Lipt. Mikuláš – Budapešť | 4:1 (kon.) | | | Poprad – Košice | 2:5 (kon.) | | | B. Bystrica – Žilina | 2:1 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 2:1 (kon.) | | | Nové Zámky – Zvolen | 2:4 (kon.) | | | Miškovec – Detva | 5:4 (po pr.) |
Humenné – Martin | 3:6 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Skalica | 2:3 (kon.) | | | Topoľčany – Michalovce | 2:1 (kon.) |
Dubnica – Trnava | 4:1 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Spišská N. Ves | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Prešov – Nové Zámky B | 4:2 (kon.) |
Znojmo – SAPA Fehérvár | 4:3 (kon.) |
Třinec – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Plzeň | 3:1 (kon.) | | | Litvínov – Vítkovice | 1:0 (kon.) |
Hradec Králové – Pardubice | 4:6 (kon.) | | | Olomouc – Chomutov | 2:3 (kon.) |
Boston – Philadelphia | 3:0 (kon.) | | | Buffalo – Montreal | 4:3 (kon.) | | | NJ Devils – Nashville | 3:4 (po pr.) |
St. Louis – Columbus | 4:7 (kon.) | | | Minnesota – LA Kings | 4:1 (kon.) | | | Chicago – NY Rangers | 4:1 (kon.) |
Dallas – Anaheim | 5:2 (kon.) | | | Calgary – Pittsburgh | 1:9 (kon.) | | | Edmonton – Washington | 4:1 (kon.) |
Arizona – Vancouver | 4:1 (kon.) |
Chabarovsk – Kazaň | 2:4 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Novgorod | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Barys – Viťaz | 3:1 (kon.) |
Helsinki – S.Moskva | 4:3 (po pr.) | | | Riga – Petrohrad | 1:2 (kon.) | | | HC Slovan – CSKA Moskva | 0:9 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | Plzeň – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Liberec – Havlíčkův Brod | 11:2 (kon.) |
Salzburg – Č. Budějovice | 3:5 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 0:3 (kon.) | | | Třinec – Přerov | 5:3 (kon.) |
koniec
HC Škoda Plzeň
4:2
(0:1, 2:1, 2:0 - N 0:0 - 0:1)
Rytíři Kladno
65:00
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip – 2 min., krosček).
|
|
59:23
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Ženíšek – 2 min., podrážení).
|
|
56:26
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip – 2 min., krosček).
|
|
49:42
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malát – 2 min., hákování).
|
|
43:10
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimek – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
|
|
36:42
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Roubal – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
27:47
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Rendla – 2 min., napadení).
|
|
24:58
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malát – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
09:51
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Bláha – 2 min., hákování).
|
|
06:48
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Štrombach – 2 min., hákování).
|
|
02:54
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Eret – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
22. Procházka (Princl, Houdek), 33. Matiášek (Roubal, Eret), 45. Houdek (Malát, Matiášek), 54. Adamec (Procházka, Princl) – 18. Čermák (Zich, Šimek), 38. Husarik (Bernat, Šimek), rozh. náj. Husarik
Rozhodca: Daniel Jechoutek – Zbyněk Karda, Daniel Horažďovský
Diváci: 66
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Houdek (PLZ)
0:1 Husarik (KLA)
2. séria:
0:1 Adamec (PLZ)
0:1 Čermák (KLA)
3. séria:
0:1 Matiášek (PLZ)
0:1 Veber (KLA)
4. séria:
0:1 Eret (PLZ)
0:1 Volráb (KLA)
5. séria:
0:1 Princl (PLZ)
HC Škoda Plzeň:
Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Malák – Ženíšek, Kvasnička, Rohla, Slanina, Matiášek, Adamec, Roubal (A), Malát, Procházka, Eret, Hasman (C), Princl
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák (A), Flachs, Míka, Veber, Zich (A) – Šimek, Hašek, Bernat, Bláha, Husarik (C), Rendla, Filip, Štrombach, Čermák
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák (A), Flachs, Míka, Veber, Zich (A) – Šimek, Hašek, Bernat, Bláha, Husarik (C), Rendla, Filip, Štrombach, Čermák
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Daniel Jechoutek – Zbyněk Karda, Daniel Horažďovský
Diváci: 66
Jakub Štěrba
@sterba19