl ke KEVINU LABANCOVI a jeho pohotová střela z mezikruží propadla brankáři hostů za brankovou čáru. Asistence: Logan Couture, Marc-Édouard Vlasic.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 12. Labanc (Couture, Vlasic) – 17. Duclair (R. Murray, Wennberg), 30. S. Jones (Duclair, Sedlák), 39. N. Foligno (Nutivaara), 59. J. Anderson

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns, J. Ryan, E. Karlsson, Dillon, Braun, Vlasic – Pavelski (C), J. Thornton (A), Meier – Labanc, Couture (A), Hertl – Donskoi, Suomela, E. Kane – M. Karlsson, Goodrow, Sörensen.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones (A), Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Harrington – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Duclair, Wennberg, Bjorkstrand – Hännikäinen, Riley Nash, Sedlák.

Rozhodca: Hebert, McCauley – Alphonso, MacPherson

Diváci: 15 879